Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieNovely, povídky, antologieFantasy, Sci-fi, horor

Momentálně se v této nabídce nachází 89 titulů

1.
Ray Bradbury  ·  Plus (2017)
NOVINKA
Šestadvacet volně spojených povídek líčí budoucí kolonizaci Marsu. Lidé přicházejí a svým vpádem ruší tiché kouzlo rudé planety, ale nakonec – po letech nesnadného vzestupu a následného pádu – ji stejně opouštějí a ponechávají znovu osamělou a ztichlou. J (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 9.10.2017
2.
Jana Rečková  ·  Epocha (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Vydejte se poznat světy, v nichž vám pouťové atrakce mohou ukrást duši, mrtví se vracejí a ne jenom na kus řeči, lidé vedou válku s hořícími brouky, kteří pálí úrodná pole na popel... Některé příběhy vás pobaví, jiné... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 50%) ihned ke stažení
3.
Gillian Flynn  ·  Knižní klub (2017)
TOP #25
Mistrovská hororová povídka od světové bestselleristky Gillian Flynnové je poctou klasickým duchařským historkám a dalším důkazem autorčina všestranného spisovatelského talentu (získala za ni prestižní Edgar Award). Důkazem... (více o knize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 4 dnů
4.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2017)
První příběh vypráví o realitním agentovi pronásledovaném zlými přízraky z knihovny, hlavní hrdina druhé děsuplné povídky dostane k patnáctinám vytoužený polaroid, který však fotografuje stále stejný snímek – útočně naladěného psa. Navíc se pes na... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
5.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2017)
V Americe vyšla kniha Čtyři po půlnoci (obsahující čtyři novely – Časožrouti, Skryté okno do skryté zahrady, Policajt z knihovny, Sluneční pes) jako celek. České vydání je rozděleno do dvou dílů po dvou novelách... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Ransom Riggs  ·  Jota (2017)
Ještě dříve, než slečna Peregrinová vytvořila smyčku – domov a útočiště – pro dnes již dobře známé podivné děti, existovaly příběhy o podivných dětech a zvířatech, které se nejprve tradovaly ústní cestou, dokud se jejich písemného zpracování neujal... (více o knize)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
7.
Peter Hoeg  ·  Argo (2016)
Všechny příběhy knihy se odehrávají v noci 19. března 1929 na nejrůznějších místech světa - v Dánsku, ve východní Africe a v Paříži. Povídky lze označit jako fantastické dobrodružné milostné příběhy s existenciálním podtextem (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
8.
Vladimír Šlechta  ·  Brokilon (2017)
(1)
Do různých koutů zpustošené Evropy vyráží trojice hrdinů: kyborgizovaný voják Oggerd, technolog Hal Hargo a vyjednavač Gowery Fink. Mají za úkol zkoumat takzvané "střepy z Apokalypsy", technologické pozůstatky starého světa... (více o knize)
Naše cena: 245 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
9.
Aimee Bender  ·  Pistorius & Olšanská (2017)
Soubor povídek Aimee Benderové Tvrdohlavá stvoření přináší celkem 15 svérázných příběhů odehrávajících se v podivuhodných světech. Ve světech, kde je možné, aby se rodičům dýňohlavcům narodil syn s žehličkou místo hlavy... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Jonathan Maberry  ·  Baronet (2017)
Všichni bychom tomu rádi uvěřili... „Pravda je někde tam venku.“ Akta X byla znovu otevřena a výsledkem je série patnácti příběhů z pera různých autorů, v nichž se na scénu vracejí agenti Mulder a Scullyová, aby pokračovali ve svých výpravách do děsivého. (více o knize)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
George R.R. Martin a Gardner Dozois  ·  Argo (2016)
NA SKLADĚ
Pokud jste si oblíbili fantastiku, která není pouze černobílá, pak vás antologie veleúspěšného spisovatele George R. R. Martina a uznávaného editora Gardnera Dozoise odmění množstvím jemných odstínů šedi. Jedenadvacet zcela nových povídek od autorských... (více o knize)
Naše cena: 473 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
12.
Robin Nasadil  ·  BELETRIS (2017)
Ponořte se do makabrózního světa hororů, které jsou poctou klasikovi žánru H. P. Lovecraftovi, s mysteriózní atmosférou počátku minulého století… Začtěte se do povídek, které rámuje ponuré okolí města Briarportu, v němž se... (více o knize)
Naše cena: 200 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
Dan Abnett  ·  Polaris (2016)
Inkvizitor Gregor Eisenhorn, pronásledovaný svými bývalými spojenci jako radikál a nepřítel Impéria, musí dokázat, že je stále loajální Císaři a zároveň vypátrat nebezpečného kacíře o kterém všichni věří, že je mrtvý. V obavě, že by se mu to nemuselo... (více o knize)
Naše cena: 400 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
kolektiv autorů/autorek  ·  Jas (2013)
NA SKLADĚ (1)
Dvacet strašidelných povídek napsalo deset autorů - členů tvůrčí skupiny Hlava nehlava. Jde o druhé vydání sborníku - aktualizované, doplněné o dva nové příběhy a vybavené novými ilustracemi Tomáše Tvrdého... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
15.
Mariana Enríquez  ·  Host (2016)
NA SKLADĚ
Povídky argentinské autorky přibližují zemité prostředí buenosaireské metropole i jejích předměstí se vší syrovostí, krutostí i krásou. Jsou zároveň klasické i originální, realistické i fantastické, feministické i anti­-feministické, politické i... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
16.
Aleksandar Žiljak  ·  Gorgona (2016)
Konec devatenáctého století. Evropa zažívá nevídané období míru a prosperity doprovázené překotným rozvojem vědy, průmyslu a umění. Za úspěchy vynálezců, bohatstvím továrníků a leskem metropolí se však skrývá bezohledné drancování kolonií... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
Neal Asher  ·  Polaris (2016)
Je to už skoro čtvrt století, co nás Neal Asher poprvé zavedl do Řádu, společenství planet v lidmi osídlené části Galaxie, řízeného umělými inteligencemi a žijícího pod neustálou hrozbou ničivé mimozemské technologie. Jeho vesmír je brilantně vymyšlený... (více o knize)
Naše cena: 362 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
18.
John Scalzi  ·  Banshies (2017)
Vesmír se řídí fyzikou. Rychlost světla je nepřekročitelná – do objevu Toku, mnohodimenzionální sítě, která je přístupná v určitých bodech vesmíru a lze se jejím prostřednictvím dostat na jiná místa. Lidstvo se díky Toku... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
19.
Konektor, a.s. (2012)
(1)
V poslední době jsou SF povídky a romány, odehrávající se v období rozvoje využití technologií a páry, tedy za vlády královny Viktorie, čím dál tím populárnější. Jde o období osamělých vědců, badatelů, zlodějů, vynálezců a detektivů, ale také elegance.. (více o knize)
Naše cena: 280 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
20.
Ceridwen Dovey  ·  Paseka (2017)
Jen zvířata nám dokážou vysvětlit, co vlastně znamená být člověkem. Kočka na západní frontě první světové války, šimpanz ve válečném Německu, sloní dvojčata v Mosambiku, medvěd v Sarajevu… (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání (předběžně 26.9.2017) posíláme do 7 dnů
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 26.9.2017
12345

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Jedni čtou, aby si zapamatovali, druzí proto, aby zapomněli. (Heinrich Heine )
Kávička