Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučnáTechnika a průmysl

Momentálně se v této nabídce nachází 5360 titulů

1.
kolektiv autorů/autorek  ·  Nakladatelství Universum (2017)
NOVINKA
Výpravná encyklopedie zachycuje slovem i obrazem historii jízdních kol, od prvních kostitřasů po špičková horská a treková kola. Najdete v ní nejslavnější cyklistické závody, značky a vynálezce, kteří pomáhali uvést svět... (více o knize)
Naše cena: 497 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme do 6 dnů
2.
Josef Schrötter  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Chcete se projet vlakem kolem světa a poznat při tom nejkrásnější železniční skvosty všech kontinentů? Tato kniha bude vaším jedinečným průvodcem na této romantické cestě historií i budoucností světové železnice. Poznáte unikátní historické železniční... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 6.11.2017
3.
Thomas Anderson  ·  Grada (2017)
NOVINKA
Kniha navazuje na předchozí díl věnovaný období 1939–42. Také tady její autor využil informace získané v několika archivech, např. v Bundesarchiv/Militärarchiv ve Freiburgu a National Archives and Records Administration (NARA)... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
4.
Zdeněk Beneš  ·  Naše vojsko (2017)
NOVINKA
Kniha Sovětské ruční a puškové granáty velmi obsažně a detailně popisuje vývoj, typy a konstrukci granátů používaných v Rudé armádě od její organizační konsolidace v roce 1920 do konce druhé světové války. Jsou zde popsány i kořistní granáty používané.. (více o knize)
Naše cena: 419 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 6 dnů
5.
Hans-Rüdiger Etzold  ·  Kopp (2013)
NOVINKA NA SKLADĚ
Kniha patří do řady automobilových příruček nazvané <i>"Jak na to?"</i>. Příručka popisuje údržbu a opravy automobilů VW Transporter / Caravelle / Multivan / California a je vhodná pro profesionály i amatéry... (více o knize)
Naše cena: 712 Kč  (tedy ušetříte 27%) posíláme ihned
6.
Pavel Suchý  ·  Suchý Pavel (2017)
NOVINKA
Navzdory tomu, že Pavel Suchý (1974) objel se starou Jawou 350 v letech 2013/2014 kolem dokola celý svět, vydal se v roce 2016 s podobným motocyklem na další dobrodružnou cestu, tentokrát do Van Diemenovy země. Stejně jako tehdy sám... (více o knize)
Naše cena: 371 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
7.
Václav Minář  ·  Grada (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #81
Nová, velmi přehledná a bohatě ilustrovaná učebnice je určena pro žáky autoškol i další řidiče, kteří si potřebují zopakovat pravidla provozu na silničních komunikacích, naučit se nové dopravní značky i předpisy a otestovat... (více o eknize)
Naše cena: 144 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
8.
Darja Kubečková a Marcela Halířová  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Konstrukce ze sádrokartonových a sádrovláknitých desek si vydobyly své místo na trhu. Díky svým protipožárním, akustickým a tepelně izolačním vlastnostem se využívají u novostaveb i rekonstrukcích bytových i průmyslových... (více o eknize)
Naše cena: 89 Kč ihned ke stažení
9.
Karel Kolář a Pavel Reiterman  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Chystáte se doma nebo na chatě betonovat? Pak je právě pro vás určena naše publikace. Autoři vás provedou úskalím výběru správného typu betonu vhodného pro stavbu svépomocí. Dozvíte se jak správně vybrat přísady do betonové... (více o eknize)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
10.
Václav Vlk  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (36)
Kniha je věnována návrhům a stavbě pecí od těch klasických menších po profesionální. Čtenář získá návody jak a z jakého materiálu si takovou pec postavit. Na mnoha fotografiích a kresbách jsou podrobně popsány stavební... (více o eknize)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
11.
Jan Hromádko a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Odborná publikace jasně a srozumitelně podává ucelený přehled problematiky z oboru pístových spalovacích motorů. Je určena studentům technických automobilních škol všech typů (vyšší odborné, střední i vysoké školy)... (více o eknize)
Naše cena: 305 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
12.
Karel Richter  ·  Epocha (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Z vyprávění o dramatech druhé světové války jakoby se vytrácel její tragický začátek: Zákeřné přepadení Polska jednotkami wehrmachtu, zoufalý boj pěšáků a jezdců s drtivou přesilou tanků a letadel... (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 67%) ihned ke stažení
13.
Vladimír Zmrhal  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Čerstvý vzduch v domácnostech je základní podmínkou dobrého zdraví. Rostoucí ceny energií, zateplování a především instalace nových těsných oken vedou často k nedostatečnému větrání. Pokud nevětráme nebo větráme nevhodným... (více o eknize)
Naše cena: 152 Kč ihned ke stažení
14.
Jan Králík  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (5)
Knihu si nenechá ujít žádný zájemce o historii i současnost motorizmu. Dramatické příběhy Ing. Karla Hrdličky a Ing. Petra Hrdličky, CSc., otce a syna, kteří svůj život spojili s mladoboleslavskou automobilkou. První se stal... (více o eknize)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
15.
Jiří Faltýnek  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Chystáte se postavit na svém pozemku sklep pro rekreační nebo hospodářské účely? Nejste si jisti tím, co všechno taková stavba obnáší? Pak bude pro vás tato publikace užitečným pomocníkem. Především získáte ucelenou představu... (více o eknize)
Naše cena: 152 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
16.
Martin Novák  ·  Epocha (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (2)
Region Blízkého východu, kde je pod zemí více než polovina známých zásob ropy, není na ozbrojené konflikty chudý. Do dvou z nich zde přímo vstoupila vzdálená velmoc. V obou stála proti jedné zemi a jednomu vládnoucímu režimu... (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 70%) ihned ke stažení
17.
Jaroslav Solař  ·  Grada (2008)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (2)
Kniha pro odborníky zabývající se problematikou statických poruch a rekonstrukcí zděných konstrukcí, projektanty, dodavatele, investorské firmy, studenty vysokých škol stavebních. Kniha uceleným způsobem vysvětluje problematiku... (více o eknize)
Naše cena: 159 Kč ihned ke stažení
18.
Petr Ptáček  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Kniha je určena stavebníkům, projektantům, majitelům nemovitostí. Uznávaný odborník seznamuje čtenáře se způsoby a možnostmi ochrany dřeva proti biologickým napadením a ostatním vlivům. Fotografie pomohou čtenáři identifikovat... (více o eknize)
Naše cena: 89 Kč ihned ke stažení
19.
Jan Neumann  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (1)
Nákladní automobil Praga V3S je nejznámější a nejdéle vyráběný užitkový automobil. Mezi uživateli si získal pověst nezničitelného dříče, který je provozně nenáročný, a přestože se u něj s přibývajícím věkem projevovaly... (více o eknize)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
20.
Jaroslav Dufka  ·  Grada (2006)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (14)
Jediná kniha na našem trhu s praktickým návrhem na montáž podlahového vytápění, v níž zkušený autor popisuje srozumitelnou formou vše důležité, co se týká výběru, návrhu, výhod a nevýhod systémů podlahového vytápění. Všichni, kdo uvažují o zřízení... (více o eknize)
Naše cena: 110 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
123456789 … 268

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Musíme přečíst hodně knih, abychom zjistili, o čem je život, a musíme hodně zažít, abychom přišli na to, že buď špatně žijeme, nebo jsme četli špatné knihy. (Zdeňka Ortová)
Kávička