Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Odborná a naučnáMedicína

Momentálně se v této nabídce nachází 6011 titulů

1.
Radovan Hudák a David Kachlík  ·  Triton (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ (7)
Memorix anatomie je moderní učebnice, která si za 2,5 roku od vydání našla více než 5000 majitelů z řad mediků a lékařů. Na 600 stranách systematicky shrnuje informace z obecné, speciální a topografické anatomie, které jsou doplněny 1 (více o knize)
Naše cena: 1 139 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
2.
Harriet A. Washington  ·  Triton (2017)
NOVINKA
Že by mikroby mohly způsobovat žaludeční vředy, rakovinu děložního hrdla nebo srdeční onemocnění? Dlouho tomu nikdo nevěřil, a vidíte – je to přesně tak. Teď se zdá, že bakterie, viry, paraziti, plísně a infekční bílkoviny... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
3.
NOVINKA
Máte stomatologickou nebo ortodontickou ordinaci? Studujete zubní lékařství nebo ortodoncii? Právě vám je určena tato publikace, která vás seznámí s problémy těchto oborů a platnou legislativou EU pro tuto medicínskou oblast. Publikace je určena... (více o knize)
Naše cena: 228 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
4.
Hana Papežová  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF TOP #16 (1)
Kniha je výsledkem dlouhodobé klinické a výzkumné práce editorky, vynikající české odbornice na poruchy příjmu potravy, a spolupracujících odborníků, především lékařů a psychologů. Cílem je seznámit odborníky s komplexní... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč ihned ke stažení
5.
Zdeněk Helus  ·  Grada (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB (Adobe DRM) PDF (Adobe DRM) TOP #57
Učebnice, jejímž autorem je renomovaný odborník a vysokoškolský pedagog, klade důraz na charakteristiku základních psychických jevů, procesů a činností, díky nimž se člověk ve světě, ve společnosti i v sobě samém orientuje... (více o eknize)
Naše cena: 271 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
6.
Victoria Boutenko  ·  NOXI (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
200 receptů a 12 kroků k syrové stravě - Radikální změna přírodní péče o zdraví Odbornice na syrovou stravu Victoria Boutenko, která vytrvale zkoumá a prosazuje přírodní výživu, nabízí v této knize své nejnovější poznatky... (více o eknize)
Naše cena: 160 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
7.
Alžběta Peutelschmiedová  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (2)
"Otevřeně a upřímně předesílám, že vše, co začínáte číst ..., bude čistě osobní výpovědí někoho, kdo se s radostí i jistým uspokojením ohlíží za klopotnou, ale smysluplnou cestou brázdami logopedie, za více než... (více o eknize)
Naše cena: 67 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
8.
Oldřich Coufal, Vuk Fait a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Autoři z Masarykova onkologického ústavu podávají v publikaci základní, ale přitom z praktického hlediska naprosto dostatečný a ucelený přehled o moderním přístupu k chirurgické léčbě nejčastějšího zhoubného nádoru v ženské... (více o eknize)
Naše cena: 594 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
9.
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Učebnice současných moderních ošetřovatelských postupů respektující kompetence sester a individuální přístup k řešení ošetřovatelských problémů a potřeb nemocných. (více o eknize)
Naše cena: 314 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
10.
Aleš Roztočil a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Základní učebnice v oboru, která je určena jak studentům lékařských fakult, tak postgraduálnímu studiu lékařů a Bc. a Mgr. studiu porodních asistentek.Celobarevná, bohatě ilustrovaná a dokumentovaná publikace (425 často složených obr (více o eknize)
Naše cena: 1 172 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
11.
Ján Praško a Katarína Adamcová  ·  Portál (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (4)
Lidé postižení chronickým únavovým syndromem pociťují obrovskou únavu a vyčerpání. Odpočinek jim k obnově energie nepomáhá a ani po delším spánku se nedostavuje pocit regenerace sil. Nadměrná únava může trvat několik měsíců... (více o eknize)
Naše cena: 205 Kč  (tedy ušetříte 29%) ihned ke stažení
12.
Kateřina Thorová  ·  Portál (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (5)
Publikace zkušené psycholožky přináší komplexní pohled na jedno z nejtěžších dětských vývojových onemocnění - poruchy autistického spektra, mezi něž patří především dětský autismus, atypický autismus, Aspergerův syndrom... (více o eknize)
Naše cena: 472 Kč  (tedy ušetříte 25%) ihned ke stažení
13.
Jana Kutnohorská  ·  Grada (2007)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (2)
V současné době jediná učebnice etiky, která je svým zaměřením určena pouze studentům ošetřovatelství a zdravotním sestrám. Etika zdravotní sestry má řadu odlišností od etiky lékaře, které vyplývají z jejího poslání... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
14.
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF (3)
Mimořádně závažné a aktuální téma nalézá své cílové čtenáře mezi praktickými lékaři i specialisty. Kniha dobře poslouží i studentům medicíny a přírodovědy. Informace mohou ale získat i vzdělanější nemocní, kteří... (více o eknize)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
15.
Radka Horáková  ·  Portál (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Publikace tvoří základní vstup do oboru surdopedie. Za cíl si klade přinést čtenářům poznatky z oblasti diagnostiky sluchového postižení, charakterizovat možnosti korekce sluchových vad a popsat možnosti péče... (více o eknize)
Naše cena: 187 Kč  (tedy ušetříte 25%) ihned ke stažení
16.
Lenka Slezáková a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Druhé, doplněné vydání úspěšné učebnice! Kniha je určena studentům a vyučujícím SZŠ — obor zdravotnický asistent — a studentům a pedagogům zdravotnických lyceí. Jedná se o základní učebnici v oboru ošetřovatelství... (více o eknize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
17.
Jan Herčík a Alena Hrachovcová  ·  Čas (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Zvěrolékař léčí, zvířata uzdravují – pro svou již pátou knihu mohl osvědčený autorský tandem Jan Herčík a Alena Hrachovcová sotva zvolit výstižnější název... (více o eknize)
Naše cena: 129 Kč  (tedy ušetříte 48%) ihned ke stažení
18.
Radim Uzel  ·  Epocha (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
V dobách předinternetových hledala školní dítka v Pravidlech školního pravopisu pod jistými písmeny jistá slova. Písmena tam byla vždy, hledaná slova nikdy. Nejnovější kniha Radima Uzla tímto problémem netrpí... (více o eknize)
Naše cena: 109 Kč  (tedy ušetříte 45%) ihned ke stažení
19.
Robert Wagner  ·  Grada (2009)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Monografie představuje v české odborné literatuře první práci o perioperační péči v kardiochirurgii. Kniha je určena nejen anesteziologům, kteří se specializují v kardioanestezii, ale i těm, kteří se hlouběji zajímají o řízení... (více o eknize)
Naše cena: 540 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
20.
Jindřich Mourek  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (12)
Druhé vydání úspěšné učebnice Fyziologie přináší textové rozšíření. Byly přidány tabulky, přehledné obrázky a konečně i text s novými údaji. Rozsah jednotlivých kapitol respektuje spektrum studujících... (více o eknize)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
123456789 … 301

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou mrtvým materiálem, dokud v nás neožijí. (Jiří Mahen)
Kávička