Vítejte z Arary. Proč jste se ocitli u nás v Martinusu? Arara.cz se stává součástí Martinus.cz :-) Více zde.
Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: Tom Hodgkinson

Od autora Tom Hodgkinson máme v nabídce 16 titulů

1.
Tom Hodgkinson  ·  Jota (2017)
NOVINKA
Tom Hodgkinson se naučil, jak podnikat, a to zrovna nikoli tím nejjednodušším způsobem, ale na základě pracně získané vlastní zkušenosti. Ze čtyřhodinového pracovního nasazení, kdy se jako spisovatel na volné noze živil psaním knih, se vrhl do podnikání.. (více o knize)
Naše cena: 250 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 4 dnů
2.
Tom Hodgkinson  ·  Jota (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (2)
Napadlo vás někdy, proč každé ráno vstáváte za kuropění, zařadíte se autem do kolony a jedete do zaměstnání? A má vaše práce vůbec nějaký smysl? A proč na vás ze všech stran útočí spotřební kultura nevalné kvality? (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
3.
Tom Hodgkinson  ·  Jota (2009)
(5)
Také máte pocit, že jste se stali otroky svých dětí? Z přehnaně zaníceného rodičovství však vede cesta ven. Existuje jednoduché řešení, které váš život učiní snazším a finančně méně náročným, život vašich dětí učiní radostnějším a navíc vám pomůže vychov (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
4.
Tom Hodgkinson  ·  Jota (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (5)
Také máte pocit, že jste se stali otroky svých dětí? Z přehnaně zaníceného rodičovství však vede cesta ven. Existuje jednoduché řešení, které váš život učiní snazším a finančně méně náročným, život vašich dětí... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 44%) ihned ke stažení
5.
Tom Hodgkinson  ·  Jota (2010)
(1)
Když vás ráno budík vytrhne ze spánku, máte pocit, že byste nejraději zůstali zachumlaní v teplé posteli, četli si knížku, usrkávali šálek kávy a celý den jen tak lenošili? Tom Hodgkinson, zakladatel časopisu Idler (Lenoch), si to nepřeje, on to dělá.... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
6.
Tom Hodgkinson  ·  Jota (2011)
(2)
Napadlo vás někdy, proč každé ráno vstáváte za kuropění, zařadíte se autem do kolony a jedete do zaměstnání? A má vaše práce vůbec nějaký smysl? A proč na vás ze všech stran útočí spotřební kultura nevalné kvality?... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Tom Hodgkinson  ·  Penguin Books (2016)
Everyone should work for themselves. But don't cashflow forecasts, tax returns and P&Ls all sound a bit of a faff? Fear not: help is at hand. In Business for Bohemians, Tom Hodgkinson combines ... (více o knize)
Naše cena: 441 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
8.
Tom Hodgkinson  ·  Penguin Books (2010)
Why can't we just leave our kids alone? If you've ever wondered why so many of today's children are unhappy, spoilt, stressed and selfish – mini-adults, really – then the answers (více o knize)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
9.
Tom Hodgkinson  ·  Penguin Books (2005)
(5)
As Oscar Wilde said, doing nothing is hard work. The Protestant work ethic has most of us in its thrall, and the idlers of this world have the odds stacked against them. But here, at last, is a book that can help... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
10.
Tom Hodgkinson  ·  Jota (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (1)
Když vás ráno budík vytrhne ze spánku, máte pocit, že byste nejraději zůstali zachumlaní v teplé posteli, četli si knížku, usrkávali šálek kávy a celý den jen tak lenošili? Tom Hodgkinson, zakladatel časopisu Idler... (více o eknize)
Naše cena: 149 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
11.
Tom Hodgkinson  ·  Ikar (2012)
NA SKLADĚ (5)
Kniha plná praktických tipov vás naučí zahodiť putá obáv, byrokracie, dlhov, protivných domácich prác, supermarketov a mnohých ďalších nepríjemností, ktoré vám bránia v rozlete. Ste pripravení užívať si život? (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
12.
Dan Kieran a Tom Hodgkinson  ·  Jota (2012)
Kniha líných radostí je skvělý regenerační prostředek pro všechny unavené, stresované a obtížemi moderního života vyčerpané čtenáře. Dan Kieran a Tom Hodgkinson, dnes již zavedený britský spisovatel, kterého čeští čtenáři dobře znají prostřednictvím... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
13.
Tom Hodgkinson  ·  Ikar (2012)
(5)
Manifest života číslo 1: Žite správne. Leňošte! Leňošenie je dobrá vec. Cieľom tejto knihy je osláviť leňošenie a zároveň zaútočiť na pracovnú kultúru západného sveta, ktorá zotročila, demoralizovala a zdrvila toľkých z nás... (více o knize)
Naše cena: 273 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
14.
Tom Hodgkinson  ·  Jota (2011)
(1)
Ve Starých dobrých časech Hodgkinson přibližuje vlastní zkušenosti ze života na farmě v hrabství Devon, kde se snaží svým typicky „lenošivým“ způsobem – v jeho podání jde o návrat k hlubokému, bezprostřednímu životnímu prožitku... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
15.
Tom Hodgkinson  ·  Ikar (2010)
(5)
Tom Hodgkinson nám ukazuje prevratný, no jednoduchý spôsob, ako zvládnuť rodičovstvo a ešte sa z neho aj tešiť. Stačí byť v pohode a nechať deti tak... (více o knize)
Naše cena: 228 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
16.
Tom Hodgkinson  ·  Penguin Books (2009)
In <i>The Idle Parent</i> Tom Hodgkinson provides a revolutionary and wholly sensible approach to childcare, based on the idea of D.H. Lawrence and many others that the best thing we can do for children is to leave them alone... (více o knize)
Naše cena: 344 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Známkou dobré knihy je, že se tím více líbí, čím starší se člověk stává. (Georg Christoph Lichtenberg )
Kávička