Vítejte z Arary. Proč jste se ocitli u nás v Martinusu? Arara.cz se stává součástí Martinus.cz :-) Více zde.
Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: Salman Rushdie

Od autora Salman Rushdie máme v nabídce 35 titulů

1.
Salman Rushdie  ·  Paseka (2012)
(17)
Salím Sináí, vypravěč a hlavní hrdina románu, je jedním z 1001 dětí zrozených v první hodině indické nezávislosti a obdařených zázračnými schopnostmi, zároveň však bolestně spojených s historií a osudem své země... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
2.
Salman Rushdie  ·  Vintage (2008)
The "Enchantress of Florence" is the story of a woman attempting to command her own destiny in a man's world... (více o knize)
Naše cena: 419 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
3.
Salman Rushdie  ·  Vintage (2010)
Drawing from two political and several literary homelands, this collection presents a remarkable series of trenchant essays, demonstrating the full range and force of Salman Rushdie's remarkable imaginative and observational powers.. (více o knize)
Naše cena: 252 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
4.
Salman Rushdie  ·  Jonathan Cape (2010)
On a beautiful starry night in the city of Kahani in the land of Alifbay a terrible thing happened: twelve-year-old Luka’s storyteller father, Rashid, fell suddenly and inexplicably into a sleep so deep that nothing and no one could rouse him... (více o knize)
Naše cena: 344 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
5.
Salman Rushdie  ·  Slovart (2010)
(4)
Mladý európsky cestovateľ so žltými vlasmi, ktorý si hovorí Mogor dell´Amore, mogul lásky, prichádza na dvor skutočného veľkého mogula, cisára Akbara, aby vyrozprával príbeh, ktorý uchváti celé cisárske hlavné mesto... (více o knize)
Naše cena: 411 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 2 dnů
6.
Salman Rushdie  ·  Vintage (2015)
NA SKLADĚ
From Salman Rushdie, one of the great writers of our time, comes a spellbinding work of fiction that blends history, mythology, and a timeless love story. A lush, richly layered novel in which our world has been plunged into an age of unreason, ... (více o knize)
Naše cena: 550 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
7.
Salman Rushdie  ·  Paseka (2010)
Podmanivý příběh nového románu Salmana Rushdieho přivádí čtenáře na dvůr indického císaře Akbara a prostřednictvím mladého Akbarova hosta z Evropy také do Florencie, ... (více o knize)
Naše cena: 370 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
8.
Salman Rushdie  ·  Slovart (2003)
(46)
Ôsmy román veľkého mága slova, čierna komédia plná irónie a cynizmu, prichádza po veľkých zmenách vo svete i v živote spisovateľa, ktorý si našiel novú lásku a presťahoval sa do Ameriky... (více o knize)
Naše cena: 274 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 2 dnů
9.
Salman Rushdie  ·  Slovart (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (4)
Salman Rushdie je britský spisovateľ indického pôvodu. Jeho romány sa vyznačujú osobitým videním sveta, v ktorom sa spája fantastická rozprávka s magickým realizmom a so záujmom o súčasnosť... (více o eknize)
Naše cena: 299 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
10.
Salman Rushdie  ·  Vintage (2015)
In the near future, after a storm strikes New York City, the strangenesses begin. A down-to-earth gardener finds that his feet no longer touch the ground. A graphic novelist awakens in his bedroom to a mysterious entity ... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
11.
Salman Rushdie  ·  Random House (1998)
NA SKLADĚ (4)
First published in 1988 and now reissued in paperback, a contemporary novel about religion, from the author of MIDNIGHT'S CHILDREN... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
12.
Salman Rushdie  ·  Jonathan Cape (2012)
It is a book of exceptional frankness and honesty, compelling, provocative, moving, and of vital importance... (více o knize)
Naše cena: 768 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
13.
Salman Rushdie  ·  Random House (2015)
From Salman Rushdie, one of the great writers of our time, comes a spellbinding work of fiction that blends history, mythology, and a timeless love story. A lush, richly layered novel in which our world has been plunged into an age of unreason, ... (více o knize)
Naše cena: 660 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
14.
Salman Rushdie  ·  Vintage (2017)
When powerful real-estate tycoon Nero Golden immigrates to the States under mysterious circumstances, he and his three adult children assume new identities, taking 'Roman' names, and move into a grand mansion in downtown Manhattan... (více o knize)
Naše cena: 605 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
15.
Salman Rushdie  ·  Paseka (2013)
NA SKLADĚ
Rodinu vypravěče fantastických příběhů Rašída Chalífy, žijící ve městě Kahání v zemi Álifbái, postihne neštěstí, když věhlasný vypravěč neočekávaně upadne do spánku tak hlubokého, že jej není možné vzbudit... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
16.
Salman Rushdie  ·  Slovart (2016)
(4)
Salman Rushdie je britský spisovateľ indického pôvodu. Jeho romány sa vyznačujú osobitým videním sveta, v ktorom sa spája fantastická rozprávka s magickým realizmom a so záujmom o súčasnosť... (více o knize)
Naše cena: 412 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 2 dnů
17.
Salman Rushdie  ·  Slovart (2011)
(15)
Rushdie rozvíja príbeh s prvkami magického realizmu: súkromné dejiny troch generácií jednej rodiny, ktorých životy sa prelínajú s modernými dejinami Indie od roku 1910 až do roku 1976. Rozprávačom je Salím Sináí... (více o knize)
Naše cena: 467 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 2 dnů
18.
Salman Rushdie  ·  Paseka (2008)
(5)
Když je na prahu losangeleského domu své dcery zavražděn někdejší hrdina protinacistického odboje a velvyslanec USA v Indii Maximilian Ophuls, vše nasvědčuje politickému pozadí činu, jehož pachatelem je Ophulsův osobní řidič „klaun Šalimar“, ... (více o knize)
Naše cena: 370 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
19.
Salman Rushdie  ·  Paseka (2016)
(1)
New York zasáhne katastrofální bouře a převrátí naruby město i život jeho obyvatel. Je to začátek vlny „podivna“, která změní tvář celého světa a promění ho v bojiště nadpřirozených sil. Během následujícího tisíce a jedné noci – dvou let, osmi měsíců... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
20.
Salman Rushdie  ·  Paseka (2001)
(2)
Román světoznámého britského prozaika, barvitý příběh populární zpěvačky Víny a jejího milence Ormuse... (více o knize)
Naše cena: 370 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
12

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Slabá kniha je jako slabá žena. Kdekdo se s ní vyspí. (Milan Kenda)
Kávička