Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Vydavatel FANTOM Print

V nabídce máme 451 titulů

1.
Markus Heitz  ·  FANTOM Print (2012)
(4)
Proslavili se v Tolkienově Pánu prstenů – kdo by neznal Gimliho soupeření s Legolasem o co největší množství zabitých skřetů? Ano, řeč je o trpaslících. Malí vzrůstem, velcí srdcem... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
2.
Christie Golden  ·  FANTOM Print (2010)
(11)
Jeho zlo se stalo legendou. Pán nemrtvé Pohromy a nepřítel všech svobodných národů Azerothu, vyzbrojen runovým mečem nazývaným Frostmourne – Mrazivý smutek. Král lichů je bytost s nepředstavitelnou mocí plná zášti a zloby, jaké není nikde rovno... (více o knize)
Naše cena: 374 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
3.
Patricia Briggs  ·  FANTOM Print (2017)
(1)
Poté, co je Mercy napadena a unesena ze svého teritoria, se ocitne ve spárech nejmocnějšího upíra na světě, který ji chce použít jako zbraň proti vlkodlačímu alfovi Adamovi a vládkyni upírů v Tri-Cities. Mercy se podaří uprchnout v kojotí podobě... (více o knize)
Naše cena: 281 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 4 dnů
4.
Chloe Neill  ·  FANTOM Print (2016)
Osmadvacetiletá Merit, před časem proti své vůli proměněná v upíra, si našla cestu do temných kruhů chicagského upířího podsvětí, kde zjistila, že nadpřirozených je daleko víc, než kolik se zdálo – a více, než kolik si veřejnost kdy dokázala představit... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Marcus Pelegrimas  ·  FANTOM Print (2011)
Připravte se na pořádnou dávku hardcore. Milovníci drsné akce si přijdou na své... Vítejte v nejhorší noční můře... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
Fiona McIntosh  ·  FANTOM Print
Wyl Thirsk se kvůli daru umírající dívky Myrren, Převtělování, ocitl v těle vražedkyně Faryl. Král Celimus stále více tlačí na královnu Briavelu Valentynu, aby přistoupila na sňatek s ním, a vyhrožuje jí válkou... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
7.
Fiona McIntosh  ·  FANTOM Print
Wyl Thirsk bojuje s časem a také s novou tělesnou schránkou, která v něm vzbuzuje odpor, ale přesto se vše, čemu se snažil zabránit, stává skutečností. Prokletí Převtělení žádá, aby se Wyl stal panovníkem Morgravie... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
R.A. Salvatore  ·  FANTOM Print (2010)
(1)
Může být Magický krystal konečně zničen? Drizzt je odhodlán zničit zákeřný Magický krystal, a vydá se proto za učeným knězem Kaderlem. Stane se však to, čeho se nejvíce obával – Crenshinibon padne do rukou drowského žoldáka Jarlaxla ... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
9.
Christie Golden  ·  FANTOM Print (2011)
Krátce po zdánlivé porážce temného archona Ulrezaje na protosském domovském světě Aiuru se Jake a Rosemary při útěku opravenou warpovou branou rozdělují. Rosemary spolu s ostatními uprchlíky dorazí na Shakuras, zatímco Jake je odkloněn jinam... (více o knize)
Naše cena: 104 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Lynn Flewelling  ·  FANTOM Print (2014)
(1)
Alek a Seregil nejsou jenom rozmařilí šlechtici, jakými se jeví, jsou to také zkušení špehové, oddaní službě královně a zemi. Když však narazí na důkaz o spiknutí, které staví královnu Phorii proti princezně Klie, oba noční běžci zjistí, že je jejich... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
11.
Lynn Flewelling  ·  FANTOM Print (2015)
(2)
Guvernér posvátného ostrova Kouros a jeho milenka byli zabiti uvnitř zamčené a hlídané místnosti. Jediní svědkové zločinu – stráž, která vyrazila dveře, když zevnitř uslyšela výkřiky – zešíleli hrůzou, blábolíce o přízracích… a věcech horších než... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
12.
Jeff Grubb  ·  FANTOM Print (2007)
NA SKLADĚ (6)
Strážci Tirisfalu - řada mistrů obdařených božskou mocí. Každý z nich musí celé věky bojovat svou tajnou a osamocenou válku proti Plamenné legii... (více o knize)
Naše cena: 348 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
13.
Ilona Andrews  ·  FANTOM Print (2012)
(1)
Od chvíle, kdy začala Kate Danielsová pracovat pro Řád rytířů milosrdné pomoci, má tahle žoldačka práce s paranormálními problémy až nad hlavu. A v Atlantě, kde magie přichází a odchází ve vlnách jak se jí zlíbí, to už o něčem vypovídá... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
14.
R.A. Salvatore  ·  FANTOM Print (2009)
Říšemi kráčí bohové v převlecích docela obyčejných i budících obdiv. Blíží se Čas svárů. Z katastrofy povstane královna Démonských pavučin a volně se prochází ulicemi Menzoberranzanu... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Larry Correia  ·  FANTOM Print (2016)
Spojené státy americké – Bradford Carr, strůjce spiknutí proti Aktivním, je mrtvý, ale jeho sen o podřízení magie státu žije dál. Prezident Roosevelt se snaží prosadit Zákon o registraci Aktivních a v cestě mu stojí jen Grimnoir, který se neochotně... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
16.
Brian Staveley  ·  FANTOM Print (2016)
Kruh se uzavírá. Sázky jsou vysoko. A staré pravdy znovu ožijí… Císař byl zavražděn a ponechal císařství Annurian ve zmatku. Jeho potomci teď musí pohřbít žal a připravit se k odhalení spiknutí. Císařova syna Valyna... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
17.
R.A. Salvatore  ·  FANTOM Print (2008)
Cyklus Legenda o Drizztovi je sám o sobě již legendární, takže je zbytečné jej nějak blíže představovat. Žádný národ v Říších nerozumí pomstě lépe než drowové. Pomsta je jejich každodenním pokrmem, sladkou příchutí na zlomyslně zkroucených rtech... (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
18.
Lynn Flewelling  ·  FANTOM Print (2013)
Zhýralí šlechtici, prvotřídní špehové a nejnepravděpodobnější hrdinové – Alek a Seregil – přežili vyhnanství, zradu i černou magii, ale cesta, která leží před nimi, je ta nejnebezpečnější, po jaké kdy putovali. S nepřáteli všude kolem musí kráčet po... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
19.
Cassie Alexander  ·  FANTOM Print (2013)
Sestra Edie Spenceová se poté, co přežila brutální útok upírů, může vrátit do práce, kde se stará o nadpřirozené bytosti, které potřebují lékařskou péči. Ale její sesterský um je vystaven náročnému testu, když seběhem polední pauzy stane svědkem... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
20.
R.A. Salvatore  ·  FANTOM Print (2011)
(1)
Mocné válečné kladivo Aegisův tesák se ocitlo v rukou zákeřné kapitánky pirátů Šíly Krí. Drizzt a jeho společníci opouští Desetiměstí a vydávají se hledat Wulfgara, který je pirátce v patách... (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
123456789 … 23

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Je zoufalé nemít rozečtenou krásnou knihu, nemít v zásobě nic, co bychom mohli otevřít bez zklamání. (Jiří Orten)
Kávička