Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Počítače, internet

Momentálně se v této nabídce nachází 3443 titulů

1.
Liza Wallach Kloski a Nick Kloski  ·  Computer Press (2017)
NOVINKA
Zajímá vás technologie 3D tisku, ale doteď jste se neodhodlali ji vyzkoušet? Máte nápady na zajímavé produkty, ale nevíte, jak začít? Bojíte se toho, že 3D tisk je moc náročný jak po... (více o knize)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 24.8.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 6 dní
2.
Cara J. Stevens  ·  Computer Press (2017)
NOVINKA
Phoenix, Vlček a jejich kamarádi jsou zpět - a tentokrát se budou muset porvat o osud celého světa! Za zdmi starobylého kláštera pěstovali mniši Xenosu zlatá jablka k léčení vesničanů, kteří obývají tento hraniční svět. Mniši také střeží vědění, jenž... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 24.8.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 6 dní
3.
Cube Kid  ·  Computer Press (2017)
NOVINKA
Minusův trénink pokračuje. Po nedávném útoku mobů se celá vesnice rozhodla na jejich další nájezd připravit. A Minus dělá vše, aby byl jedním z pěti nejlepších ve škole, a stal se tak bojovníkem, po čemž touží z celého srdce. Herobrine to vidí ale... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 14.9.2017
4.
Computer Press (2017)
NOVINKA
Není nic lepšího, než si ve volném čase naplánovat stavbu vaší nové epické základny nebo obří sochy Steva! Kromě plánovacích listů uvnitř najdete tisíce samolepek a spoustu zajímavých projektů, kterými se můžete při stavbě inspirovat. (více o knize)
Naše cena: 200 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání (předběžně 24.8.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 6 dní
5.
Gaming 7  E-KNIHA
Monument (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
GAMING je časopis zabývající se děním na poli her. Autoři tohoto dvouměsíčníku se snaží prostřednictvím článků zprostředkovat čtenářům informace o počítačových i konzolových hrách. (více o eknize)
Naše cena: 49 Kč ihned ke stažení
6.
Gaming 9  E-KNIHA
Kolektiv autorů  ·  Monument (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
GAMING je časopis zabývající se děním na poli her. Autoři tohoto dvouměsíčníku se snaží prostřednictvím článků zprostředkovat čtenářům informace o počítačových i konzolových hrách. (více o eknize)
Naše cena: 49 Kč ihned ke stažení
7.
Egmont SK (2017)
NOVINKA
Máme za sebou úspešný rok 2017, ktorý bol v Minecrafte oficiálnym Rokom dobrodružstiev. Spustili sme niekoľko aktualizácií, zľahčili sme spôsob hry, akým hráči môžu spolu hrať, vytvorili sme nové spôsoby na skúmanie úžasných veci a pridali sme... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 22.9.2017
8.
Miroslav Čermák  ·  Tribun (2009)
Kniha „Řízení informačních rizik v praxi“ je jedinečnou publikací na českém trhu, která se problematice řízení informačních rizik věnuje v dostatečné hloubce i šířce a přináší ucelený, srozumitelný a zcela konkrétní návod jak řídit informační rizika... (více o knize)
Naše cena: 416 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 10 dnů
9.
Ondřej Neff  ·  Computer Press (2015)
(3)
O tom, že popularita digitální fotografie raketově roste a každý nový fotograf musí držet krok s jejím překotným rozvojem, se doslechnete na každém rohu. Ale ani nejmodernější technika nemusí zaručit uspokojivý výsledek, který je hodný... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
10.
CooBoo (2017)
NA SKLADĚ AKCE
Vstupte do světa jůtuberských hvězd již počtvrté! Zajímá vás, proč Carrie Kirsten netočí klasická holčičí videa? Jaký je Johnny Valda v soukromí? Proč nepoužívá Veronika Spurná na YouTube přezdívku? Jak dlouho na svých videích pracuje Zachy a proč... (více o knize)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme ihned
11.
Misha Glenny  ·  Dokořán (2013)
Internet změnil fungování celé společnosti, a to včetně zločinu. Vedl ke vzniku zcela nových forem takzvané kybernetické kriminality. Kniha Temný trh popisuje vývoj obrovského byznysu, jehož nejběžnější formou je obchodování s kradenými údaji o... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12.
Aimee Song a Diane von Furstenberg  ·  Harry Abrams (2016)
With 3 million Instagram fans and counting, Aimee Song knows a thing or two about taking the perfect Instagram photo. In Capture Your Style, Song reveals the secrets behind creating the ultimate feed and breaks down the ... (více o knize)
Naše cena: 428 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
13.
Ľuboslav Lacko  ·  Computer Press (2017)
Nehledejte už další zdroje informací, jak vytvářet aplikace pro Android! V Mistrovství najdete ucelený přehled všeho, co pro tvorbu aplikací pro Android potřebujete, od návrhu přes implementaci a testování až po... (více o knize)
Naše cena: 941 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
14.
Zuzana Šochová a Eduard Kunce  ·  Computer Press (2014)
Pracujete jako vývojáři v týmu? Chcete pracovat efektivněji? Seznamte se s agilními metodami, pomocí nichž budete vyvíjet rychleji, efektivněji, s menším počtem chyb... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
15.
Pavel Herout  ·  Kopp (2009)
NA SKLADĚ AKCE (21)
Výhodou této knížky je, že je to opravdu učebnice a ne manuál. Krůček po krůčku vás provede úskalími jazyka C a nabídne vám postupně stále širší pohled na možnosti, které vám jazyk C může poskytnout... (více o knize)
Naše cena: 187 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme ihned
16.
Computer Media (2010)
(4)
Tato kniha poskytuje o počítačových sítích komplexnější informace. Je určena jak začínajícím správcům domácích, školních či podnikových sítí, tak i zkušenějším uživatelům. Díky velkému rozsahu informací v ní nalezne potřebné údaje opravdu každý... (více o knize)
Naše cena: 211 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
17.
Luboslav Lacko  ·  Computer Press (2005)
(1)
Tento průvodce, vytvořený v přímé spolupráci s firmou Microsoft, vás provede instalací a základním nastavením vývojového prostředí Visual Web Developeru 2005, naučí vás, jak jednoduše vytvářet webové stránky a aplikace... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
18.
Paul Harris a Gavin Ambrose  ·  CPRESS (2011)
(1)
V čem tkví schopnost designéra přicházet neustále s kreativními nápady, najít společnou řeč s klientem a mít s produktem výsledky u zamýšleného publika? Kniha Grafický design: Designové myšlení ukazuje, že toto umění spočívá především v ... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
19.
Ryan Stephens, Ron Plew a Arie D. Jones  ·  Computer Press (2012)
(5)
Páté, aktualizované vydání bestselleru Naučte se SQL za 21 dní přináší komplexní přehled SQL vysvětlený na mnoha praktických příkladech. Probírá všechna důležitá témata a nezapomíná ani na užitečné přehledy příkazů a funkcí... (více o knize)
Naše cena: 751 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
20.
Stephen Prata  ·  Computer Press (2013)
Hledáte jediný zdroj informací k C++, ve kterém byste našli vše potřebné k ovládnutí tohoto jazyka? Čtvrté aktualizované vydání světového bestselleru vás provede světem C++ od prvních jednoduchých programů až po komplexní projekty... (více o knize)
Naše cena: 941 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
123456789 … 173

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou mrtvým materiálem, dokud v nás neožijí. (Jiří Mahen)
Kávička