Vítejte z Arary. Proč jste se ocitli u nás v Martinusu? Arara.cz se stává součástí Martinus.cz :-) Více zde.
Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Eva Francová

Více informací

Od autora Eva Francová máme v nabídce 6 titulů

1.
Eva Francová  ·  Motto (2017)
NA SKLADĚ
Prožijte neobyčejný rok s Evou Francovou, oblíbenou Kuchařkou ze Svatojánu! Naučíte se připravovat chutná a zdravá jídla podle netradičních receptů. Seznámíte se s prastarými zvyky a rituály, které můžete dělat při slunovratu, rovnodennosti nebo na... (více o knize)
Naše cena: 319 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 24 hodin
2.
Eva Francová  ·  Motto (2016)
Nová dávka zdravých receptů pro všechny milovníky dobrého jídla. Říká se, že ne každou nemoc je možné vyléčit jídlem, ale žádná nemoc se beze změny stravy vyléčit nedá. Pokud připustíme, že veškerý hmotný i nehmotný svět je pouze různá forma... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
3.
Eva Francová  ·  Motto (2014)
(7)
Být ženou znamená dávat a udržovat život v mnoha podobách. Zahřívat svou rodinu ohněm v kamnech i bezpodmínečnou láskou. Být opěrným sloupem, laskavou jistotou, která trvá bez ohledu na zmatek tam venku... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
4.
Eva Francová  ·  Motto (2015)
(1)
Hra není smyslem světa, ale smysl světa je hrou. Pokud pochopíme tato slova českého filozofa Ladislava Klímy, získáme jistý nadhled. Tarot vám nemůže vyjevit budoucnost, ale může vám pomoct najít... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
5.
Eva Francová  ·  Motto (2015)
NA SKLADĚ (4)
Eva Francová si získala velkou popularitu svým food blogem Kuchařka ze Svatojánu i stejnojmennou kuchařkou. Její přístup ke stravování a vaření je v něčem novátorský, ale na druhou stranu je také návratem ke kořenům a tradicím. Přináší recepty, které... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
6.
Eva Francová  ·  Motto (2016)
Tři knihy receptů od Evy Francové v jednom boxu. Populární blogerka Eva Francová v souboru tří knih přináší recepty, které využívají především rostlinnou stravu, jsou zdravé, finančně nenáročné a hlavně... (více o knize)
Naše cena: 949 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Jedni čtou, aby si zapamatovali, druzí proto, aby zapomněli. (Heinrich Heine )
Kávička