Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: Noah Hawley

Od autora Noah Hawley máme v nabídce 4 tituly

1.
Noah Hawley  ·  Knižní klub (2016)
NA SKLADĚ
Mlhavá letní noc. Soukromé letadlo do New Yorku. Jedenáct pasažérů, šestnáct minut letu. A pak se stroj zřítí do oceánu… Přežijí pouze dva - neúspěšný malíř a čtyřletý chlapec... Devět obětí patřilo k privilegovaným, vlivn (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
2.
Noah Hawley  ·  Hodder & Stoughton (2017)
NA SKLADĚ
The rich are different. But fate is blind. Down-on-his-luck artist Scott Burroughs would usually take the ferry back to New York from Martha's Vineyard, but he is unexpectedly offered a spare seat on the Bateman family's private jet.... (více o knize)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
3.
Pred pádom  E-KNIHA SK
Noah Hawley  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
Za hmlistého letného večera sa na palube súkromného lietadla do New Yorku zíde jedenásť ľudí – desať boháčov a jeden neúspešný maliar. Osemnásť minút po štarte sa lietadlo zrúti do oceána. Katastrofu prežije iba maliar... (více o eknize)
Naše cena: 250 Kč  (tedy ušetříte 38%) ihned ke stažení
4.
Noah Hawley  ·  Ikar (2016)
(1)
Za hmlistého letného večera sa na palube súkromného lietadla do New Yorku zíde jedenásť ľudí – desať boháčov a jeden neúspešný maliar. Šestnásť minút po štarte sa lietadlo zrúti do oceána. Katastrofu prežije iba maliar... (více o knize)
Naše cena: 383 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Knihy jsou nahromaděným pokladem světa, vhodným dědictvím pokolení a národů. (Henry David Thoreau)
Kávička