Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieHumor, satira

Momentálně se v této nabídce nachází 966 titulů

1.
Walther Prokop  ·  TZ-one (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Bláznivá komedie z prostředí maloměsta a finančního úřadu. Je plná nezaměnitelného českého humoru. Situací, které si nejde nepředstavit, které všichni dobře známe, ale nechceme se v nich za žádnou cenu ocitnout. Více psát... (více o eknize)
Naše cena: 198 Kč ihned ke stažení
2.
Eduard Bass  ·  Carpe diem (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Humoristická povídka z roku 1922 se stala ikonickou fotbalovou pohádkou pro dospělé. Starý Klapzuba, otec jedenácti zdatných chlapců, přetvoří jejich životní elán do jedinečné fotbalové jedenáctky, která nejdříve raketovou... (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč ihned ke stažení
3.
Ondřej Šebesta  ·  Epocha (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Malé národy se brání těm velkým často vtipem, i utlačovaní někdy bojují proti utlačovatelům humorem a manželé či manželky pod pantoflem po hospodách baví své přátele historkami o svých ženách či mužích. (více o eknize)
Naše cena: 69 Kč  (tedy ušetříte 47%) ihned ke stažení
4.
Milan Kocmánek  ·  Carpe diem (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Milan Kocmánek, karikaturista a ilustrátor, zaujal již svými dvěma předchozími autorskými svazky kreseb, a to tituly Ve víně je sranda (2007) a Sranda z lesů, vod a strání (2009). Závěrečná část jakési pomyslné kreslířské... (více o eknize)
Naše cena: 55 Kč ihned ke stažení
5.
Co by můj syn měl vědět o světě  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Fredrik Backman  ·  OneHotBook (2017)
NOVINKA
Humorný pokus otce vysvětlit dvouletému synovi, jak funguje svět. Od autora bestselleru Muž jménem Ove. (více o audioknize)
Naše cena: 269 Kč ihned ke stažení
6.
Tajný deník Hendrika Groena  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Hendrik Groen  ·  XYZ (2017)
NOVINKA
Holandský stařík útočí svým humorem nejen na starší čtenáře, ale i na ty, kteří mají do expirační doby ještě daleko. (více o audioknize)
Naše cena: 299 Kč ihned ke stažení
7.
Dana Gringel  ·  Moba (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Dana psa nechtěla, její dcera ano. Sotva je štěně doma, má ho – jak jinak – na krku matka. Že to ale bude tak strašné, to opravdu nečekala. Dvanáctkrát s ním byla venku, a sedmkrát se vyčural v bytě! Prostě hrůza... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
8.
Jonas Jonasson  ·  Panteon (2014)
NA SKLADĚ
Jonas Jonasson vypráví ve svém románu o jednom veselém útěku a také o šíleném životním příběhu svéhlavého muže, který se sice nikdy nezajímal o politiku, ale přesto byl vždy nějak zapleten do velkých historických událostí 20. století... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
9.
Pavel Kantorek  ·  Grada (2015)
Velká kniha vtipu přináší průřez tvorbou Pavla Kantorka, jehož kresby jsou plné hravé ironie. Vybraných 500 vtipů určitě potěší všechny milovníky dobrého humoru. „Být humoristou není žádná legrace. Nedávno jsem se střetl s nahodilým chodcem, kterého.. (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
10.
Pavel Kantorek  ·  Nakladatelství Fragment (2013)
Nejlepší prevencí pro klidné manželství je HUMOR. Nabízíme vám nezbytný doplněk vaší knihovničky. Doporučujeme v něm zalistovat při jakémkoliv pocitu psychického či fyzického selhání v manželství. Pokud vás... (více o knize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
11.
Avery Monsen a John Jory  ·  Chronicle Books (2010)
(1)
If you're a dinosaur, all of your friends are dead. If you're a pirate, all of your friends have scurvy. If you're a tree, all of your friends are end tables. Each page of this laugh-out-loud illustrated humor book showcases the ... (více o knize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 12%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
12.
George Beahm  ·  Argo (2012)
(1)
Americký sitcom Teorie velkého třesku se u nás už stal kultem - a je tedy načase, abychom si čtveřici "nerdů" v čeles geniálním sociopatem Sheldonem a jejich jednodušší, leč krásnou kamarádkou Penny představili v knižní podobě. George Beahm zodpovídá... (více o knize)
Naše cena: 386 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Amy Rickman  ·  XYZ (2012)
V knížce Teorie velkého třesku autorky Amy Rickman najdete vše, co jste kdy chtěli vědět o jednom z nejúspěšnějších televizních seriálů všech dob. Dozvíte se, jaké okolnosti doprovázely vznik tohoto sitcomu, o soukromém životě hlavních představitelů... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
14.
Josef Hausmann  ·  Reneco (2013)
Kniha je úsměvnou reakcí na feministické hnutí a vymezuje základní pravidla mužského šovinismu. (více o knize)
Naše cena: 132 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
15.
Isaac Marion  ·  Argo (2012)
(4)
Nechutně vtipný a zároveň dojemný horor nám nabízí netradiční pohled na těžký (ne)život jednoho existenciální krizí sužovaného zombíka. Touží po prožitcích a vzpomínkách, ale paměť mu po nesmrti příliš neslouží... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
16.
Hans Rath  ·  Anch-books (2015)
Jakob Jakobi je psychoterapeut, ale s vlastním životem si neví příliš rady. V práci se mu nedaří, manželka ho opustila… a navrch mu její nový přítel, bývalý boxer, rozbil nos. Na pohotovosti se Jakob setkává s Abelem Baumannem, cirkusovým klaunem... (více o knize)
Naše cena: 372 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Iva Lecká  ·  Šulc - Švarc (2016)
Vtipná, humorná a zábavná kniha o příchodu prvního dítě na svět, který se v tom okamžiku pro matku zásadně změní. Autorka vypráví, jak se nejprve důkladně připravovala na mateřství, ale po porodu pochopila, že jedině šílená matka může jako kůň vydržet... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
Josef Lada  ·  Plus (2014)
Ladovo dílo je tvořeno třemi základními pilíři – malbou, ilustrací a kresleným humorem. Protože se v Památníku národního písemnictví uchovala unikátní kolekce originálů Ladových prací pro týdeník Humoristické listy, připravilo z nich... (více o knize)
Naše cena: 759 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
Dawn French  ·  Argo (2012)
(2)
Všichni nesnáší dokonalé rodinky. Takže Battleovy si prostě zamilujete! Ideální čtení pro každého, kdo měl v životě pocit, že s ním doma žije podivná skupinka cizinců, kterým se říká příbuzní. Nejprodávanější humoristická kniha roku 2011 v Británii... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
20.
Nakladatelství Fragment (2015)
Míváš občas dlouhou chvíli a nevíš jak se zabavit? Tak sáhni po této knížce plné humoru a luštění. V knize nalezneš hádanky, bludiště, obrázková a číselná sudoku, hledání rozdílů, klíč se správným řešením úkolů a spousta vtipů, kterými... (více o knize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
123456789 … 49

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Kniha je jako zahrada, kterou nosíš v kapse. (latinské přísloví )
Kávička