popis Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

O Projektu

Projekt #kniznimlsani vznikl hned z několika důvodů. Předně, máme rádi kuchařské knihy. Objevuje se tolik krásných kuchařek, knih o jídle a životním stylu… Kdo by se nezamiloval. Že preferujete knihy, ukrývající romány? Nojo, my je také zbožňujeme, ale copak podle nich připravíte třeba dezert, kterým vyrazíte kamarádům dech? Kuchařky si prostě zaslouží své místo pod knihomolským sluncem ;) Netajíme se ani tím, že prostě rádi jíme. Dobře, nápaditě, kvalitně, zdravě, barevně… Karel Čapek by jistě vymyslel spoustu dalších přívlastků, ale i tak už jistě víte, o čem mluvíme :)

Kuchařských knih vychází spousta. Jak v nich mít přehled a vědět, která by se hodila právě vám, vaší sestře, která je blázen do fitness, nebo dědovi, který zahanbuje babičku svou legendární italskou kuchyní? Právě #kniznimlsani vám v tom pomůže!

Pravidelně zde se budou objevovat recenze na nové kuchařky z pera šikovných a oblíbených foodblogerů a foodblogerek, budete mít tedy jistotu, že vybíráte knihu, kterou vyzkoušel někdo, kdo jídlo miluje stejně jako vy a rozumí jeho přípravě.

Přidej se k nám!

Máte blog o jídle a chcete také recenzovat parádní nové kuchařské knihy? Napište nám něco o sobě a link na váš blog na kniznimlsani@martinus.cz


“Kdyby si více lidí cenilo jídla a veselí více než hromadění zlata, žili bychom v mnohem šťastnějším světě.”- J.R.R.Tolkien