Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Počítače, internet

Momentálně se v této nabídce nachází 3421 titulů

1.
Gaming 7  E-KNIHA
Monument (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
GAMING je časopis zabývající se děním na poli her. Autoři tohoto dvouměsíčníku se snaží prostřednictvím článků zprostředkovat čtenářům informace o počítačových i konzolových hrách. (více o eknize)
Naše cena: 49 Kč ihned ke stažení
2.
Gaming 8  E-KNIHA
Kolektiv autorů  ·  Monument (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
GAMING je časopis zabývající se děním na poli her. Autoři tohoto dvouměsíčníku se snaží prostřednictvím článků zprostředkovat čtenářům informace o počítačových i konzolových hrách. (více o eknize)
Naše cena: 49 Kč ihned ke stažení
3.
Rudolf Pecinovský  ·  Grada (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Novinky programu Java 9 - nový nástroj JShell, který byl nově zařazen do základní sestavy nástrojů jazyka a platformy Java. Kniha vychází pouze elektronicky v Edici pro netrpělivé a je určena čtenářům, kteří již znají základní... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč ihned ke stažení
4.
CooBoo (2015)
NA SKLADĚ (5)
Nejen příručka pro mladé JůTubery, kteří propadli fenoménu internetových videí. Prozrazuje tipy a triky od těch nejúspěšnějších českých YouTuberů. Nakoukněte jim pod pokličku! Získejte zákulisní informace o... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 2 dnů
5.
Michal Lalík  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Tato knihy byla napsána na přímou žádost seniorů, což jsou uživatelé s vlastními specifiky a potřebami. Větši část populace je dnes tvořena seniory, kteří chtějí používat e-mail či facebook pro komunikaci se svou rodinou... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
6.
Miroslav Virius  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Chcete-li začít s programováním, máte v ruce správnou knihu. Je určena naprostým začátečníkům, kteří sice umějí pracovat s počítačem, ale nikdy neprogramovali. Najdete v ní kurs programovacího jazyka Pascal, který navrhl... (více o eknize)
Naše cena: 209 Kč ihned ke stažení
7.
Ondřej Neff  ·  Computer Press (2015)
(3)
O tom, že popularita digitální fotografie raketově roste a každý nový fotograf musí držet krok s jejím překotným rozvojem, se doslechnete na každém rohu. Ale ani nejmodernější technika nemusí zaručit uspokojivý výsledek, který je hodný... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
8.
Marek Laurenčík  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Jako všechny předchozí verze Excelu, je i nejnovější verze Excel 2013 vybaven vývojářskými nástroji jazyka Visual Basic for Application včetně editoru kódu. To umožňuje vytvářet makra pomocí záznamu, a kromě toho vyvíjet vlastní... (více o eknize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
9.
Cube Kid  ·  Computer Press (2017)
NA SKLADĚ
Stát se bojovníkem, to není žádná legrace. Nestačí jen chodit do školy a být mezi nejlepšími. Ve vesnici je pořád živo – mám nového mazlíčka (a je to maličký slizounek), jde po mně parta spolužáků, co si taky brousí zuby na kar (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
10.
CooBoo (2017)
NA SKLADĚ
Vstupte do světa jůtuberských hvězd již počtvrté! Zajímá vás, proč Carrie Kirsten netočí klasická holčičí videa? Jaký je Johnny Valda v soukromí? Proč nepoužívá Veronika Spurná na YouTube přezdívku? Jak dlouho na svých videích pracuje Zachy a proč... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 2 dnů
11.
Aimee Song a Diane von Furstenberg  ·  Harry Abrams (2016)
NA SKLADĚ
With 3 million Instagram fans and counting, Aimee Song knows a thing or two about taking the perfect Instagram photo. In Capture Your Style, Song reveals the secrets behind creating the ultimate feed and breaks down the ... (více o knize)
Naše cena: 428 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
12.
Lucie Šestáková  ·  Computer Press (2013)
(2)
Zajímá vás redakční systém WordPress, ale neumíte jej plně ovládat? Chcete si vytvořit plnohodnotné a lehce ovladatelné webové stránky, které nebudou vyhledávače ignorovat? Pak už nemusíte dál brouzdat Internetem a pročítat desítky návodů. V této knize... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
13.
Jiří Kroužek a Olga Kuldová  ·  Fortuna (2008)
Publikace obsahuje nácvik psaní desetiprstovou metodou na klávesnici počítačů. Dále zahrnuje normalizovanou úpravu písemností, úlohy pro přepis textů s korekturními znaménky, nácvik přesnosti a rychlosti psaní, zpracování textů... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Zuzana Šochová a Eduard Kunce  ·  Computer Press (2014)
Pracujete jako vývojáři v týmu? Chcete pracovat efektivněji? Seznamte se s agilními metodami, pomocí nichž budete vyvíjet rychleji, efektivněji, s menším počtem chyb... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
15.
Computer Press (2016)
Všechny tipy, triky, fakta a rekordy k Pokémon GO na jednom místě. S kompletním seznamem všech Pokémonů získáš perfektní přehled o svých úspěších ve hře, která dokázala zvednout celý svět ze židlí. V první části najdeš rady a... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
16.
Lukas Blinka a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2016)
Kniha nabízí širší odborné veřejnosti psychologický pohled na fenomén závislostí, které se pojí s používáním internetu. Vzhledem k rozšíření digitálních technologií do každodenního života se tato problematika stala veřejně diskutovaným tématem... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
17.
Philip Zimbardo a Nikita D. Coulombová  ·  Grada (2017)
Jak se mají mladí muži v dnešním světě? Mezinárodně uznávaný psycholog Philip Zimbardo ve spolupráci s kolegyní Nikitou Coulombovou ukazují, jak se mužnost ocitá v krizi. Upozorňují na zoufalou neschopnost současných mladíků dospět a odolat nástrahám... (více o knize)
Naše cena: 436 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 8 dnů
18.
Dagmar Šimková  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Nemusíte být ani začátečník v práci s počítačem, ani uživatel s pokročilými znalostmi software, aby vás na adresu hardware netrápila vyjádření vašeho okolí či tisku ve stylu: "kdo by to neznal" či "jak jistě... (více o eknize)
Naše cena: 90 Kč ihned ke stažení
19.
Josef Basl a Roman Blažíček  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Třetí, výrazně přepracované a aktualizované vydání uznávané publikace zohledňuje dynamický vývoj v oblasti podnikových informačních systémů a zejména nové požadavky kladené na informační systémy ze strany podniků... (více o eknize)
Naše cena: 365 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
20.
Drahoslav Dvořák a Jan Kališ  ·  Computer Press (2013)
Microsoft Project 2013 poskytuje uživatelům komfortní prostředí na plánování a řízení projektů. S průvodcem od předních českých odborníků a autorů zvládnete tento sofistikovaný nástroj plně používat, spravovat rozpracované projekty... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
123456789 … 172

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Nejlepší knihy jsou takové, které člověku říkají, co už sám ví. (George Orwell)
Kávička