Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Managment, byznys

Momentálně se v této nabídce nachází 4092 titulů

1.
Vít Chlebovský  ·  Grada (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Na trhu ojedinělá publikace se zabývá problematikou Customer Solutions Managementu (CSM) neboli managementu zákaznických řešení. Jde o komplexní pojetí péče o zákazníky, které má za cíl efektivní tvorbu a správu... (více o eknize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
2.
Patrik Nacher  ·  Plot (2017)
NOVINKA
Zdravý selský rozum musí zvítězit nad hloupostí, pokrytectvím a demagogií! Přestaňte doplácet na šmejdy a vychytralé rádobyporadce, kteří místo na vás myslí na vlastní kapsu. Zásady finanční gramotnosti vysvětlené pomocí známýc (více o knize)
Naše cena: 136 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 10 dnů
3.
Robert Vlach  ·  Jan Melvil publishing (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #98 (7)
Podnikáte na sebe? Anebo s tím chcete teprve začít? Nechejte si poradit od nejpovolanějšího. Robert Vlach, známý podnikatel a konzultant vám ve své 760stránkové knize o podnikání nezávislých profesionálů na volné noze... (více o eknize)
Naše cena: 499 Kč  (tedy ušetříte 29%) ihned ke stažení
4.
Brad Stone  ·  Práh (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #65 (2)
Amazon.com začínal s doručováním knížek poštou a vezl se na první vlně internetové hysterie. Jeho zakladatel Jeff Bezos se však nespokojil s pouhým módním on-line knihkupectvím... (více o eknize)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 38%) ihned ke stažení
5.
David B. Yoffie a Michael A. Cusumano  ·  Práh (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Tato kniha skvěle a naprosto přesně vysvětluje jak tři legendární top manažeři z oboru hi-tech změnili svět, ve kterém žijeme. Není jen o strategiích, které jsou vhodné pro technologicky orientované firmy, ale ukazuje... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
6.
Jake Knapp, John Zeratsky a Braden Kowitz  ·  Jan Melvil publishing (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (2)
Sprint je jedinečný pětidenní proces řešení náročných problémů od tří partnerů ve společnosti Google Ventures, který se osvědčil ve více než stovce společností. Podnikatelé a lídři čelí každý den velkým otázkám... (více o eknize)
Naše cena: 269 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
7.
Simon Sinek  ·  Jan Melvil publishing (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
„Miluji svoji práci!“ Patříte mezi ty šťastné, kteří toto upřímně prohlašují, nebo naopak od začátku pracovní doby očima posunujete ručičku na hodinách? Představte si, že se každé ráno těšíte do práce, prožijete... (více o eknize)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 19%) ihned ke stažení
8.
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Prakticky zaměřená publikace s mnoha příklady je určena zejména podnikatelům v cestovním ruchu, pracovníkům veřejné správy a vzhledem k tomu, že představuje i teoretická východiska, tak i studentům středních a vysokých škol... (více o eknize)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
9.
Jan Jirák a Barbara Köpplová  ·  Portál (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Autoři se značnou teoretickou i praktickou zkušeností v oblasti fungování médií v České republice nabízejí podrobné uvedení do studia médií z hlediska sociálněvědní disciplíny mediální studia. Jejich ústředním zájmem je... (více o eknize)
Naše cena: 419 Kč  (tedy ušetříte 25%) ihned ke stažení
10.
Don Thompson  ·  Kniha Zlín (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (4)
Ojedinělý a v češtině unikátní pohled na světový trh se současným uměním. Nesmírně čtivou a zábavnou formou identifikuje ekonomické zákony a marketingové strategie, které vedou k dosažení tak závratných cen za práce... (více o eknize)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 36%) ihned ke stažení
11.
Derek Thompson  ·  Jan Melvil publishing (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Nic se nestává „virálním“. Pokud si myslíte, že populární filmy, písně či aplikace k vám přicházejí jen tak odnikud a v dnešním přeplněném mediálním prostoru dosáhnou úspěchu jen díky šeptandě, neznáte jejich... (více o eknize)
Naše cena: 269 Kč  (tedy ušetříte 27%) ihned ke stažení
12.
Dan Ariely  ·  Práh (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (8)
Také si namlouváte, že máte svá životní rozhodnutí pod kontrolou? Myslíte si třeba, že nikdy nenaletíte na kouzelné slovíčko „zdarma"? Nebo že lék, který je drahý, je také automaticky účinnější? (více o eknize)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 46%) ihned ke stažení
13.
Ladislav Kopecký  ·  Grada (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Dnešní svět křižují miliardy nejrůznějších sdělení a informací. Přes dynamický rozvoj elektronických médií a technologií patří k ironii dnešní doby, že komunikace ve světě se stává stále obtížnější... (více o eknize)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
14.
Jan Doležal, Pavel Máchal, Branislav Lacko a a kolektiv autorů/autorek  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Nové vydání jediné publikace o řízení projektů podle české implementace standardu projektového řízení IPMA ICB v3.1 je aktualizováno s ohledem na novou verzi standardu a jsou v něm upřesněny a doplněny některé metody... (více o eknize)
Naše cena: 552 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
15.
Bernd Geropp  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Mít vše neustále pod kontrolou, řešit provozní věci a snažit se předcházet všem chybám a nezdarům vede k jedinému: vy, vaši lidé a celá firma zůstáváte daleko za svými možnostmi! S touto knihou dokážete změnit své špatné... (více o eknize)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
16.
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Zkušení autoři v knížce radí, jak postupovat při tvorbě podnikatelského plánu, s nímž uspějete u investora či banky. Naleznete zde příklady podnikatelských plánů i jejich hodnocení z pohledu investora... (více o eknize)
Naše cena: 220 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
17.
Dale Carnegie  ·  Práh (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
První díl nové edice. Exklusivní vydání v pevné vazbě s přebalem, aktualizované pro současnost, vhodné do každé knihovny, pro každého, kdo touží stát se lepším a úspěšnějším člověkem. (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 45%) ihned ke stažení
18.
Jiří Plamínek  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Potřebujete, aby lidé kolem vás dělali to, co od nich očekáváte? Návod naleznete v této knize. Odhalí vám univerzálně platná pravidla motivace včetně jejích vnitřních i vnějších vlivů a také to, v jaké situaci které vlivy... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
19.
Carol S. Dweck  ·  Jan Melvil publishing (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Carol Dwecková se svým dnes již legendárním konceptem nastavení mysli (angl. „mindset“) dosáhla vřelého přijetí u laické veřejnosti, ale také ve vědecké obci. Její kniha Nastavení mysli se v roce 2007 stala okamžitě bestsellerem... (více o eknize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 25%) ihned ke stažení
20.
Dale Carnegie  ·  Práh (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Dobrý leader vytváří prostředí, kde se daří spolupráci a kde lidé vědí, že jejich zapojení a nápady jsou vítané Nešéfujte, ale veďte. Buďte připraveni převzít iniciativu ? (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 50%) ihned ke stažení
123456789 … 205

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Četba dobré knihy je ustavičný dialog, při kterém nás kniha oslovuje a naše duše odpovídá. (André Maurois)
Kávička