Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Zvířata, chov

Momentálně se v této nabídce nachází 2419 titulů

1.
Elissa Epel a Elizabeth Blackburn  ·  Jota (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Napadlo vás někdy, proč někteří šedesátníci vypadají na čtyřicet a také se tak cítí a proč se naopak někteří čtyřicátníci cítí a  vypadají na šedesát? Mohou za to telomery, koncové části chromozomů... (více o eknize)
Naše cena: 259 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
2.
Albatros (2017)
NOVINKA
Vítejte v Animaliu! V muzeu, které je otevřené 365 dní v roce. Vystavuje ty nejkrásnější exponáty a vy do něj můžete chodit, kdy se vám zachce. Najdete zde pestrou paletu téměř dvou set živočichů, kteří okouzlí návštěvníky každého věku. Prozkoumáte... (více o knize)
Naše cena: 424 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 12 dní
CHYSTÁ SE DOTISK
Titul je vyprodaný, ale chystá se dotisk
3.
Martin Říha  ·  Plot (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #89 (17)
Stafordšírský bulteriér je jedním z mála plemen na světě, které má svůj emblém, jedná se o stylizovaný uzel. Tento znak, často nazývaný Stafford Knot, je ale především symbolem hrabství Stafford. Stafford Knot se poprvé objevil... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč ihned ke stažení
4.
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Jste hrdým majitelem pejska nebo kočičky? Pokud ano, jistě chcete pro vašeho chlupatého člena rodiny tu nejlepší péči. Kniha je reakcí na stále se zvyšující zájem chovatelské veřejnosti o homeopatickou léčbu. Dvojice veterinářů... (více o eknize)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
5.
Christina Sondermann  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Pes je skutečný génius v disciplíně zvané čenichání. Sami to určitě znáte, bez čenichu u země moc velkou vzdálenost většinou neujde. Proč tedy této jeho vášně nevyužít? V naší knížce najdete návody, jak psům zcela... (více o eknize)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
6.
Miroslav Kraut  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (1)
Velice prakticky podaná akvaristická příručka, určená všem zájemcům o chov těchto často barevně atraktivních a přitom poměrně nenáročných ryb. Autor, český specialista na africké tlamovce, se v ní se čtenáři nezištně dělí o své dlouholeté zkušenosti... (více o eknize)
Naše cena: 271 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
7.
Imke Niewöhner  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Původně anglické slovo "obedience" znamená poslušnost či ovladatelnost. A naučit psa naprosté poslušnosti bývá pro jeho majitele často problém. Tato krásně zpracovaná kniha k řešení tohoto problému hodně přispěje... (více o eknize)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
8.
Oldřich Haragsim  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (2)
O medu se tvrdí, že má léčivé účinky, v této knize se dozvíte, které účinné látky se do medu z bylin dostávají a jaké mají jednotlivé medy vlastnosti. Kromě toho ale získáte informace o nektarodárnosti, pylových rouskách... (více o eknize)
Naše cena: 127 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
9.
Josef Drmota  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (1)
Publikace Lov zvěře v našich honitbách je kniha, která komplexně popisuje problematiku současného lovu v podmínkách naší myslivosti. Vyčerpávajícím způsobem se zaobírá rozdělením aktuálních loveckých metod s přihlédnutím... (více o eknize)
Naše cena: 365 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
10.
Ralf Lindner  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Škube váš pes každou chvíli za vodítko, vleče vás na procházce za sebou směrem, kterým chce on, a nikoli vy? Z venčení je nepříjemná povinnost a pomyšlení na hezké vycházky přichází vniveč kvůli neustálému táhnutí? (více o eknize)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
11.
Helmut Ottiger a Ursula Reeb  ·  Grada (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Tato kniha přináší souhrn informací o vydělávání kůží a kožešin pro amatérské koželuhy, pro všechny, kdo by si chtěli zkusit vydělat kůži vlastníma rukama. (více o eknize)
Naše cena: 234 Kč ihned ke stažení
12.
Alena Klvaňová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (Adobe DRM)
Jediný průvodce naší přírodou na trhu, který vám poradí, kde pozorovat zajímavé ptačí druhy. Vydejte se na některou z podrobně popsaných tras, abyste s velkou pravděpodobností spatřili tetřívka obecného, jeřába popelavého... (více o eknize)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
13.
Vendula Hegerová a Lenka Cardová  ·  Pierot (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (2)
Knížka Mami, tati, chceme morčátko navazuje na úspěšný titul Mami, tati, chceme pejska. Obě tyto knihy představují zábavné příručky pro malé chovatele ve věku již od 3 let. S pomocí krásných ilustrací Venduly Hegerové se děti... (více o eknize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 50%) ihned ke stažení
14.
Jan Herčík a Alena Hrachovcová  ·  Čas (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Zvěrolékař léčí, zvířata uzdravují – pro svou již pátou knihu mohl osvědčený autorský tandem Jan Herčík a Alena Hrachovcová sotva zvolit výstižnější název... (více o eknize)
Naše cena: 129 Kč  (tedy ušetříte 48%) ihned ke stažení
15.
Václav Fikar  ·  Mladá fronta (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Kniha známého rybáře, blogera, outdoorového fotografa, rybáře a nejčtenějšího autora rybářské literatury své generace Václava Fikara obsahuje pět povídek, které zavádějí čtenáře nejen do jeho rodného kraje... (více o eknize)
Naše cena: 105 Kč  (tedy ušetříte 47%) ihned ke stažení
16.
Petr Marada a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Obnova remízků, biocenter a biokoridorů, zakládání biopásů, zatravněných pásů a jiných krajinných prvků, políček nezbytných pro život zvěře jsou některá z opatření, která zvyšují přírodní hodnotu polních honiteb. Pro... (více o eknize)
Naše cena: 69 Kč ihned ke stažení
17.
Oldřich Haragsim  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Nové, přepracované vydání knížek našeho předního specialisty vychází vstříc rostoucímu zájmu čtenářů o včelaření. Najdete ní informace o zdrojích včelí snůšky, o pylu, pylových rouskách a nektáriích, jsou zde popsány... (více o eknize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
18.
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Tato kniha známých českých autorů je věnována nejrozšířenějšímu živočišnému druhu našich honiteb — srnčí zvěři, která je také předmětem cílené myslivecké péče na celém území České republiky... (více o eknize)
Naše cena: 271 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
19.
Jozef Šefčík  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Včelařit může začít člověk v každém věku. Těm, kdo by si chtěli tohoto příjemného a zdravého koníčka osvojit, nabízí autor kompletní informace, které pro začátek potřebují. Zájemce o chov včel najde v knížce mnoho rad... (více o eknize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
20.
Josef Drmota  ·  Grada (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Kniha „Povídání o srnčí zvěři“ vychází z úspěšného titulu „Srnčí zvěř v našich honitbách“ (Grada, 2007). Josef Drmota, vedoucí původního autorského kolektivu, se tentokrát pokouší představit výrazně odlehčenou... (více o eknize)
Naše cena: 254 Kč ihned ke stažení
123456789 … 121

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Kdo zabíjí člověka, zabíjí rozumnou bytost. Kdo však zabíjí dobrou knihu, zabíjí rozum sám. (John Milton)
Kávička