Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Vydavatel Domino

Nakladatelství DOMINO vzniklo v roce 1997, což byla pro založení nakladatelství krajně nevhodná doba. Už vyhasl boom z počátku devadesátých let, kdy čtenáři nakupovali z čiré radosti, že si můžou pořídit dobrou knihu i jindy než ve čtvrtek, aniž předtím museli vystát dlouhou frontu. I když to tenkrát mnozí považovali za nerozumný čin, navzdory všem (jistě dobře míněným) varováním jsme DOMINO založili. Věřili jsme totiž, že dobré knihy si cestu ke čtenáři vždy najdou. Anebo spíše naopak – že čtenáři neztratí zájem o dobré knihy. A právě takové jsme měli v úmyslu vydávat. Mnohé se od té doby změnilo, základ však zůstává stejný: ve všech edicích se našim čtenářům snažíme nabídnout pouze takové knihy, které stojí za to číst. Od žánru new adult přes romány pro ženy až po historické romány.

Více informací

V nabídce máme 862 titulů

1.
Lisa Jackson  ·  Domino (2017)
NOVINKA
Někdy zkrátka vůbec nezáleží na tom, jak rychle utíkáte... Některá místa mají špatnou pověst nezaslouženě. Medvědí brod mezi ně ale nepatří – ten si zlověstnou reputaci zasloužil. Zde totiž příběhy o sériových vrazích... (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 17%) obvykle posíláme do 4 dnů
2.
Michael Connelly  ·  Domino (2017)
NOVINKA
Harry Bosch se po třiceti letech u policie stal soukromým detektivem. Stále však zůstává vlkem samotářem, jakým byl ostatně celý život: kašle na propagaci, nemá žádnou kancelář a své klienty si velmi pečlivě vybírá... (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 17%) obvykle posíláme do 4 dnů
3.
Melanie Gideon  ·  Domino (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
To nejcennější, co máme, je čas. Lux Lysanderová je uhoněná svobodná matka a špatně placená servírka. Před totálním zhroucením ji zachrání nabídka rodičů, aby si na dva týdny vyjela někam do přírody, že se jí postarají... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 49%) ihned ke stažení
4.
Zmizelý  E-KNIHA
C.L. Taylor  ·  Domino (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Pouto mezi matkou a dítětem je nezničitelné. Co když ale matka cosi děsivého skrývá? Čtrnáctiletý Billy uprostřed noci záhadně zmizel z domu. Každý člen rodiny to klade za vinu sobě samému, ale před ostatními pocit provinění... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 49%) ihned ke stažení
5.
Michelle Richmond  ·  Domino (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
My víme, co je pro vás nejlepší. A donutíme vás to udělat. I kdyby vás to mělo zničit... Novomanželé Alice a Jake. Dokonalý pár, před kterým se rozkládají nekonečné možnosti a šance. Snad i proto dostali od přátel jako svatební... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 49%) ihned ke stažení
6.
Mo Hayder  ·  Domino (2014)
(2)
Mo Hayder nastavila laťku děsivého thrilleru výš než kdokoli jiný. Ta laťka teď ovšem byla překonána. Jí samotnou. Psychiatrickou léčebnu Beechway paralyzuje strach: mezi pacienty se šíří davová hysterie a zaměstnanci raději předstírají nemoc... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
7.
Mo Hayder  ·  Domino (2015)
Mo Hayder nás znovu vtahuje do děsivého, temného světa. Natolik děsivého, že tentokrát se začne bát i detektiv Caffery. Na odlehlém místě za městem byla nalezena mrtvola ženy v pokročilém stádiu rozkladu. Policie došla k závěru, že šlo o sebevraždu, a so (více o knize)
Naše cena: 322 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
8.
Lisa Jackson  ·  Domino (2017)
Můžete utíkat. Můžete se skrývat. Ale minulost vás stejně dostihne. Sleduje, jak se do vody pozvolna noří tělo té, kterou kdysi miloval. Už nikdy nebude tak krásná jako dřív, ale jemu to nevadí. Vzal si od ní totiž něco na památku... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
9.
Marie Doležalová  ·  Domino (2015)
NA SKLADĚ (7)
Jak v době blogové vytvořit ze svého blogu fenomén, který se pro zástupy čtenářů stane čtvrteční drogou? Jak přetavit spontánní (rozuměj úplnou náhodou vzniklý) nápad v prestižní Magnesii Literu? A jak dosáhnout toho, že vám lidi za celý rok nenapíšou... (více o knize)
Naše cena: 99 Kč posíláme ihned
10.
Boris Starling  ·  Domino (2012)
(2)
Tento nervy drásající příběh je všeobecně považován za nejlepší thriller od Mlčení jehňátek – a je napsán tak, že se před usnutím budete ujišťovat, jestli vám nehrozí žádné nezbezpečí... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
11.
Rowan Coleman  ·  Domino (2015)
Jméno prvorozeného dítěte. Tvář vašeho muže. Váš věk a adresa… Co když se vám tohle všechno začne ztrácet z paměti? Claire má fungující manželství, dvě dcery, všetečnou matku... a Alzheimera. Dříve měla i práci, kterou milovala... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
12.
Jeffery Deaver  ·  Domino (2010)
V dalším thrilleru Jefferyho Deavera se nesetkáte ani s Lincolnem Rhymem, ani s Kathryn Danceovou. Tento příběh je poněkud jiný… Tentokrát vás autor pozve ke sledování drásajícího příběhu, na jehož začátku jsou dvě zkrvavené mrtvoly... (více o knize)
Naše cena: 337 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Lisa Jackson  ·  Domino (2017)
Po otcově tragické smrti se život Julie Farentinové podobá noční můře. Kromě vlastních problémů čelí i tomu, že její mladší sestra Shaylee upadá do drogové závislosti. Zoufalá matka se rozhodne poslat dceru do elitní internátní... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
14.
Richelle Mead  ·  Domino (2012)
(2)
Některá přání se splní až ve chvíli, když už nám jsou k ničemu… Nadpřirozená svůdkyně Georgina nese rozchod se spisovatelem Sethem jen velmi těžce... (více o knize)
Naše cena: 47 Kč obvykle posíláme do 4 dnů
15.
Tess Stimsonová  ·  Domino (2014)
(1)
Harriet Lockwoodová vždy věděla, že své dceři Florence nerozumí. Že si jedna k druhé neumí najít cestu a jejich pokusy o dialog jsou vlastně dvěma nesourodými monology. Nekonečný sled nedorozumění, trvalá rozladěnost... (více o knize)
Naše cena: 66 Kč obvykle posíláme do 4 dnů
16.
Jeffery Deaver  ·  Domino (2016)
(4)
Lincoln Rhyme býval brilantním kriminalistou, géniem na poli forenzní analýzy. Pak přišel nešťastný úraz, po kterém je Rhyme zcela nepohyblivý a emocionálně na dně... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
17.
David Ebershoff  ·  Domino (2016)
(8)
Románové zpracování skutečného příběhu malíře Einara Wegenera a jeho manželky Grety začíná nevinnou prosbou o pomoc, aby se na dalších stranách rozvinulo ve strhující vyprávění o neobvyklé lásce, osobní svobodě a odvaze vzepřít se... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
18.
Lisa Jackson  ·  Domino (2016)
Měl to být nejlepší den jejich života. Bohužel byl nejhorší. Zoe a Chloe Denningovy vyrazily na oslavu svých jednadvacátých narozenin, ale návrat domů se šeredně zvrhl. Za své další oběti si je totiž vybral muž, který vraždí... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
19.
Tess Stimsonová  ·  Domino (2013)
(2)
Clare Eliasová od začátku těhotenství ani na vteřinu nepochybovala, že bude dobrou matkou. Vždycky přece všechno zvládla: je majitelkou prosperující sítě květinových síní, má hezkého (a o deset let mladšího) manžela Marka,... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
20.
Rowan Coleman  ·  Domino (2015)
Některá rozhodnutí jsou těžká jen do té chvíle, kdy je uděláme. Pak už se jen sami sebe ptáme, proč jsme je tak dlouho odkládali. Rose Pritchardová se odhodlávala dlouho, snad až příliš dlouho. Odejít od násilnického manžela není tak snadné... (více o knize)
Naše cena: 99 Kč obvykle posíláme do 4 dnů
123456789 … 44

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Kniha je jako zahrada, kterou nosíš v kapse. (latinské přísloví )
Kávička