Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieNovely, povídky, antologieDobrodružné, western

Momentálně se v této nabídce nachází 104 titulů

1.
Vasilij G. Zajcev  ·  Mladá fronta (2012)
(3)
První české vydání vzpomínek proslulého sovětského odstřelovače, jehož osudy ztvárnil film Nepřítel před branami (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
2.
Vince Flynn  ·  BB/art (2013)
(2)
Děj nového thrilleru Vince Flynna navazuje na předchozí román Americký zabiják. Elitní zabiják Mitch Rapp po náročném výcviku v CIA a nasazení do akce likviduje jednoho po druhém nepřátele ze svého seznamu... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
3.
Mo Hayder  ·  Domino (2015)
Mo Hayder nás znovu vtahuje do děsivého, temného světa. Natolik děsivého, že tentokrát se začne bát i detektiv Caffery. Na odlehlém místě za městem byla nalezena mrtvola ženy v pokročilém stádiu rozkladu. Policie došla k závěru, že šlo o sebevraždu, a so (více o knize)
Naše cena: 322 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
4.
Anders de la Motte  ·  Knižní klub (2013)
NA SKLADĚ (5)
Třicetiletý Henrik Pettersson, zvaný HP, se vrací z nočního tahu stockholmskou podzemní dráhou domů. Na sedadle proti němu leží mobilní telefon, který po chvíli zabliká a vyzve ho esemeskou ke vstupu do hry... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
5.
Michal Viewegh  ·  Druhé město (2012)
NA SKLADĚ (4)
Krásná makléřka Diana (v nové roli televizní redaktorky) a novinář Marek Konwicki objeví šokující videonahrávku z tajného setkání Václava Klause s Vladimirem Putinem, pražský primátor Bohuslav Svoboda veřejně vyzve na šermířský souboj kmotra Romana... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
6.
Michael Robotham  ·  Moba (2015)
Jedné letní nedělní noci se ve vesnici Bingham nedaleko Oxfordu ztratí dvě nejlepší patnáctileté kamarádky Piper Hadleyová a Natasha McBainová. Mnohadenní televizní přímý přenos zpátrání po nich upoutá celý národ. Dívky se ale nepodaří najít... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Janet Evanovich a Lee Goldberg  ·  Mystery Press (2016)
On je lupič-gentleman, ona agentka FBI. Extrémně výbušná kombinace! Těžko si představit nesourodější dvojici, než je Nick Fox a Kate O’Hareová. On je prvotřídní podvodník a zloděj, ona zvláštní agentka FBI, která mu posledních pět let šla po krku... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Vince Flynn a Kyle Mills  ·  BB/art (2016)
Když Joe „Rick“ Rickman, bývalý zlatý chlapec zpravodajské služby, uskutečnil dokonale naplánovanou vlastizradu a ukradl agentuře obrovské množství nejdůvěrnějších dokumentů, neměla ředitelka CIA jinou možnost než proti němu nasadit svou nejdokonalejší... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
David Levithan  ·  CooBoo (2013)
(8)
Každý den se probudíte v jiném těle, každý den žijete život někoho jiného. A tak platí jedna jediná zásada – vyhněte se tomu, aby si někdo všiml, že na jeden den přebýváte v těle někoho jiného a nepleťte se do jeho života... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
10.
Robert Ludlum  ·  Domino (2012)
(2)
Ani dobro a zlo někdy nejsou tím, čím se zdají být. Bývalý tajný agent Paul Janson doufal, že se už nikdy nebude muset vrátit ke špinavé a krvavé práci, kterou vykonával ve své dřívější profesi.... (více o knize)
Naše cena: 49 Kč posíláme do 6 dnů
11.
Lee Child  ·  BB/art (2013)
(1)
Nebraska a Jack Reacher, obrovský vazoun s čerstvě rozbitým nosem, který se stále snaží dostat stopem na východ do Virginie, protože tam na něj čeká jistá nevyřízená záležitost. Kdo by ale takovému chlapovi zastavil? (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Tom Clancy a Mark Greaney  ·  BB/art (2013)
Přestože se to jeho otci příliš nezamlouvá, Jack Ryan mladší netouží po ničem jiném než stát se operativcem v terénu. Prodělal individuální výcvik u zkušeného instruktora zvláštních vojsk... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Frédéric Lenormand  ·  Garamond (2015)
Soudce Ti působí v ospalém přímořském městečku Pcheng-laj, kde se po zločincích slehla zem. K smrti se nudí, až jednoho dne obdrží pozvání od prefekta, aby se neprodleně dostavil na důležitou schůzku do vyhlášených vřídelních lázní... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
14.
Kateřina Janouchová  ·  Mladá fronta (2013)
Dům rodiny Lundových je na prodej. Poté, co Cecilie odhalila Johnovu nevěru, žijí manželé odloučeně a mají děti ve střídavé péči. Aby Cecilie zahnala stesk po ztraceném rodinném životě a po dětech, vrhá se s o to větší vervou do práce... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
15.
Douglas Preston a Lincoln Child  ·  BB/art (2013)
V manhattanských hotelech dojde k sérii záhadných vražd, jejichž pachatel vládne takřka nadpřirozenými schopnostmi. Souvisí tyto zločiny s únosem manželky zvláštního agenta FBI Aloysia Pendergasta, kterou dlouho pokládal za mrtvou? (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Dani Pettrey  ·  i527.net (2017)
(9)
Keď sa Reef McKenna konečne vráti domov, zistí, že jeho milovaná Aljaška čelí obrovskej hrozbe. Dobráčka od kosti Kirra Jacobsová a problémový Reef McKenna si v detstve liezli na nervy, ale počas dobrovoľníckej služby na náročných pretekoch psích... (více o knize)
Naše cena: 273 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Julie Garwood  ·  OLDAG (2012)
(2)
Doktorka Ellie Sullivanová, která právě ukončila rezidenturu v městské nemocnici, si vyšla zaběhat do blízkého parku. Náhle uslyšela ránu a ke svému úžasu zjistila, že se ocitla v blízkosti prchající dvojice, muže a ženy, ... (více o knize)
Naše cena: 334 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Dani Pettrey  ·  i527.net (2016)
(12)
Jake vedel, že niečo nie je v poriadku. No nemohol tušiť ako veľmi. Oddychové lezenie na skalách sa jedného dňa zmení na drámu, keď na svojej ceste Kayden McKenna narazí na telo mŕtveho lezca... (více o knize)
Naše cena: 273 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
James Rollins  ·  BB/art (2013)
(5)
Galilea, 1025. Templářský rytíř nachází ve starověké tvrzi posvátný poklad, ukrytý v bludišti pod pevností: Bachal Isu, hůl Ježíše Krista – relikvii nevyčíslitelné hodnoty s tajemnou a hrozivou mocí, jež může jednou provždy změnit lidstvo... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Peter May  ·  Host (2015)
(1)
Čínský detektiv Li Jen pátrá spolu s americkou soudní lékařkou Margaret Campbellovou po vrahovi vysoce postaveného vládního vědce, jehož děsivě ohořelá, doutnající mrtvola byla nalezena v pekingském parku... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Kniha je jako zahrada, kterou nosíš v kapse. (latinské přísloví )
Kávička