Vítejte z Arary. Proč jste se ocitli u nás v Martinusu? Arara.cz se stává součástí Martinus.cz :-) Více zde.
Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Liane Moriarty

Liane se narodila v roce 1966 v Sydney. Je sestrou další známé australské spisovatelky Jaclyn Moriarty (píšící YA literaturu). Poté co opustila školu, pracovala v reklamě a marketingu v nakladatelství. Pak rozjela vlastní firmu, chvíli předtím, než začala pracovat na volné noze jako reklamní textař. V roce 2004, po získání inženýrského titulu na Macquarie University v Sydney, vyšel její první román Tři přání. Nyní žije v Sydney se svým manželem a dvěma dětmi. Je autorkou několika románů a série knih pro děti, které vydala pod pseudonymem Nicol Berry, jimž se paradoxně většího úspěchu dostalo ve světě než doma v Austrálii.

Více informací

Od autora Liane Moriarty máme v nabídce 27 titulů

1.
Liane Moriarty  ·  Ikar CZ (2014)
NA SKLADĚ (79)
Představte si, že najdete dopis, který vám manžel napsal s tím, že jej máte otevřít až po jeho smrti. Představte si také, že dopis obsahuje jeho nejhlubší temné tajemství – něco s potenciálem zničit nejen život, který jste společně vybudovali,... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
2.
Liane Moriarty  ·  Ikar CZ (2017)
Sophii táhne na čtyřicet, a ačkoliv je taková optimistka, že podle své kamarádky Claire nevidí sklenici zpola, ale úplně plnou, už i ji začínají trochu znervózňovat biologické hodiny a nová známost je přitom v nedohlednu... (více o knize)
Naše cena: 316 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
3.
Liane Moriarty  ·  Ikar CZ (2016)
(1)
Říká se „do třetice všeho dobrého a zlého“ a pro Kettlovy sestry to platí trojnásob – jsou totiž trojčata. Rozumná Lyn se pokouší ustát roli vzorné matky, starostlivé manželky a úspěšné podnikatelky... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
4.
Liane Moriarty  ·  Ikar CZ (2016)
(3)
Hypnoterapeutka Ellen se přes internet seznámí se sympatickým Patrickem a jejich vztah se od začátku vyvíjí až podezřele dobře. Když Ellen napadne, že by Patrick mohl být tím pravým, překvapí ji její milý nečekanou zprávou... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Liane Moriarty  ·  Penguin Books (2015)
(21)
Liane Moriarty, million copy selling author of The Husband's Secret brings us another addictive story of secrets and scandal. Jane hasn't lived anywhere longer than six months since her son was born five years ago... (více o knize)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Liane Moriarty  ·  Ikar CZ (2015)
NA SKLADĚ (21)
Román světově úspěšné autorky bestselleru Manželovo tajemství je příběhem tří matek, jimž se jejich na pohled všední životy krůček za krůčkem nebezpečně vymykají z rukou... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
7.
Liane Moriarty  ·  Ikar CZ (2015)
NA SKLADĚ (25)
Když se Alice probere na zemi v posilovně, má na hlavě pořádnou bouli a myslí si, že je jí dvacet devět a čeká první dítě se svým superúžasným manželem Nickem. Jenomže pak se dozví, že se jí z paměti právě vymazalo deset let života... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
8.
Liane Moriarty  ·  Ikar CZ (2017)
(22)
Jane je hloubavá, do sebe uzavřená šedá myška a v životě to vůbec nemá jednoduché, protože sama vychovává pětiletého syna. A ten se teď navíc začal ptát po svém tátovi. Madeline je velká parádnice a přitom neřízená střela.... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
9.
Liane Moriarty  ·  Penguin Books (2014)
(79)
At the heart of The Husband's Secret by Liane Moriarty is a letter that's not meant to be read... Mother of three and wife of Jean-Paul, Cecilia discovers an old envelope in the attic... (více o knize)
Naše cena: 289 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
10.
Liane Moriarty  ·  Ikar (2014)
(25)
Alice sa preberie na dlážke v posilňovni s veľkou hrčou na hlave. Myslí si, že má dvadsaťdeväť rokov a čaká prvé dieťa so svojím úžasným manželom Nickom. Napočudovanie sa dozvie, že pri páde sa jej z pamäti vymazalo desať rokov života... (více o knize)
Naše cena: 410 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
11.
Liane Moriarty  ·  Penguin Books (2017)
NA SKLADĚ (21)
Perfect family, perfect house, perfect life; Jane, Madeline and Celeste have it all . . . or do they? They are about to find out just how easy it is for one little lie to spiral out of control... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
12.
Liane Moriarty  ·  Ikar (2014)
(79)
Milí Martinusáci, spojte sa s vašimi priateľmi a zakúpte si výhodnejšie balíček 3 ks jedného titulu! (více o knize)
Naše cena: 907 Kč  (tedy ušetříte 30%) posíláme do 5 dnů
13.
Liane Moriarty  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (25)
Alice sa preberie na dlážke v posilňovni s veľkou hrčou na hlave. Myslí si, že má dvadsaťdeväť rokov a čaká prvé dieťa so svojím úžasným manželom Nickom. Napočudovanie sa dozvie, že pri páde sa jej z pamäti vymazalo desať... (více o eknize)
Naše cena: 288 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
14.
Liane Moriarty  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (79)
Cecilia Fitzpatricková, matka troch detí, objaví v podkroví starú obálku. Je sivá, zaprášená a rukopis na nej pozná ako vlastný. Patrí manželovi. Modrým perom tam stojí: Otvoriť iba v prípade mojej smrti. Je to vari žart? (více o eknize)
Naše cena: 288 Kč  (tedy ušetříte 33%) ihned ke stažení
15.
Liane Moriarty  ·  Penguin Books (2014)
(25)
Liane Moriarty, top ten bestselling author of The Husband's Secret, imagines losing the most important ten years of your life in What Alice Forgot. Alice is twenty-nine. She adores sleep, chocolate, and her ramshackle new house.... (více o knize)
Naše cena: 289 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
16.
Liane Moriarty  ·  Ikar (2015)
(12)
Hypnoterapeutka Ellen sa cez internet zoznámi so sympatickým Patrickom a ich vzťah naberie rýchle obrátky. Keď si uvedomí, že by mohol byť ten pravý, prekvapí ju nečakanou správou – už celé roky ho prenasleduje bývalá priateľka Saskia... (více o knize)
Naše cena: 438 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
17.
Liane Moriarty  ·  Penguin Books (2017)
The electrifying new novel from the international bestselling author, Liane Moriarty Despite their differences, Erika and Clementine have been best friends since they were children. So when Erika needs help, Clementine should be the obvious person ... (více o knize)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
18.
Liane Moriarty  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (21)
Na malebnom Pirriweeskom polostrove sídli iba jedna základná škola a tá musí prijať deti z rôznych spoločenských vrstiev. Bohaté, panovačné mamičky sa tak stretávajú s chudobnejšími, nenápadnými ženami. Jednou zo sivých myšiek... (více o eknize)
Naše cena: 250 Kč  (tedy ušetříte 42%) ihned ke stažení
19.
Liane Moriarty  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (12)
Hypnoterapeutka Ellen sa cez internet zoznámi so sympatickým Patrickom a ich vzťah naberie rýchle obrátky. Keď si uvedomí, že by mohol byť ten pravý, prekvapí ju nečakanou správou – už celé roky ho prenasleduje bývalá... (více o eknize)
Naše cena: 324 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
20.
Liane Moriarty  ·  Ikar (2015)
(79)
Cecilia Fitzpatricková, matka troch detí, objaví v podkroví starú obálku. Je sivá, zaprášená a rukopis na nej pozná ako vlastný. Patrí manželovi. Modrým perom tam stojí: Otvoriť iba v prípade mojej smrti. Je to vari žart? Jej muž nezomrel... (více o knize)
Naše cena: 300 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
12

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Knihy nejsou morální či nemorální. Knihy jsou dobře či špatně napsané. A dost. (Oscar Wilde)
Kávička