Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Hobby a volný časZvířata a chov

Momentálně se v této nabídce nachází 2465 titulů

1.
Angela Weinhold  ·  Albatros (2017)
NOVINKA
Jaký byl svět dinosaurů? Rozmanitý. Žili na poušti, v lesích, na horách, při pobřeží, v bažinách i řekách. Proč byli tak velcí? Proč vyhynuli? A proč a proč? Odpovědi najdete v dalším pokračování naučné edice pro předškoláky a prvňáčky. (více o knize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 6.11.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 15 dní
2.
Miloslav Nehyba  ·  Helios (2017)
NOVINKA
Autorem této knihy je jeden ze současných největších znalců historie Velké Pardubické - Milan Nehyba. Díky svým neuvěřitelným encyklopedickým znalostem dění kolem tohoto slavného dostihu a díky vlastnictví obrovského archivu... (více o knize)
Naše cena: 375 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
3.
Martin Říha  ·  Plot (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (18)
Stafordšírský bulteriér je jedním z mála plemen na světě, které má svůj emblém, jedná se o stylizovaný uzel. Tento znak, často nazývaný Stafford Knot, je ale především symbolem hrabství Stafford. Stafford Knot se poprvé objevil... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč ihned ke stažení
4.
Jan Herčík a Alena Hrachovcová  ·  Čas (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Zvěrolékař léčí, zvířata uzdravují – pro svou již pátou knihu mohl osvědčený autorský tandem Jan Herčík a Alena Hrachovcová sotva zvolit výstižnější název... (více o eknize)
Naše cena: 129 Kč  (tedy ušetříte 48%) ihned ke stažení
5.
Imke Niewöhner  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (3)
Původně anglické slovo "obedience" znamená poslušnost či ovladatelnost. A naučit psa naprosté poslušnosti bývá pro jeho majitele často problém. Tato krásně zpracovaná kniha k řešení tohoto problému hodně přispěje... (více o eknize)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
6.
Alexandra Horowitz  ·  Práh (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (2)
Člověk a jeho pes... Pes a jeho člověk... Nakolik jsou si ale doopravdy ti dva „svoji“. Rozumíme svému psovi a rozumí pes svému člověku? (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
7.
Miroslav Kraut  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (6)
Velice prakticky podaná akvaristická příručka, určená všem zájemcům o chov těchto často barevně atraktivních a přitom poměrně nenáročných ryb. Autor, český specialista na africké tlamovce, se v ní se čtenáři nezištně dělí o své dlouholeté zkušenosti... (více o eknize)
Naše cena: 271 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
8.
Ikar (2017)
NOVINKA
Minipríručka obsahuje... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 18%) po vydání (předběžně 26.10.2017) posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 3 dny
9.
Alena Klvaňová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (Adobe DRM)
Jediný průvodce naší přírodou na trhu, který vám poradí, kde pozorovat zajímavé ptačí druhy. Vydejte se na některou z podrobně popsaných tras, abyste s velkou pravděpodobností spatřili tetřívka obecného, jeřába popelavého... (více o eknize)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
10.
Helmut Ottiger a Ursula Reeb  ·  Grada (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Tato kniha přináší souhrn informací o vydělávání kůží a kožešin pro amatérské koželuhy, pro všechny, kdo by si chtěli zkusit vydělat kůži vlastníma rukama. (více o eknize)
Naše cena: 234 Kč ihned ke stažení
11.
Ralf Lindner  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Škube váš pes každou chvíli za vodítko, vleče vás na procházce za sebou směrem, kterým chce on, a nikoli vy? Z venčení je nepříjemná povinnost a pomyšlení na hezké vycházky přichází vniveč kvůli neustálému táhnutí? (více o eknize)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
12.
Josef Drmota  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (1)
Publikace Lov zvěře v našich honitbách je kniha, která komplexně popisuje problematiku současného lovu v podmínkách naší myslivosti. Vyčerpávajícím způsobem se zaobírá rozdělením aktuálních loveckých metod s přihlédnutím... (více o eknize)
Naše cena: 365 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
13.
Oldřich Haragsim  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (6)
O medu se tvrdí, že má léčivé účinky, v této knize se dozvíte, které účinné látky se do medu z bylin dostávají a jaké mají jednotlivé medy vlastnosti. Kromě toho ale získáte informace o nektarodárnosti, pylových rouskách... (více o eknize)
Naše cena: 127 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
14.
Vendula Hegerová a Lenka Cardová  ·  Pierot (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (2)
Knížka Mami, tati, chceme morčátko navazuje na úspěšný titul Mami, tati, chceme pejska. Obě tyto knihy představují zábavné příručky pro malé chovatele ve věku již od 3 let. S pomocí krásných ilustrací Venduly Hegerové se děti... (více o eknize)
Naše cena: 75 Kč  (tedy ušetříte 50%) ihned ke stažení
15.
Václav Fikar  ·  Mladá fronta (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Kniha známého rybáře, blogera, outdoorového fotografa, rybáře a nejčtenějšího autora rybářské literatury své generace Václava Fikara obsahuje pět povídek, které zavádějí čtenáře nejen do jeho rodného kraje... (více o eknize)
Naše cena: 105 Kč  (tedy ušetříte 47%) ihned ke stažení
16.
Ivan Zwach  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (Adobe DRM) (2)
Komplexní publikace českého autora, jediná svého druhu na našem trhu, přináší encyklopedický přehled a určovací klíče všech druhů obojživelníků a plazů, kteří žijí na území České republiky. U každého druhu je podrobný... (více o eknize)
Naše cena: 458 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
17.
Petr Marada a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Obnova remízků, biocenter a biokoridorů, zakládání biopásů, zatravněných pásů a jiných krajinných prvků, políček nezbytných pro život zvěře jsou některá z opatření, která zvyšují přírodní hodnotu polních honiteb. Pro... (více o eknize)
Naše cena: 69 Kč ihned ke stažení
18.
Čeněk Červený  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Publikace vychází z četných současných pramenů o odhadu věku mufloní zvěře a z vědeckých i praktických poznatků a zkušeností.Kniha je zaměřena na hodnocení exteriéru a sledování hlavních znaků jednotlivých věkových skupin... (více o eknize)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
19.
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Tato kniha známých českých autorů je věnována nejrozšířenějšímu živočišnému druhu našich honiteb — srnčí zvěři, která je také předmětem cílené myslivecké péče na celém území České republiky... (více o eknize)
Naše cena: 271 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
20.
Jozef Šefčík  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Včelařit může začít člověk v každém věku. Těm, kdo by si chtěli tohoto příjemného a zdravého koníčka osvojit, nabízí autor kompletní informace, které pro začátek potřebují. Zájemce o chov včel najde v knížce mnoho rad... (více o eknize)
Naše cena: 161 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
123456789 … 124

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Nemilovat knihy znamená nemilovat moudrost. Nemilovat moudrost však znamená stávat se hlupákem. (Jan Amos Komenský)
Kávička