Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieKomiksy

Momentálně se v této nabídce nachází 1295 titulů

1.
Stan Sakai  ·  Crew (2017)
NOVINKA
Oblíbený ronin se při svých toulkách dostane do města, kde dva nepřátelské gangy bojují o nadvládu. A likvidací jednoho z gangů si Usagi jen přidělá další problémy. A co teprve, když na svých cestách potká létající lidožravou hlavu... a znovu narazí na... (více o knize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 5 dnů
2.
Zdeněk Ležák a Jakub Dušek  ·  Edika (2017)
NOVINKA
V jaké situaci se nachází Rusko v říjnu 1917? Válkou vyčerpaná země se zbavila carského samoděržaví, nadále ale bojuje proti mocnostem. Přichází bolševická revoluce! Sledujte, jak vzniká první stát pod diktaturou... (více o knize)
Naše cena: 340 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Alan Grant, Jimenez a Kev O´Neill  ·  Crew (2017)
NOVINKA
Lobo má plné ruce práce – musí ochránit zábavní park, zařídit si setkání na toaletách, účastnit se motorkářských závodů, chytit taxíka a to ze všeho nejhorší... oslavit své narozeniny! (více o knize)
Naše cena: 293 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 5 dnů
4.
Kati Närhi  ·  Paseka (2017)
NOVINKA
Pustý ostrov a na něm tajuplný zámek plný duchů, obrazů a podivných hostů. Když kapitán Orkolora pozve na své honosné sídlo jako vystřižené z filmového hororu příbuzné a známé, aby společně strávili letní dovolenou... (více o knize)
Naše cena: 251 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání (předběžně 29.9.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 9 dní
5.
Soledad Bravi  ·  Volvox Globator (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Může kočka přežít vlastní smrt? Ano, zdá se, že dokonce několikrát. Ne nadarmo se mluví o devíti kočičích životech. Příběh jednoho takového kočičího zmrtvýchvstání se odehrál před... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
6.
Paul Tobin a Piotr Kowalski  ·  Crew (2017)
NA SKLADĚ TOP #89
Třetí komiksová kniha se zaklínačem Geraltem v hlavní roli. (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
7.
Robert Kirkman a Charles Adlard  ·  Crew (2012)
(1)
Rick je zajatý ve městě Woodbury a obklopený šílenci. Jeho rodina a blízcí ho zatím začínají považovat za mrtvého. A aby to bylo ještě horší, tak hrozí, že Rickova skupina bude další obětí Guvernérovy dobyvačné politiky. Nezbývá než se pokusit o útěk... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
XYZ (2011)
Haškův román Osudy dobrého vojáka Švejka patří k nejvýraznějším dílům české literární tvorby dvacátého století. Důvodů, proč si příběhy dobromyslného filuty oblíbit, je mnoho, upoutá však zejména Švejkův osobitý humor, ... (více o knize)
Naše cena: 69 Kč obvykle posíláme do 5 dnů
9.
Mickey Neilson a Ludo Lullabi  ·  Crew (2011)
Komiksový příběh ze světa nejúspěšnější online hry World of Warcraft! Království Loraeronu si snad ani na jeden rok neodpočine... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
10.
Jeph Loeb a Jim Lee  ·  Eaglemoss (2017)
NA SKLADĚ
Smrtící hra na kočku a myš mezi Batmanem a tajemným padouchem Tichem se přiostřuje. Aby Bruce Wayne zachránil své nejbližší, bude muset překonat vlastní... (více o knize)
Naše cena: 202 Kč obvykle posíláme do 24 hodin
11.
Paul Tobin a Joe Querio  ·  Crew (2016)
(1)
Měla to být jen obyčejná námořní plavba... jenže Geralt by se měl už naučit, že tam, kam vstoupí, není nic jen tak obyčejné. Ukáže se, že lidé na lodi mají jedno tajemství. Skrývají ho v podpalubí a může přinést zkázu nejen jim, ale i zaklínači... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
12.
Robert Kirkman; Charlie Adlard  ·  Crew (2013)
Zavládl klid. Pobyt ve vězení obklopeném mrtvými se začíná blížit něčemu, co by se skoro dalo nazvat normálním životem. Jenž okamžiky bezpečí jsou ty nejnebezpečnější. Stačí jen na chvíli polevit v ostražitosti... a následky jsou nedozírné. Protože... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Jeph Loeb a Jim Lee  ·  Eaglemoss (2016)
Tento nový strhující komplet komiksů v pevné vazbě obsahuje ta nejúžasnější superhrdinská dobrodružství moderního věku, s kresbou a scénářem od mnoha nejlepších... (více o knize)
Naše cena: 57 Kč posíláme do 19 dnů
14.
Brian Michael Bendis  ·  Crew (2012)
Být superhrdinou není žádná legrace. A Spider-Man brzy zjistí, že na něco prostě ještě nemá. A že ne všichni tlustí lidé jsou veselí braši. Že někteří mohou být i pěkně nebezpečí. Zvlášť, když si nechávají říkat Kingpin a ovládají... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Robert Kirkman  ·  Crew (2014)
Opravdu někde existuje místo, které není zamořeno nemrtvými? A pokud ano, tak co když ta spásná oáza skrývá ještě mnohem temnější tajemství? No a aby bylo ještě hůř - je vůbec možné, aby se lidé, kteří se naučili přežívat ty nejhorší hrůzy páchané... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
Druhý díl městské fantasy Neila Gaimana, kde musí Sandman nejen čelit rebelujícím nočním můrám, ale i mladé dámě, která se k vlastní smůle stane „vírem snění“. (více o knize)
Naše cena: 560 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Neil Gaiman  ·  DC Comics (2010)
(1)
Written by Neil Gaiman - Art by Mike Dringenberg, Malcolm Jones III, Chris Bachalo & others - Cover by Dave McKean. In this new, recolored edition featuring THE SANDMAN #9-16, Morpheus tracks down three dreams who escaped world, while a ... (více o knize)
Naše cena: 413 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
18.
Milo Manara  ·  Crew (2017)
Seznamte se s Claudií, frigidní bohatou mrchou. Stačí ale malý implantát na správné místo a dálkové ovládání a vypuknou vášně. Kdekoliv a kdykoliv! Aktualizované barevné vydání kompletní erotické klasiky! (více o knize)
Naše cena: 807 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
George R.R. Martin  ·  Talpress (2015)
(5)
Tato nádherně ilustrovaná kniha - obsahující více jak 170 barevných maleb vytvořených speciálně pro ni - nabízí vyčerpávající vylíčení historie Sedmi království, včetně všech dějinných zvratů, vzrušujících bitev, hořkého soupeření a odvážných povstání... (více o knize)
Naše cena: 853 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
20.
Richard A. Knaak a Jae-Hwan Kim  ·  Alpress (2008)
Temný elf jménem Dar´Khan touží získat zpět svou moc, a proto cestuje do zničené Morové země, aby našel tajemnou Sluneční studnu. Hodný Kalec je mu v patách, protože zlotřilý elf do svých nekalých plánů zahrnul i ubohou Anveenu... (více o knize)
Naše cena: 127 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
123456789 … 65

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Tak jako nemáš jíst jen pro chuť, tak nesmíš číst jen pro zábavu. (John Ruskin)
Kávička