Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Kathy Reichs

Více informací

Od autora Kathy Reichs máme v nabídce 96 titulů

1.
Kathy Reichs a Brendan Reichs  ·  BB/art (2014)
Tory Brennanová – praneteř dr. Temperance Brennanové – prožívá spolu s Viráty další nebezpečné dobrodružství. Záhadně totiž zmizí dva studenti Boltonovy přípravky. Viráti se rozhodnou přijít záhadě na kloub a pustí se do pátrání po dvojčatech... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
2.
Kathy Reichs a Brendan Reichs  ·  BB/art (2015)
Viráti jsou zpět, jenomže už nejsou jedinou smečkou ve městě. V posledním pokračování úspěšné série musí Tory se svou smečkou z Morrisu vypátrat Trojici – skupinu zákeřných protivníků, kteří se nakazili supervirem díky Chancei Claybourneovi... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
3.
Kathy Reichs  ·  BB/art (2016)
(1)
Jen málokdo rozumí řeči kostí lépe než tvrdohlavá soudní antropoložka Temperance Brennanová. A když se zakousne do nějaké záhady, nepřestane pátrat, dokud jí nepřijde na kloub. Kvůli mrtvým, jejichž ostatky se jí v pitevně dostávají na stůl... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Kathy Reichs  ·  BB/art (2015)
(1)
Na doktorku Temperance Brennanová se s prosbou o pomoc nečekaně obrací detektiv z oddělení odložených případů v Charlotte. Dvě vraždy dětí sice dělí tisíce kilometrů, ale jedno mají společné – pachatele. Před lety Anique Pomerleauová v Kanadě unesla... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
Kathy Reichs a Brendan Reichs  ·  BB/art (2013)
(1)
Tory Brennanová se vrací. Tory Brennanová měla odjakživa smysl pro dobrodružství; koneckonců je praneteří proslulé soudní antropoložky Temperance Brennanové a vrací se spolu s viráty ve třetím dobrodružném příběhu... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Kathy Reichs  ·  BB/art (2014)
Když charlottská policie objeví na opuštěném úseku silnice tělo dospívající dívky, Temperance Brennanová se obává nejhoršího. Oběť někdo přejel autem, na jejím těle jsou stopy spermatu a v její kabelce se najde klubová kartička letecké společnosti... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Kathy Reichs  ·  Blanvalet (2009)
Das vermisste Mädchen hat Tempe Brennan nie vergessen. Auch wenn es damals noch kein Fall für sie war. Tempe war 13 Jahre alt, als ihre beste Freundin Evangéline ohne... (více o knize)
Naše cena: 290 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
8.
Kathy Reichs  ·  Slovart (2015)
NA SKLADĚ (8)
Doktorka Temperance Brennanová, forenzná antropologička známa aj zo seriálu Kosti, má nový prípad. V pivnici pod pizzeriou v starom nájomnom dome v Montreale sa našli... (více o knize)
Naše cena: 329 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
9.
Smutný pondelok  E-KNIHA SK
Kathy Reichs  ·  Slovart (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (8)
Doktorka Temperance Brennanová, forenzná antropologička známa aj zo seriálu Kosti, má nový prípad. V pivnici pod pizzeriou v starom nájomnom dome v Montreale sa našli ostatky troch mladých žien. Polícia podľa starožitných gombíkov... (více o eknize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
10.
Kathy Reichs  ·  Cornerstone (2014)
(1)
Tempe is faced with the horrifying possibility that the killer who got away in Monday Mourning is back... For a decade, Temperance Brennan has been haunted by the one who got away. The killer of young women... (více o knize)
Naše cena: 372 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
11.
Nevinné obete  E-KNIHA SK
Kathy Reichs  ·  Slovart (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (11)
Najznámejšia forenzná antropologička, hlavná hrdinka populárneho seriálu Kosti Tempe Brennanová vykope mŕtvolu na mieste, kde by mala už viac ako sto rokov odpočívať v hrobe kláštorná sestra Élisabeth Nicolet. Zvláštna malá rakva... (více o eknize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
12.
Kathy Reichs  ·  Slovart (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (16)
Do Montrealu zavítalo leto a doktorka Temperance Brenannová sa ujala náročného poslania riaditeľky oddelenia forenznej antropológie v provincii Quebec. Jej prvá pracovná zastávka je novoobjavené pohrebisko v centre mesta... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
13.
Kathy Reichs  ·  Arrow Books (2012)
(16)
Bagged and discarded, the dismembered body of a woman is discovered in the grounds of an abandoned monastery. Dr Temperance Brennan, Director of Forensic Anthropology for the province of Quebec, has been researching recent disappearances in the city... (více o knize)
Naše cena: 347 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
14.
Kathy Reichs  ·  Slovart (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (21)
Perfektný „forenzný“ román od svetoznámej autorky seriálu „Kosti“. Do malej dedinky v Guatemale prichádza doktorka Temperance Brennanová so svojím tímom forenzných špecialistov, aby v rámci vládneho programu pomohla odhaliť... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
15.
Kathy Reichs  ·  Slovart (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (5)
Americká spisovateľka Kathy Reichs vytvorila jednu z najpopulárnejších detektívnych postáv na svete. Jej forenzná antropologička Temperance Brennanová si získala srdcia fanúšikov po celom svete. Najskôr v sérii vynikajúcich detektívok... (více o eknize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
16.
Kathy Reichs  ·  Arrow Books (2011)
On a bitterly cold March night in Montreal, forensic anthropologist Dr Temperance Brennan is exhuming the remains of a nun in the grounds of an old church. Hours later, Tempe is called to the scene of a horrifying arson... (více o knize)
Naše cena: 317 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
17.
Kathy Reichs  ·  William Heinemann (2013)
The body of a teenage girl is discovered along a desolate highway on the outskirts of Charlotte. Inside her purse is the ID card of a local businessman who died in a fire months earlier. This is no ordinary hit-and-run... (více o knize)
Naše cena: 485 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
18.
Kathy Reichs a Brendan Reichs  ·  Random House (2014)
Tory Brennan - great niece of Dr Temperance Brennan - and the Virals return for their most terrifying adventure yet. Morris Island has barely had a chance to return to normality after the high profile trial of the Gamemaster ... (více o knize)
Naše cena: 235 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Kathy Reichs  ·  Arrow Books (2009)
(1)
An underground chamber is exposed in a seedy, dilapidated house with sagging trim and peeling paint...In the dark cellar, a ritualistic display is revealed. A human skull rests on a cauldron, surrounded by slain chickens and bizarre figurines... (více o knize)
Naše cena: 183 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
20.
Kathy Reichs  ·  Arrow Books (2011)
(5)
The third gripping Temperance Brennan novel from world-class forensic anthropologist Kathy Reichs, the international no. 1 bestselling crime thriller writer and the inspiration behind the hit TV series Bones... (více o knize)
Naše cena: 317 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
12345

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky
Nemilovat knihy znamená nemilovat moudrost. Nemilovat moudrost však znamená stávat se hlupákem. (Jan Amos Komenský)
Kávička