Vítejte z Arary. Proč jste se ocitli u nás v Martinusu? Arara.cz se stává součástí Martinus.cz :-) Více zde.
Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Sophie Hannah

Více informací

Od autora Sophie Hannah máme v nabídce 20 titulů

1.
Sophie Hannah  ·  Knižní klub (2014)
(3)
Nejslavnější postava z pera královny zločinu je zpět… Potomci Agathy Christie svolili k návratu Hercula Poirota na stránky nových napínavých příběhů – nesnadného úkolu důstojně navázat na tradici poirotovských detektivek se ujala bestsellerová autorka... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
2.
Sophie Hannah  ·  Knižní klub (2016)
Jedinečná postava světové detektivní scény, jež letos oslaví sto let od okamžiku, kdy se jako zrodil v hlavě královny zločinu Agathy Christie, se po úspěchu Vražd s monogramem vrací s novým případem z pera Sophie Hannah... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
3.
Sophie Hannah  ·  Ikar CZ (2015)
Nicki Clementsová trčí v zácpě, když vtom spatří obličej, o kterém doufala, že už ho nikdy neuvidí. Je to rozhodně on, stejný policista, a zastavuje všechny vozy na Elmhirst Road. Nicki v panice otočí auto do protisměru a ujede... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
4.
Sophie Hannah  ·  Ikar CZ (2015)
(1)
Jen na pár hodin si Alice Fancourtová odskočila od svého dvoutýdenního miminka. Starost o malou Florence svěřila svému manželovi. Jakmile však po návratu vstoupí do dětského pokoje, jako by se propadla do zlého snu... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
5.
Sophie Hannah  ·  Slovenský spisovateľ (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (3)
Po celosvetovom úspechu románu Vraždy s monogramom, v ktorom britská autorka Sophie Hannahová znova uviedla na scénu Hercula Poirota, je tu ďalší záhadný prípad, ktorý môže vyriešiť iba geniálny belgický detektív! Lady Athelinda Playfordová plánuje... (více o eknize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 34%) ihned ke stažení
6.
Sophie Hannah  ·  Slovenský spisovateľ (2016)
NA SKLADĚ (3)
Po celosvetovom úspechu románu Vraždy s monogramom, v ktorom britská autorka Sophie Hannahová znova uviedla na scénu Hercula Poirota, je tu ďalší záhadný prípad, ktorý môže vyriešiť iba geniálny belgický detektív! Lady Athelinda Playfordová plánuje... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
7.
Sophie Hannah  ·  Slovenský spisovateľ (2014)
NA SKLADĚ (25)
Keď Hercule Poirot v jeden štvrtkový večer spokojne čaká v reštaurácii na hovädzí rezeň, ani len netuší, akú smršť udalostí rozpúta blesková návšteva neznámej mladej ženy. A keď mu po návrate do penziónu... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
8.
Sophie Hannah  ·  Tympanum (2015)
NA SKLADĚ (3)
Nejslavnější postava z pera královny zločinu je zpět… Potomci Agathy Christie svolili k návratu Hercula Poirota na stránky nových napínavých příběhů. Nesnadného úkolu důstojně navázat na tradici poirotovských detektivek se ujala bestsellerová... (více o audioknize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
9.
Sophie Hannah  ·  HarperCollins Publishers (2015)
(3)
The new Hercule Poirot novel - another brilliant murder mystery that can only be solved by the eponymous Belgian detective and his 'little grey cells'. Since the publication of her first book in 1920, Agatha Christie wrote 33 novels, ... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Sophie Hannah  ·  HarperCollins Publishers (2017)
NA SKLADĚ
Internationally bestselling author Sophie Hannah and the world’s favorite detective Hercule Poirot return in this follow-up to The Monogram Murders, the national bestseller hailed by the Washington Post as “literary magic.” (více o knize)
Naše cena: 274 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
11.
Sophie Hannah  ·  Slovenský spisovateľ (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (25)
Slávny Hercule Poirot sa vracia v úplne novom dobrodružstve! Legendárna postava Agathy Christie – geniálny belgický detektív Hercule Poirot - ožíva v novom románe britskej spisovateľky Sophie Hannahovej. Keď Poirot spokojne čaká... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 42%) ihned ke stažení
12.
Sophie Hannah  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (2)
Nicki Clementsová uviazne v dopravnej zápche a vtedy zbadá tvár, na ktorú už nikdy nechcela natrafiť. Určite je to on, ten istý policajt, a zastavuje všetky autá na Elmhirst Road. Nicki sa mu chce vyhnúť, otočí sa do protismeru... (více o eknize)
Naše cena: 250 Kč  (tedy ušetříte 42%) ihned ke stažení
13.
Sophie Hannah  ·  Hodder Paperback (2011)
She's only been gone two hours. Her husband David was meant to be looking after their two-week-old daughter... (více o knize)
Naše cena: 228 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
14.
Sophie Hannah  ·  Ikar (2015)
(2)
Nicki Clementsová uviazne v dopravnej zápche a vtedy zbadá tvár, na ktorú už nikdy nechcela natrafiť. Určite je to on, ten istý policajt, a zastavuje všetky autá na Elmhirst Road. Nicki sa mu chce vyhnúť, otočí sa do protismeru a v panike ujde... (více o knize)
Naše cena: 410 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
15.
Zavřená truhla  AUDIOKNIHA (NA CD)
Sophie Hannah  ·  Tympanum (2016)
Nejslavnější postava z pera královny zločinu je zpět… Poirot, jedinečná postava světové detektivní scény, jež letos oslaví sto let od okamžiku svého zrodu, se po úspěchu Vražd s monogramem vrací s novým případem z pera Sophie Hannah... (více o audioknize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
16.
Sophie Hannah  ·  Ikar CZ (2015)
(1)
Před třemi lety se Naomi Jenkinsové přihodilo něco strašného – tak strašného, že o tom nikomu neřekla. Teď má další tajemství v podobě ženatého milence. Když ale Robert zmizí, Naomi je jasné, že se mu něco stalo... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 73%) obvykle posíláme do 4 dnů
17.
Sophie Hannah  ·  Argo (2010)
Deset povídek, které otřásly každým, kdo je četl. Mistrně načrtnuté postavy se dostávají do zapeklitých situací, které zpočátku vypadaly obyčejně, ale postupně z nich vystrkuje rohatou hlavu samotné Zlo. Kdo z nás nikdy nezatoužil zabít údržbáře? ... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
18.
Sophie Hannah  ·  HarperCollins Publishers (2016)
(2)
Hercule Poirot returns in another brilliant murder mystery that can only be solved by the eponymous Belgian detective and his ‘little grey cells'. ‘What I intend to say to you will come as a shock... (více o knize)
Naše cena: 434 Kč titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
19.
Sophie Hannah  ·  Tympanum (2014)
Nejslavnější postava z pera královny zločinu je zpět… Potomci Agathy Christie svolili k návratu Hercula Poirota na stránky nových napínavých příběhů – nesnadného úkolu důstojně navázat na tradici poirotovských detektivek se ujala bestsellerová autorka... (více o audioknize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Zboží je vyprodané, zřejmě už nebude dostupný
20.
Sophie Hannah  ·  HarperCollins Publishers (2014)
(3)
Since the publication of her first novel in 1920, more than two billion copies of Agatha Christie's novels have been sold around the world. Now, for the first time ever, the guardians of her legacy have approved ... (více o knize)
Naše cena: 427 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Tak jako nemáš jíst jen pro chuť, tak nesmíš číst jen pro zábavu. (John Ruskin)
Kávička