Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieNovely, povídky, antologieHumorné, satirické

Momentálně se v této nabídce nachází 93 titulů

1.
Petr Šabach  ·  Paseka (2010)
(1)
Další vydání populární knížky, v níž autor s neodolatelným humorem a nadhledem vykresluje rozdíly mezi mužským a ženským nazíráním na svět... (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
2.
Michaela Klevisová  ·  Motto (2013)
(1)
Druhá sbírka povídek o kočkách a jejich lidech z pera známé autorky detektivek Michaely Klevisové vypráví veselé i dojemné příběhy kočičích hrdinů, které se proplétají s těmi lidskými. (více o knize)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Marta Davouze  ·  Mladá fronta (2016)
(1)
Po bestselleru Dům v Bretani, který vyvolal velký ohlas u čtenářů, přichází autorka s dalšími příhodami ze svého bretaňského domova, ze svých cest do Česka a z dovolených po Evropě. Jako obvykle jsou její historky zábavné, mísí se v nich laskavý humor.. (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Petr Šabach  ·  Listen (2011)
(1)
Knížka povídek úspěšného autora obsahuje šest nejlepších textů, který vyšly v souborech Nakladatelství Listen (Miluj mě víc, Schůzky s erotikou, Tenkrát za totáče…) a čtyři nové... (více o knize)
Naše cena: 214 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
5.
Rudolf Křesťan  ·  Andrej Šťastný (2012)
Knížka nejnovějších humorných fejetonů Rudolfa Křesťana. Kromě zkoumání, které je zmíněno v názvu sbírky, autor ve svých pestrých devadesáti vyprávěnkách nakukuje pod sukně i mnoha dalším překvapivým skutečnostem a zajímavým jevům. (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
6.
Robert Fulghum  ·  Argo (2016)
(2)
Robert Fulghum tak, jak ho známe a máme rádi. Je čím dál starší, moudřejší, ale smysl pro humor ani v nejmenším neztrácí. Utvrdí vás v tom, že je každý den plný zázraků, které člověk vidí jen, když chodí po světě s otevřenýma očima i srdcem... (více o knize)
Naše cena: 226 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
7.
Lucie Nachtigall  ·  Omega (2017)
Specifický smysl pro humor, sebeironie a další stovky vtipných příběhů mámy od tří dětí, kterou jste mohli poznat už v prvním díle Deníku fejsbukové matky, tlačí na naši bránici snad s ještě větší silou než předtím. Peripe (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Zdeněk Svěrák a Jaroslav Weigel  ·  Nakladatelství Fragment (2008)
NA SKLADĚ (4)
Jemný a inteligentní humor Zdeňka Svěráka je ideálním společníkem pro váš volný čas! Soubor povídek českého velikána na nejrůznější téma s jeho typickou hravostí a humorem... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
9.
Michel Faber  ·  Kniha Zlín (2011)
Ve své první povídkové sbírce prokázal Michel Faber výjimečně živou fantazii, lásku k jazyku i podivuhodnou všestrannost. Jeho povídky jsou hravé a zároveň hluboce dojemné, satirické, a přitom upřímně lidské. (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
Halina Pawlowská  ·  Motto (2010)
NA SKLADĚ (4)
Brilantně napsané povídky a fejetony, které nepostrádají typický nadhled a humor Haliny Pawlowské... (více o knize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
11.
Michaela Klevisová  ·  Motto (2012)
(1)
Povídky o kočkách a jejich lidech Alice složitě hledá cestu k dospívající dceři, Delfína už nechce být dál single, Théo těžce nese stěhování z venkova do města, malý David se musí smířit s rozvodem rodičů... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
12.
Zdenek Merta  ·  Mladá fronta (2014)
Zdenek Merta je vypravěč s darem veselé, dobromyslné ironie. V jedenácti smyslně laděných příbězích nešetří fantazií, předvádí muže a ženy v roztodivných situacích, v čase touhy někdy naplněné vrchovatě, ale často i komicky a hravě... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
František PON.  ·  František PON. (2011)
(3)
Kočky to vědí líp - nové vydání první, velmi úspěšné knihy manželské dvojice výtvarníků Jitky Baliharové a Oldřicha Přibíka, kteří společně malují a píší pod pseudonymem František PON. ... (více o knize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
14.
Josef Hausmann  ·  Reneco (2017)
Kniha navazuje na bestseller "Základy mužského šovinismu". <br><br> 6. vydání. (více o knize)
Naše cena: 93 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
15.
Milan Šťastný  ·  Kniha Zlín (2010)
Příběhy Milana Šťastného se prolínají hrdinové, kteří tu s ironickým nadhledem, tu s nekritickým zaujetím sami sebou, vrávorají na hranici lásky a sexu, tragédie a humoru, života a smrti... (více o knize)
Naše cena: 227 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
16.
Jan Peringer  ·  Oftis (2010)
Pod neobvyklým názvem se ukrývá 24 + 1 literárních klenotů. Povídek plných laskavého, jízlivého i břitkého humoru. Čtivé texty z mnoha oblastí lidské činnosti vtipně objevují pro čtenáře neznámé ostrovy. Zaměření povídek autor ohlašuje mottem... (více o knize)
Naše cena: 85 Kč posíláme do 5 dnů
17.
Jaroslav Hašek  ·  Slovart CZ (2013)
Nově vytvořený soubor známých i méně známých povídek nejvýznamnějšího českého humoristického autora, bohéma, mistra fabulace, ironie a absurdity. Haškovy povídky... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Dagmar Urbánková  ·  Baobab (2016)
Fantastická sbírka omylů, nepochopení, zádrhelů, nejasností, přeslechnutí a představ z dětství, jak je sesbírala, sepsala a kresbou doprovodila Dagmar Urbánková. Dětství je úžasné? Proč? Třeba pro nekonečné a pomalé plynutí... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
19.
Ivan Binar  ·  Host (2004)
Učitel zeměpisu a tělocviku Egonek a svědomitý úředník M-mirek — hrdinové Binarových povídek — se náhle ocitají v cizím, absurdním světě, jsou obviňováni a souzeni v nesmyslných procesech, chyceni v pasti, ze které není úniku... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Vendula Pačesová  ·  Jonathan Livingston (2016)
Po Zastřihávání křídel je tu druhá vtipná a chytrá kniha minipříběhů ze života jedné tak trochu vadnoucí ženy. Spisovatel Michal Viewegh: Miniatury Venduly Pačesové překvapí dobrým postřehem i trefným vtipem... (více o knize)
Naše cena: 170 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
12345

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Květiny a knihy jsou pro mnoho lidí právě tak nezbytné jako denní chléb.  (Honoré De Balzac)
Kávička