Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieNovely, povídky, antologieMilostné, ženské

Momentálně se v této nabídce nachází 101 titulů

1.
Petr Šabach a a kolektiv autorů/autorek  ·  Listen (2013)
Snad každý má tajemství, svou alespoň malou třináctou komnatu, do které nikoho jen tak nenechá nahlédnout. Příběhy o tom, co skrývají ženy před svými partnery a blízkými, přináší nový soubor edice Česká povídka... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 16 dnů
2.
Barbara Nesvadbová  ·  Motto (2014)
NA SKLADĚ
Existuje v našich životech ještě místo pro "opravdové muže", a nebo jsme jim ho nechtěně sebraly? Fejetony a povídky Barbary Nesvadbové o vášni, lásce, zklamání, nevěře, deziluzi, zášti, přátelství i žárlivosti. (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
3.
Elizabeth Bard  ·  Motto (2016)
Autorka bestselleru Oběd v Paříži nás zve na další kulinářské a životní dobrodružství. Elizabeth s manželem při romantickém výletu propadli kouzlu Provence, rozhodli se odstěhovat na venkov a otevřít si tam zmrzlinářství... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
4.
Halina Pawlowská  ·  Motto (2012)
(4)
Nová kniha povídek známé spisovatelky, scénáristky a moderátorky vypráví o tom, že touha po lásce nesouvisí s věkem. Pořád totiž platí, že láska je ze všeho nejdůležitější... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
5.
Kamila Holásková  ·  Olympia (2011)
Sbírka šesti krátkých próz přináší nevšední příběhy obyčejných lidí. Hrdinka povídky Nevěrná rezignovala na partnerský život, ale nevzdává se touhy po mateřství. V povídce Smrt zlého muže je dokonale popsán případ domácího násilí... (více o knize)
Naše cena: 49 Kč posíláme do 5 dnů
6.
Magda Váňová  ·  Šulc - Švarc (2014)
Babí léto spojuje tři malé romány — tři novely s poutavým příběhem a nepředvídatelným koncem, který se ale ukáže jako nejlepší pro hlavní hrdiny. Stárnoucí klavírista Wenig se zamiluje do krásné, ale povrchní Laury... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
kolektiv autorů/autorek  ·  Akcent (2014)
Milá knížka příběhů našich oblíbených autorů I. poloviny minulého století nás přesvědčí o tom, že komplikované vztahy vyplývající z nerovnosti společenského postavení, bídy, žárlivosti i sobecké lásky se promítají v každé době... (více o knize)
Naše cena: 223 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Vlastina Svátková  ·  Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá (2014)
„Vzdala jsem se všeho, co jsem měla. Všech jistot, co přichází se zítřejším ránem. Bála jsem se, že budu mít strach. A měla jsem strach. U sebe doma. Nechala jsem ho, ať zůstane, když tak strašně chce... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
9.
Lynn Crosbie  ·  XYZ (2017)
Originální dílo „fan fiction“ Kdes byla včera v noci, napsané emocionálně evokativním jazykem Lynn Crosbieové, je imaginativním, dojemným a černohumorným románem o neústupnosti lásky. Evelyn Grayová je osamělá šestnáctiletá holka z maloměsta nedaleko Seat (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
Bernhard Schlink  ·  Prostor (2017)
AKCE
Bernhard Schlink, autor celosvětového bestselleru Předčítač, se v novém souboru povídek zamýšlí nad tématem lži; ta hraje často hlavní úlohu ve vztazích mileneckých, manželských, mezi rodiči a dětmi i ve vztahu k sobě samému. <br> (více o knize)
Naše cena: 244 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
11.
Alice Munro  ·  Paseka (2017)
NA SKLADĚ
"Asi Vás překvapí, že Vám píše člověk, jehož neznáte a který si nepamatuje Vaše jméno," čte začátkem roku 1917 v dopisu, který má zásadně změnit její osamělý život, mladá knihovnice z ontarijského Carstairs. Náhlému zvratu, ohrožení nebo nutnosti... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
12.
Halina Pawlowská  ·  Motto (2014)
(1)
Novela známé autorky a scenáristky vypráví o problémech hlavní hrdinky Olgy, která touží po lásce, ráda flirtuje a bojí se, že z ní nic nebude. Vtipný příběh se stal předlohou pro stejnojmenný film, jehož scénář napsala sama autorka... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
13.
Zdenek Merta  ·  Mladá fronta (2014)
Zdenek Merta je vypravěč s darem veselé, dobromyslné ironie. V jedenácti smyslně laděných příbězích nešetří fantazií, předvádí muže a ženy v roztodivných situacích, v čase touhy někdy naplněné vrchovatě, ale často i komicky a hravě... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Irena Fuchsová  ·  REGION Silesia (2008)
Ani u jedné povídky se nebudete nudit. Je mi můj muž nevěrný? Proč moje žena lže? Přijede dcera z Ameriky? Do koho se zamiloval můj syn... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
15.
Michal Viewegh  ·  Druhé město (2008)
(2)
Povídky o manželství a o sexu vycházejí v novém vydání spolu s uvedením filmu Nestyda, jemuž se kniha stala předlohou... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
16.
Miloš Urban  ·  Argo (2017)
NA SKLADĚ
Závěrka je milostná novela o prokletí doby, kdy se každý může stát fotografem a udělat alespoň jednu dobrou fotku. Důležitá je motivace. Motivací Matěje Runda je Věra, půvabná mladá žena, která si neuvědomuje svou fotogeničnost – svou krásu „na druhý... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
17.
Carys Bray, Rowan Hisayo Buchanan a a kolektiv autorů/autorek  ·  Hodder & Stoughton (2016)
Love is not a singular concept. In this collection, seven award-winning authors explore seven concepts of love: from Philautia, self-love, to Agape, love for humanity; and from Storge, a natural affection for family, to Mania, a frenzied, ... (více o knize)
Naše cena: 455 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
18.
Otto Hejnic  ·  Bor (2010)
Další povídkový soubor libereckého autora je návratem k jeho ústředním tématům. Vypráví o lásce v mnoha podobách, od romantického toužení přes sebezničující vzplanutí k manželskému posvěcení a lásce rodičovské, ale také o každodenním životě... (více o knize)
Naše cena: 185 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
Eva Černošová  ·  Oftis (2012)
Eva Černošová je autorkou novel o vztazích a hledání. Jednotlivé kapitoly tvoří samostatné příběhy, propojeny jsou postavou hlavní hrdinky, která prožívá osudy svých předků i dalších postav a hledá svůj vztah k partnerovi, ostatním i sama k sobě. (více o knize)
Naše cena: 59 Kč obvykle posíláme do 5 dnů
20.
Věra Dumková  ·  XYZ (2009)
Povídky, ve kterých se veškerá erotická touha stává skutečností. Studentka, gejša, lolitky, stará kurva, domina, rivalky a všichni ti jejich muži, milenci, manželé, kamarádi, přátelé, hrdinové nejtajnějších představ. Milovníci překvapení, napětí, ... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Přátelé jsou lidé, kteří si mohou půjčovat moje knihy a stavět na ně mokré sklenice. (Robinson Jeffers)
Kávička