Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Zvířata, chov

Momentálně se v této nabídce nachází 2385 titulů

1.
Karel Hudec  ·  Academia (2017)
NOVINKA
Ptáci byli po staletí pro člověka obrazem svobody a volnosti a jakýmsi prostředníkem mezi bohy a lidmi. Kromě duchovního rozměru sloužili i jako zdroj potravy a později se chovali pro okrasu a potěšení. Není proto divu, že zájem o ptactv (více o knize)
Naše cena: 383 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 5 dnů
2.
Monika Wegler  ·  Vašut (2017)
NOVINKA
Odbornice na chov králíků Monika Weglerová vysvětluje, jak zakrslého králíka chovat a jak o něj pečovat, aby byl zdravý a přítulný. Připojuje mnoho praktických doporučení pro výběr, péči a výživu. Knihu doplňuje 45 okouzlujících barevných fotografií... (více o knize)
Naše cena: 84 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 4 dnů
3.
Martin Říha  ·  Plot (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #44 (17)
Stafordšírský bulteriér je jedním z mála plemen na světě, které má svůj emblém, jedná se o stylizovaný uzel. Tento znak, často nazývaný Stafford Knot, je ale především symbolem hrabství Stafford. Stafford Knot se poprvé objevil... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč ihned ke stažení
4.
Imke Niewöhner  ·  Grada (2012)
(1)
Původně anglické slovo "obedience" znamená poslušnost či ovladatelnost. A naučit psa naprosté poslušnosti bývá pro jeho majitele často problém. Tato krásně zpracovaná kniha k řešení tohoto problému hodně přispěje... (více o knize)
Naše cena: 228 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 4 dnů
5.
Irena Sehnerová  ·  Hollauer (2005)
Nové vydání knihy o středoasijském pasteveckém plemeni, která stejně jako kniha o kavkazanech popisuje všechny stránky těchto výjimečných psů. Máte-li o tuto knihu zájem, doporučuji si ji objednat co nejdříve. Je určena všem, kdo mají zájem... (více o knize)
Naše cena: 347 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 8 dnů
6.
Piotr Socha  ·  Slovart CZ (2017)
(2)
Přijměte pozvání do kouzelného království včel! Podívejte se zblízka, jak vypadají, nahlédněte do jejich domova, seznamte se s jejich zvyky. Sledujte, jak tančí, a odhalte, kdy a proč to dělají. Zjistěte, proč se ocitly na... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 4 dnů
7.
Lucia Stemmerová  ·  Plot (2012)
Obedience je v ČR velmi mladý, rychle se rozvíjející kynologický sport, který klade důraz na rychlé, přesné a radostné předvádění cviků poslušnosti. Ačkoli bývá označován jako „vysoká škola poslušnosti“, díky moderním pozitivním metodám výcviku... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
8.
Friedrich Pohl  ·  Víkend (2012)
NA SKLADĚ (3)
Včely znají „správné“ postupy: rojí se, aby vybudovaly nová, silná a zdravá včelstva, a přitom obnovily dělnice, matku a plásty. Jako včelař dosáhnete pomocí moderních pracovních metod tyto cíle s menší pracností a větším užitkem... (více o knize)
Naše cena: 281 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 2 dnů
9.
Irena Sehnerová  ·  Hollauer (2007)
(1)
Zcela nová, velmi zajímavá exkluzívní kniha, která je věnována speciálně japonskému plemeni tosa inu. V monografii najdete vše, co je na tomto plemeni zajímavého, ale i popis, podle jakých kritérií a proč si vybrat právě toto plemeno, jaké by mělo mít... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
10.
Milena Fantová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Brázda (2015)
Již čtvrté vydání příručky! V knize najdete potřebné informace o chovu koz, tj. kapitoly o jejich původu, plemenech, ustájení, zoohygieně, reprodukci, odchovu kůzlat, produkci a zpracování mléka, produkci masa, i o ekonomice chovu, rozsáhlá kapitola je... (více o knize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Au Manfred  ·  Vašut
Divočina doma! Terárium představuje kousek živé přírody přímo ve vašem obývacím pokoji... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Irena Sehnerová  ·  Hollauer (2005)
(2)
Nové vydání knihy o kavkazském pasteveckém plemeni, která čtenáře seznamuje s nádherným plemenem -kavkazským pasteveckým psem. Kniha je spolu s Asijskými démony, která pojednává o středoasijcích, tím nejzajímavějším, co zde bylo o zvláštnostech těchto... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 8 dnů
13.
Vanessa Woods a Brian Hare  ·  Dokořán (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Chování psů nemusí být jen námětem veselých historek, ale lze je zkoumat i vědecky. Psi fascinovali už Darwina, známé experimenty s nimi prováděl Pavlov... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
14.
Imke Niewöhner  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Původně anglické slovo "obedience" znamená poslušnost či ovladatelnost. A naučit psa naprosté poslušnosti bývá pro jeho majitele často problém. Tato krásně zpracovaná kniha k řešení tohoto problému hodně přispěje... (více o eknize)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
15.
Alexandra Horowitz  ·  Práh (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
Člověk a jeho pes... Pes a jeho člověk... Nakolik jsou si ale doopravdy ti dva „svoji“. Rozumíme svému psovi a rozumí pes svému člověku? (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
16.
Cesar Millan  ·  Timy Partners (2015)
NA SKLADĚ
Kniha Krátký návod, jak udělat psa šťastným je jak inspirativní, tak praktická. Průvodce čerpá z tisiců výcvikových setkáni po celém světě, které jsou přetavené do 98 základních lekcí. Společně pomohou každému majiteli používat... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
17.
Claudia Bentzien  ·  Víkend (2008)
(3)
Zkušená autorka na základě svých vlastních poznatků vysvětluje význam ekologického včelaření a jeho zvláštnosti. Jeho cílem je získat zdravý, plnohodnotný med, v němž ani odborník nenajde žádné škodliviny... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
18.
Irena Sehnerová  ·  Hollauer (2005)
(1)
Nová kniha o kavkazském pasteveckém plemeni, která seznamuje se specifickými výchovnými problémy a specifiky těchto psů a pomáhá je majitelům nenásilnou a promyšlenou formou řešit. Kniha doplňuje a rozšiřuje svým zaměřením na výchovu psů knihu Žraloci... (více o knize)
Naše cena: 355 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
19.
Yulia Mamonova  ·  Edika (2017)
Kniha potěší všechny milovníky omalovánek, kteří obdivují opeřené tvory. Najdete v ní nádherné exotické pávy, papoušky a kolibříky, důvěrně známé sýkorky, kachny či vrabčáky, kteří netrpělivě čekají na vybarvení. Proto si připravte pastelky či fixy a... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
20.
František Kamler  ·  Výzkumný ústav včelařský v Dole (2016)
Tato publikace by měla zájemcům o kočování pomoct mimo jiné orientovat se v problematice kočování co se týče technické oblasti a měla by také přispět k... (více o knize)
Naše cena: 84 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
123456789 … 120

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Nemilovat knihy znamená nemilovat moudrost. Nemilovat moudrost však znamená stávat se hlupákem. (Jan Amos Komenský)
Kávička