Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieNovely, povídky, antologieDetektivky, thrillery

Momentálně se v této nabídce nachází 235 titulů

1.
Shari Lapena  ·  Knižní klub (2017)
NA SKLADĚ TOP #38 (9)
Vaše sousedka nechce, abyste vzali své šestiměsíční dítě na slavnostní večeři. Nic osobního, ale rušilo by pláčem. Váš manžel prohlásí, že to nevadí. Bydlíme přece hned vedle... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 17%) obvykle posíláme do 24 hodin
2.
James Patterson  ·  Alpress (2016)
Od chvíle, kdy bývalý mariňák Jack Morgan založil firmu Private, její význam narostl. Stala se nejvýkonnější vyšetřovací agenturou na světě. Když najdou Jackovu bývalou milenku zavražděnou v jeho posteli, je on sám rázem hlavním podezřelým... (více o knize)
Naše cena: 322 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
3.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2017)
První příběh vypráví o realitním agentovi pronásledovaném zlými přízraky z knihovny, hlavní hrdina druhé děsuplné povídky dostane k patnáctinám vytoužený polaroid, který však fotografuje stále stejný snímek – útočně naladěného psa. Navíc se pes na... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2017)
V Americe vyšla kniha Čtyři po půlnoci (obsahující čtyři novely – Časožrouti, Skryté okno do skryté zahrady, Policajt z knihovny, Sluneční pes) jako celek. České vydání je rozděleno do dvou dílů po dvou novelách... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Wulf Dorn  ·  Knižní klub (2016)
Kdo se bojí Černého muže? Případ zneužívané pacientky se pro psychiatričku Ellen Rothovou stává noční můrou. Žena tvrdí, že ji pronásleduje Černý muž, a krátce nato beze stopy zmizí. Při pátrání se cílem neznámého přízraku stává i Ellen... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Boris Starling  ·  Domino (2012)
(2)
Tento nervy drásající příběh je všeobecně považován za nejlepší thriller od Mlčení jehňátek – a je napsán tak, že se před usnutím budete ujišťovat, jestli vám nehrozí žádné nezbezpečí... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPREDANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
7.
Edogawa Rampo  ·  Argo (2016)
Kniha šesti povídkami a jednou novelou představuje rozmanitou tvorbu Edogawy Rampa (1894–1965), zakladatele japonské varianty detektivního žánru. Inspirace Edgarem Allanem Poem, podle kterého si autor zvolil svůj tvůrčí pseudonym a která ho vedla... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
8.
Viktorín Šulc  ·  Epocha (2015)
Démon v srdci. V duši. V libidu… Další, tedy druhý svazek ojedinělého a mimořádné rozsáhlého díla mapuje historii tuzemské vraždy tentokrát v letech 1981-1992. První díl.... (více o knize)
Naše cena: 522 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
9.
John Grisham  ·  Knižní klub (2016)
Joel Backman, kdysi stejně mocný jako proklínaný právník a lobbista, odsouzený na dvacet let do vězení, je po šesti letech náhle a překvapivě omilostněn a propuštěn na svobodu. Nikdo netuší, že k podpisu milosti přiměl amerického prezidenta šéf... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Lee Child  ·  BB/art (2016)
(1)
V Americe existuje spousta měst s podivnými jmény. Proč by mělo být jedinečné Mother’s Rest v zemi, kde se města jmenují Why a Whynot, Accident a Peculiar, Santa Claus a No Name? Jack Reacher nemá cíl a zbývá mu všechen čas světa, aby se k němu dostal... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Chuck Palahniuk  ·  Odeon (2012)
(3)
Dvanáctý román Chucka Palahniuka je průvodce peklem. Dvanáctiletá Madison tam skončí údajně kvůli předávkování marihuanou a její soused prý za krádež v supermarketu... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Edgar Wallace  ·  Naše vojsko (2013)
Sázkové kanceláře, sázkové podvody a ovlivňování pořadí vítězů představují trvalý problém anglického závodiště Ascot. Ve snaze zlepšit svou finanční situaci se lord Anson odhodlá k podvodnému kroku, který se mu ale nepodaří utajit... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
Lee Child  ·  BB/art (2016)
(2)
U opuštěné křižovatky kdesi v Georgii vystoupí jednoho rána z autobusu muž a vydá se v dešti čtrnáct mil do vzorného městečka Margrave, po stopách dávno zemřelého hudebníka. Tam je ovšem okamžitě zatčen a jako jediný cizinec ve městě obviněn z vraždy... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Olen Steinhauer  ·  Knižní klub (2013)
Mila Weavera nepřestávají pronásledovat noční můry z posledního úkolu, jejž plnil coby Turista, pro vnější svět neexistující tajný agent CIA. Odbor turistiky byl naštěstí krátce nato zrušen a Milo se tak může vrátit k rodině... (více o knize)
Naše cena: 49 Kč posíláme do 6 dnů
15.
Sam Christer  ·  Knižní klub (2012)
(1)
Osm dní před letním slunovratem je ve Stonehenge podle pradávných rituálů obětován člověk. Téhož dne se profesor Nathaniel Chase, uznávaný kunsthistorik a archeolog, na svém honosném starobylém jihoanglickém sídle, zastřelí... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
Rjú Murakami  ·  Argo (2012)
(1)
Provokativní bestsellery Rjú Murakamiho ukazují japonskou společnost obnaženou až na samou dřeň, se všemi zápornými jevy tokijského „pekla“. V psychologickém thrilleru Piercing (1994) se hrdina rozhodne zavraždit v hotelovém pokoji prostitutku... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
17.
Douglas Preston a Lincoln Child  ·  BB/art (2016)
Zvláštní agent Pendergast se proti svému zvyku ujme soukromého vyšetřování krádeže sbírky vína v malém přímořském městečku Exmouth. Se svou svěřenkou Constancí Greeneovou se tam vydá ve víře, že si užijí krátkou dovolenou, zpestřenou rozuzlením... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
John Grisham  ·  Knižní klub (2012)
Osamělý, starý a nemocný miliardář Troy Phelan stojí na prahu smrti. Jeho tři bývalé manželky s hloučkem odcizených dětí kolem něj krouží jako supi, Troy však všechny na poslední chvíli převeze a odkáže veškeré své jmění neznámé dědičce, ... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Lee Child  ·  BB/art (2013)
(2)
Pokojný život v Key Westu naruší záhadný muž. Jack Reacher ho zanedlouho najde zavražděného a s uříznutými špičkami prstů. Sleduje čerstvou stopu do New Yorku, kde narazí na dva muže, kteří mají na svědomí smrt tajemného neznámého... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
James Rollins  ·  BB/art (2016)
V odlehlých chorvatských horách dojde k podivnému objevu: v podzemní jeskyni se nachází stovky let stará katolická kaple s kostmi neandrtálské ženy. Nástěnné malby v sousední jeskyni vyprávějí příběh o velké bitvě mezi kmeny neandrtálců a nestvůrnými... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
123456789 … 12

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Jestliže nemůžeme s potěšením číst knihu zas a znovu, není třeba ji číst vůbec. (Voltaire )
Kávička