Vítejte z Arary. Proč jste se ocitli u nás v Martinusu? Arara.cz se stává součástí Martinus.cz :-) Více zde.
Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Felix Francis

Více informací

Od autora Felix Francis máme v nabídce 32 titulů

1.
Felix Francis  ·  Knižní klub (2017)
NA SKLADĚ
Vyšetřovatel BHA Jeff Hinkley je osloven svými protějšky z druhé strany Atlantiku, aby jim pomohl vyřešit nanejvýše choulostivý případ. Vypadá to totiž, že z agentury, zabývající se korupcí ve sportu v USA, někdo vynáší důvěrné... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
2.
Felix Francis  ·  Knižní klub (2016)
Vyšetřovatele BHA Jeffa Hinkleyho požádá o pomoc nejlepší steeplový jezdec současnosti Dave Swinton. Byť je přátelství mezi žokeji a vyšetřovateli krajně neobvyklé, oni dva jsou výjimkou a Jeff se tedy hned za Davem vydává na návštěvu... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
3.
Felix Francis  ·  Knižní klub (2011)
Při dostizích na Velké národní dojde k vraždě – jen pár kroků od bývalého žokeje Nicholase Foxtona je chladnokrevně zastřelen jeho kolega Herb Kovak. Vrah zmizí v davu a ihned se vyrojí spekulace o tom, že šlo o vyřizování účtů ve válce gangů... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
4.
Felix Francis  ·  Simon & Schuster (2017)
NA SKLADĚ
Jeff Hinkley, a British Horseracing Authority investigator, has been seconded to the US Federal Anti-Corruption in Sports Agency (FACSA) where he has been asked to find a mole in their organisation, an informant who is passing on confidential ... (více o knize)
Naše cena: 302 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
5.
Felix Francis  ·  Knižní klub (2014)
(1)
Oblíbený vyšetřovatel Dicka Francise, Sid Halley, se vrací na scénu v novém strhujícím příběhu Felixe Francise. Před šesti lety opustil Sid Halley svou vyšetřovatelskou dráhu, během níž mnohokrát zažil pronásledování, ponižování, bití, byl postřelen,... (více o knize)
Naše cena: 142 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
6.
Felix Francis  ·  Knižní klub (2015)
NA SKLADĚ
Jeff Hinkley pracuje jako tajný vyšetřovatel bezpečnostní služby dostihového vedení British Horseracing Authority (BHA) už zažil lepší časy. Přímo před ním na dostihovém závodišti zabije distancovaný trenér, kterého Hinkley sledoval... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
7.
Dick Francis a Felix Francis  ·  Knižní klub (2010)
Zcela nový román klasika thrilleru Dicka Francise, který napsal se svým synem Felixem. Bookmaker Ned Talbot se stará především o to, aby jeho malý podnik osbtál před velkými sázkařskými společnostmi... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
8.
Felix Francis  ·  Slovenský spisovateľ (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (7)
Felix Francis v nej privádza na scénu jednu z najobľúbenejších postáv svojho otca – bývalého džokeja a vyšetrovateľa Sida Halleyho, ktorý vyriešil nejeden prípad v dostihovej brandži... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 42%) ihned ke stažení
9.
Felix Francis  ·  Michael Joseph Ltd (2013)
Feel the tension ratchet up in Refusal, Felix Francis' third solo novel. Sir Richard Stewart, chairman of the horse racing authority, wants Sid Halley to look into some suspicious race results, ... (více o knize)
Naše cena: 754 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
10.
Felix Francis  ·  Slovenský spisovateľ (2016)
(2)
Ďalší skvelý triler z dostihového prostredia. Jedného dňa sa vyšetrovateľovi Britskej dostihovej komisie Jeffovi Hinkleymu zdôverí populárny dostihový šampión Dave Swinton, že úmyselne prehral preteky, a naznačí mu, že ho ktosi vydiera. Bližšie... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
11.
Felix Francis  ·  Michael Joseph Ltd (2016)
(2)
Things are hotting up in this latest thriller from bestselling author Felix Francis, in his fifth solo novel Front Runner. Jefferson Hinkley is back. In his role as an undercover investigator for the British Horseracing Authority, ... (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
12.
Felix Francis  ·  Slovenský spisovateľ (2015)
(2)
Ďalšia skvelá detektívka z dostihového prostredia. Keď počas pretekov v Cheltenhame bývalý tréner Matthew Unwin zavraždí bookmakera, detektív Britskej dostihovej komisie Jeff Hinkley si kladie otázku, či tento brutálny čin nesúvisí s dopovaním koní (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Smrť džokejky  E-KNIHA SK
Felix Francis  ·  Slovenský spisovateľ (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (13)
Keď televízny moderátor Mark Shillingford komentuje dostihy, v ktorých jazdí aj jeho sestra – dvojča Clare, zmocní sa ho podozrenie, že preteky boli zmanipulované. Clare, najúspešnejšia britská džokejka, totiž skončí v cieli... (více o eknize)
Naše cena: 165 Kč  (tedy ušetříte 43%) ihned ke stažení
14.
Felix Francis  ·  Slovenský spisovateľ (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (2)
Nový kráľ dostihových detektívok prichádza s novinkou! Celé desaťročia bol Dick Francis synonymom pre vynikajúce detektívky z dostihového prostredia. Po jeho smrti sa chopil žezla jeho syn Felix Francis, ktorý opakovane dokázal... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 42%) ihned ke stažení
15.
Favorit  E-KNIHA SK
Felix Francis  ·  Slovenský spisovateľ (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (2)
Ďalší skvelý triler z dostihového prostredia. Jedného dňa sa vyšetrovateľovi Britskej dostihovej komisie Jeffovi Hinkleymu zdôverí populárny dostihový šampión Dave Swinton, že úmyselne prehral preteky, a naznačí mu... (více o eknize)
Naše cena: 169 Kč  (tedy ušetříte 42%) ihned ke stažení
16.
Felix Francis  ·  Slovenský spisovateľ (2013)
(7)
Ďalšia skvelá francisovka. Felix Francis v nej privádza na scénu jednu z najobľúbenejších postáv svojho otca – bývalého džokeja a vyšetrovateľa Sida Halleyho, ktorý vyriešil nejeden prípad v dostihovej brandži... (více o knize)
Naše cena: 165 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
17.
Felix Francis  ·  Slovenský spisovateľ (2012)
NA SKLADĚ (8)
Hazardná hra naplnila očakávania miliónov fanúšikov Dicka Francisa a prináša im poriadnu dávku napätia a skvelý čitateľský zážitok. Pre Nicholasa „Foxyho“ Foxtona sa riziko stalo neoddeliteľnou súčasťou života už v časoch... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
18.
Felix Francis  ·  Slovenský spisovateľ (2013)
NA SKLADĚ (13)
Keď televízny moderátor Mark Shillingford komentuje dostihy, v ktorých jazdí aj jeho sestra - dvojča Clare, zmocní sa ho podozrenie, že preteky boli zmanipulované... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
19.
Dick Francis a Felix Francis  ·  Penguin Books (2010)
(11)
On the first day of Royal Ascot, the crowd rejoices in a string of winning favourites. Ned Talbot has worked all his life as a bookmaker taking over the family business from his grandfather so he knows not to expect any sympathy from the punters as they.. (více o knize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
20.
Dick Francis a Felix Francis  ·  Olympia (2009)
(52)
Soudní obhájce Geoffrey Mason jezdí jako amatérský jezdec dostihy a jeho vášní je sedět v sedle plnokrevníka, jenž v zápalu steeplechasového dostihu tepe kopyty turf... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
12

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Nejlepší knihy jsou takové, které člověku říkají, co už sám ví. (George Orwell)
Kávička