Vítejte z Arary. Proč jste se ocitli u nás v Martinusu? Arara.cz se stává součástí Martinus.cz :-) Více zde.
Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Haruki Murakami

Haruki Murakami se narodil v Kyotu v roce 1949. Vystudoval klasické drama na Katedře literatury Univerzity Waseda v Tokiu. Haruki Murakami je nejpopulárnější současný japonský autor v zahraničí. Jeho tvorba je značně ovlivněna americkou kulturou a často se považuje za postmodernistickou. Spisovatelově příběhy jsou směsí surrealistických prvků, záhad, nostalgie a osobité lehkého humoru, které sjednocuje spontánnost, pocit pronikavé touhy a ztráty.

Více informací

Od autora Haruki Murakami máme v nabídce 96 titulů

1.
Norské dřevo (1x CD MP3)  AUDIOKNIHA (NA CD)
Haruki Murakami  ·  Radioservis (2013)
NA SKLADĚ
Exotika, milostné vztahy, nespoutaný sex, studentský život, ale také studentské bouře na konci 60 let v Tokiu, – to vše lze v románu Norské dřevo nalézt. Jeho název je zvolen podle známé písně Beatles... (více o audioknize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
2.
Haruki Murakami  ·  Odeon (2015)
NA SKLADĚ (422)
V románu nejvýznamnějšího japonského spisovatele současnosti se skrývá fantastický, romantický i tragický milostný příběh. Čtenář však „neunikne“ směsici japonských reálií, psychologickým portrétům hrdinů ani scénám vášně... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
3.
Haruki Murakami  ·  Odeon (2017)
NA SKLADĚ AKCE
Tajemný příběh mladé dívky, který se odehraje na den přesně na její dvacáté narozeniny. Ten den musela zaskočit za kamarádku v restauraci. A náhoda tomu chtěla, že zrovna ten večer to byla ona, kdo má dovézt majiteli podniku... (více o knize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 24 hodin
4.
Haruki Murakami  ·  Odeon (2013)
NA SKLADĚ (17)
„Je to už sedmnáct dní, co nemůžu spát,“ tak začíná povídka Harukiho Murakamiho, jejíž protagonistkou je zdánlivě obyčejná žena v domácnosti. Vlivem různých nečekaných okolností připomíná její noční život výlet do mimosmyslového prostoru... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
5.
Haruki Murakami  ·  Odeon (2013)
(2)
Tóru Okada žije s manželkou Kumiko na tokijském předměstí. Nedávno dal v docela dobrém zaměstnání výpověď – potřebuje si ujasnit, kudy se chce v životě vlastně ubírat. Jeho život náhle naruší telefonát neznámé ženy... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
6.
Haruki Murakami  ·  Odeon (2017)
NA SKLADĚ
Haruki Murakami nedává rozhovory, nerad se fotí, a taky připouští, že poměrně nerad rozebírá to, co napsal. Přesto napsal knihu, v níž se vyjadřuje k tématu spisovatelství. Nejsou to eseje v pravém slova smyslu, autor volí takovou formu... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
7.
Haruki Murakami  ·  Vintage (2005)
(20)
Kafka on the Shore follows the fortunes of two remarkable characters. Kafka Tamura runs awaz from home at fifteen, under the shadow of his fathers dark prophecy... (více o knize)
Naše cena: 219 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
8.
Haruki Murakami  ·  Odeon (2015)
NA SKLADĚ (4)
Nejnovější Murakamiho kniha vypráví o vztazích, poznamenaných nedorozuměním, nevěrou, či proradností. Sedm povídek sbírky spojuje téma osamění mužů, kteří za různých okolností ztratili ženu, nebo o ni nenávratně přicházejí... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
9.
Haruki Murakami  ·  Odeon (2015)
(3)
Cukuru Tazaki byl na střední škole jedním z pěti členů party, která ho ze dne na den vyloučila ze svého středu, aniž mu někdo z jeho kamarádů řekl proč. Tazaki utrpěl ztrátou přátel duševní otřes a zabýval se dokonce i myšlenkou na sebevraždu... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Haruki Murakami  ·  Odeon (2016)
(24)
Hlavní hrdina románu žije poklidně v Tokiu a spoluvlastní malou reklamní agenturu. Život mu pomalu míjí pod rukama a on toho od něj už ani moc nečeká. Stačí však, aby jejich firma otiskla v reklamním letáku nevinnou fotografii krajinky s ovcemi... (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
11.
Haruki Murakami  ·  Odeon (2013)
(12)
Knihou číslo 3, která při prvním vydání v Japonsku zaskočila čtenáře jako nečekané překvapení, se završuje devět měsíců, které spolu s protagonisty Murakamiho románu strávíme v jiném světě roku 1Q84... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Haruki Murakami  ·  Odeon (2014)
NA SKLADĚ (8)
Chodíte si půjčovat knihy do knihovny? Mladík si jako obvykle odskočí navečer do místní knihovny: vrátit dvě knížky a nějaké jiné si půjčit. Ten den se však už nevrátí domů. Běžná knihovna se náhle změní v záhadné bludiště s nekonečnými chodbami... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
13.
Haruki Murakami  ·  Odeon (2015)
(186)
Kdo zná Norské dřevo, bude potěšen, kdo jej nezná, bude překvapen a neodolá. O románu se dá hovořit jako o kronice neopětované touhy stejně jako o melancholické love story... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
Haruki Murakami  ·  Harvill Secker (2017)
'I find writing novels a challenge, writing stories a joy. If writing novels is like planting a forest, then writing short stories is more like planting a garden.'Across seven tales, Haruki Murakami brings his powers of observation to bear on the lives of (více o knize)
Naše cena: 605 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
15.
Haruki Murakami  ·  Odeon (2010)
(21)
Roku 1995 postihla Japonsko dvojí katastrofa: v lednu zemětřesení v Kóbe a o dva měsíce později sarinový útok v tokijském metru. Povídky tohoto souboru se odehrávají právě v čase mezi těmito událostmi... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
Haruki Murakami  ·  Vintage (2012)
NA SKLADĚ (4)
The year is 1Q84. This is the real world, there is no doubt about that. But in this world, there are two moons in the sky... (více o knize)
Naše cena: 400 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
17.
Haruki Murakami  ·  Odeon (2016)
(1)
Třetí ilustrovaný svazek, který svými grafikami doprovodila německá výtvarná umělkyně Kat Menschik, obsahuje dvě povídky. Oba texty spojuje téma, totiž nezvladatelný, krutý hlad. Dva mladí muži – vyzbrojeni kuchyňskými noži... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
Haruki Murakami  ·  Random House (2007)
(18)
When he hears her favourite Beatles song, Toru Watanabe recalls his first love Naoko, the girlfriend of his best friend Kizuki... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
19.
Haruki Murakami  ·  Vintage (2009)
NA SKLADĚ (27)
In 1982, having sold his jazz bar to devote himself to writing, Murakami began running to keep fit. A year later, he'd completed a solo course from Athens to Marathon, and now, after dozens of such races, not to mention triathlons ... (více o knize)
Naše cena: 183 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
20.
Haruki Murakami  ·  Slovart (2011)
(215)
Protagonista príbehu, ktorý je zároveň rozprávačom, je mladý, mestom znudený človek, ktorý nikam nepatrí a nikomu nechýba. Je to príbeh, ktorý najprv pohltí a neskôr neúprosne čitateľa opustí... (více o knize)
Naše cena: 357 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 2 dnů
12345

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky
Spálené knihy osvítily svět. (Ralph Waldo Emerson)
Kávička