Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Vydavatel Odeon

Současný ODEON navazuje od roku 1999 na tradici někdejšího renomovaného nakladatelství a věnuje se překladovým i domácím autorům. Knihy vycházejí v těchto edicích: Světová knihovna (190 svazků), Knihovna klasiků, Česká řada. Mezi kmenové autory Odeonu patří John Irving, Haruki Murakami, Chuck Palahniuk, Michel Houellebecq, Michael Cunningham či Sofi Oksanen. V České řadě vycházejí například díla Terezy Boučkové a Marka Šindelky. Odeon patří do nakladatelského domu Euromedia Group.

Více informací

V nabídce máme 411 titulů

1.
Liou Čen-jün  ·  Odeon (2017)
NOVINKA
Kuchař se jmenuje Liou Jüe-ťin. Přijde o svou ledvinku. Pustí se do hledání, a jak hledá, najde cizí kabelku. Ta však ukrývá tajemství nebezpečné pro pár vysoce postavených. Začíná hon na kuchaře Liou Jüe-ťina... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 17%) obvykle posíláme do 4 dnů
2.
Paul Beatty  ·  Odeon (2017)
NOVINKA
Satirická tradice v americké černošské literatuře je dlouhá snad stejně jako otroctví samo. V románu Zaprodanec si nemilosrdného humoru směřujícího do řad bělochů i černochů užijeme do sytosti. Hned na prvních stránkách sedí... (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 17%) obvykle posíláme do 4 dnů
3.
Paolo Cognetti  ·  Odeon (2017)
NOVINKA
Ať už je osud cokoli, přebývá v horách, které máme nad hlavou – pro protagonisty románu Osm hor platí tohle tvrzení beze zbytku. V horách se do sebe zamilovali rodiče Pietra, jednoho ze dvou hlavních mužských hrdinů, v horách se Pietro (více o knize)
Naše cena: 207 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání (předběžně 29.9.2017) posíláme do 6 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 4 dny
4.
Paolo Cognetti  ·  Odeon (2017)
NOVINKA
Ať už je osud cokoli, přebývá v horách, které máme nad hlavou – pro protagonisty románu Osm hor platí tohle tvrzení beze zbytku. V horách se do sebe zamilovali rodiče Pietra, jednoho ze dvou hlavních mužských hrdinů... (více o knize)
Naše cena: 207 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání (předběžně 29.9.2017) posíláme do 6 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 4 dny
5.
Haruki Murakami  ·  Odeon (2017)
NOVINKA
Tajemný příběh mladé dívky, který se odehraje na den přesně na její dvacáté narozeniny. Ten den musela zaskočit za kamarádku v restauraci. A náhoda tomu chtěla, že zrovna ten večer to byla ona, kdo má dovézt majiteli podniku... (více o knize)
Naše cena: 207 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání (předběžně 4.10.2017) posíláme do 6 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 9 dní
6.
Ned Beauman  ·  Odeon (2011)
NA SKLADĚ
Nenápadný sběratel nacistických kuriozit Kevin Broom, trpící vzácnou nemocí a nejraději komunikující přes chat, najde mrtvolu soukromého detektiva a dopis od Adolfa Hitlera adresovaný jakémusi Philipu Erskinovi... (více o knize)
Naše cena: 28 Kč posíláme ihned
7.
Haruki Murakami  ·  Odeon (2015)
NA SKLADĚ (59)
V románu nejvýznamnějšího japonského spisovatele současnosti se skrývá fantastický, romantický i tragický milostný příběh. Čtenář však „neunikne“ směsici japonských reálií, psychologickým portrétům hrdinů ani scénám vášně... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
8.
Michael Chabon  ·  Odeon (2014)
Nový román nositele Pulitzerovy ceny před námi otevírá hudební a filmovou scénu 70. let v USA. Dostáváme se do doby, kdy stále ještě frčí malé obchůdky s gramofonovými deskami, ale jejich místo brzy převezmou velké prodejní řetězce... (více o knize)
Naše cena: 29 Kč obvykle posíláme do 4 dnů
9.
Dimitri Verhulst  ·  Odeon (2017)
V posledním zoufalém pokusu, jak mít konečně pokoj od vlastní manželky, se Désiré Cordier rozhodne, že bude předstírat Alzheimerovu chorobu. S precizností sobě vlastní nastuduje projevy této nemoci a dokáže je předstírat tak... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
10.
Ernest Hemingway  ·  Odeon (2015)
NA SKLADĚ (1)
Ernest Hemingway obdržel Nobelovu cenu „za mistrovství v umění vyprávět, naposledy prokázané v díle Stařec a moře, a za to, jak ovlivnil literární styl své doby.“ Hemingwayova novela se brzy po svém prvním vydání roku 1952 stala jedním... (více o knize)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
11.
Nihad Sirees  ·  Odeon (2014)
NA SKLADĚ
Kafka okořeněný Kunderou – tak hodnotili knihu francouzští recenzenti. Autor popisuje každodenní život v nejmenované arabské zemi, v níž vládne totalita. Román nese autobiografické rysy, hrdinou je spisovatel... (více o knize)
Naše cena: 29 Kč posíláme ihned
12.
Kamel Daoud  ·  Odeon (2015)
Více než sedmdesát let po slavném Camusově Cizinci slaví v řadě zemí úspěch Kámil Daúd s románem Meursault, přešetření. Převrací v něm příběh Cizince, který v koloniálním Alžírsku coby běloch jménem Meursault zabije bez zjevného důvodu Araba... (více o knize)
Naše cena: 49 Kč obvykle posíláme do 4 dnů
13.
Julian Barnes  ·  Odeon (2015)
NA SKLADĚ
Poslední Barnesova próza Roviny života spojuje – jak to u něj bývá zvykem – „to, co ještě nikdo nikdy nespojil“, aby po textech Žádný důvod k obavám a Vědomí konce vznikla další z jeho meditací dotýkajících se tématu smrti. V nejnovější autorově... (více o knize)
Naše cena: 29 Kč posíláme ihned
14.
Marek Šindelka  ·  Odeon (2016)
(4)
Dlouho očekávaný román Marka Šindelky, nositele Ceny Jiřího Ortena a Magnesie Litery za prózu, reaguje na aktuální téma – migrační vlnu. Popisuje cestu dvou bratrů z nejmenované země ohrožené válkou do Evropy... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
15.
Hanya Yanagihara  ·  Odeon (2017)
(2)
Když se čtyři spolužáci z vysoké školy v Massachusetts přestěhují do New Yorku, aby se pokusili prorazit, jsou bez peněz, ztracení a kupředu je pohání jen jejich přátelství a ctižádost. Je tu laskavý Willem, začínající herec... (více o knize)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) po vydání (předběžně 28.9.2017) obvykle posíláme do 7 dnů
CHYSTÁ SE DOTISK
Titul je vyprodaný, ale chystá se dotisk
16.
Haruki Murakami  ·  Odeon (2014)
NA SKLADĚ (2)
Chodíte si půjčovat knihy do knihovny? Mladík si jako obvykle odskočí navečer do místní knihovny: vrátit dvě knížky a nějaké jiné si půjčit. Ten den se však už nevrátí domů. Běžná knihovna se náhle změní v záhadné bludiště s nekonečnými chodbami... (více o knize)
Naše cena: 87 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme ihned
17.
Mohsin Hamid  ·  Odeon (2014)
(1)
Na příběhu NĚKOHO (hrdinovo jméno neznáme) ukazuje Hamid krutou a drsnou tvář současné Asie – bídu, nemoci a smrt. Na druhé straně vypráví o lásce partnerské i rodičovské. Líčí milování na střeše domu stejně jako nelegální... (více o knize)
Naše cena: 29 Kč obvykle posíláme do 4 dnů
18.
Johanna Sinisalo  ·  Odeon (2015)
(2)
Finsko, 21. století. Upadající západní společnost se přetvoří ve autokratickou republiku, v níž jsou ženy děleny na dvě kategorie: ženy-eloie jsou krásné a pitomé, vyšlechtěné k absolutní poslušnosti manželovi. Ženy-morlok (zmetek) nevynikají krásou... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
19.
Ladislav Fuks  ·  Odeon (2017)
Slavný příběh o spalovači mrtvol, podivínském Karlu Kopfrkinglovi, je podobenstvím o patologickém vývoji malého člověka k přijetí zla. Filmové zpracování z roku 1968 patří ke zlatému fondu české kinematografie... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
20.
Paolo Giordano  ·  Odeon (2013)
(6)
Poušť, vítr a prach. Zažívací potíže, stesk po domově i touha po dobrodružství. Nezkušení nováčci, ostřílení mazáci, cynický lékař. Předsunutá operační základna v Gulistanu, provincie Faráh, jihozápadní část Afghánistánu... (více o knize)
Naše cena: 29 Kč obvykle posíláme do 4 dnů
123456789 … 21

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Kdo zabíjí člověka, zabíjí rozumnou bytost. Kdo však zabíjí dobrou knihu, zabíjí rozum sám. (John Milton)
Kávička