Vítejte z Arary. Proč jste se ocitli u nás v Martinusu? Arara.cz se stává součástí Martinus.cz :-) Více zde.
Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Dan Brown

Dan Brown (* 22. června 1964 Exeter, New Hampshire) je americký spisovatel thrillerů, proslulý bestsellerem Šifra mistra Leonarda. Je synem středoškolského profesora matematiky, který v roce 1989 získal tzv. Prezidentskou cenu [1] jako nejlepší středoškolský vyučující matematiky ve státě New Hampshire, a hudebnice. Brown vystudoval elitní internátní střední školu Phillips Exeter Academy, kde jeho otec učil, a r. 1986 absolvoval vysokou školu Amherst College. Nějakou dobu učil angličtinu na Phillips Exeter Academy, než se stal spisovatelem na plný úvazek. Zajímá se o kryptografii. Jeho manželka Blythe je historička umění a malířka. Tvorba Dana Browna se neustále pohybuje na hraně mezi fikcí a skutečností. Čtenář většinou neví, ve které oblasti se právě nachází a autor hranici záměrně rozmazává. Knihy Dana Browna jsou psány nesmírně čtivým způsobem. Čtenáře prakticky nutí, aby byla kniha přečtena téměř „jedním dechem“. Brown však často využívá a rozmělňuje motivy „vypůjčené“ z děl jiných autorů, například z díla spisovatele Umberta Eca.

Více informací

Od autora Dan Brown máme v nabídce 103 titulů

1.
Dan Brown  ·  Transworld (2017)
NOVINKA
In keeping with his trademark style, Brown interweaves codes, science, religion, history, art and architecture into this new novel. Origin thrusts Harvard symbologist Robert Langdon into... (více o knize)
Naše cena: 416 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání (předběžně 3. 10. 2017) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 11 dní
2.
Dan Brown  ·  Doubleday (2017)
NOVINKA
In keeping with his trademark style, Dan Brown, author of The Da Vinci Code and Inferno, interweaves codes, science, religion, history, art and architecture into this new novel. Origin thrusts Harvard symbologist ... (více o knize)
Naše cena: 601 Kč  (tedy ušetříte 17%) po vydání (předběžně 3. 10. 2017) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 11 dní
3.
Dan Brown  ·  Argo (2010)
(1)
Vražedné tajemství zakódované do nejznámějšího Leonardova obrazu sahá až do dnešních dnů… Ve hře není nic menšího než svatý grál! ... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 17 dnů
4.
Inferno (2x CD MP3)  AUDIOKNIHA (NA CD)
Dan Brown  ·  Tympanum (2013)
(407)
Záchrana světa pomocí symbolů a šifer? V dalším pokračování světových bestsellerů Šifra mistra Leonarda, Andělé a démoni a Ztracený symbol máte možnost znovu se potkat s profesorem Langdonem, kterého Brown posílá vyluštit záhadu skrytou v knize Peklo... (více o audioknize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
5.
Dan Brown  ·  Argo (2010)
(3)
Druhé vydání bestselleru Dana Browna... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
6.
Dan Brown  ·  Argo (2009)
"Digitální" thriller od autora bestselleru Šifra mistra Leonarda. Jeho děj se točí kolem složitého počítačového kódu... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
7.
Dan Brown  ·  Argo (2013)
(1)
Po Andělech a démonech a Šifře mistra Leonarda je to již třetí příběh se symbologem Robertem Langdonem. Tentokrát neopustí domácí půdu a po svých předchozích zběsilých šetřeních v evropské kolébce (Římě, Vatikánu, Paříži a Londýně)... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
8.
Dan Brown  ·  Argo (2016)
Vražedné tajemství zakódované do nejznámějšího Leonardova obrazu sahá až do dnešních dnů… Ve hře není nic menšího než svatý grál! Robert Langdon, uznávaný harvardský profesor symbologie, pobývá služebně v Paříži... (více o knize)
Naše cena: 264 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
9.
Dan Brown  ·  Argo (2009)
V knize Andělé a démoni americký spisovatel Dan Brown poprvé představil postavu hardvardského symbologa Roberta Langdona, který se pak znovu objevuje ve světovém bestselleru Da Vinciho kód... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
10.
Dan Brown  ·  Argo (2013)
NA SKLADĚ (407)
V Pekle se vrací na scénu proslulý harvardský symbologista Robert Langdon. Děj se odehrává v Itálii a v centru dění se ocitá jedno z nejtajemnějších děl světové literatury, Dantovo Peklo. (více o knize)
Naše cena: 426 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
11.
Dan Brown  ·  Argo (2012)
Vražedné tajemství zakódované do nejznámějšího Leonardova obrazu sahá až do dnešních dnů… Ve hře není nic menšího než svatý grál! Robert Langdon, uznávaný harvardský profesor náboženské symbolologie, pobývá služebně v Paříži... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
12.
Dan Brown  ·  Transworld (2009)
(1)
In the world of page-turning thrillers, Dan Brown holds a special place in the hearts of many of us. After his first book, Digital Fortress, almost passed me by, he wrote Angels and Demons, which was probably one of the half-dozen ... (více o knize)
Naše cena: 183 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
13.
Dan Brown  ·  Argo (2010)
Po Andělech a démonech a Da Vinciho kódu je to již třetí příběh se symbologem Robertem Langdonem. Tentokrát neopustí domácí půdu a po svých předchozích zběsilých šetřeních v Evropě ... (více o knize)
Naše cena: 473 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 17 dnů
14.
Dan Brown  ·  Corgi Books (2010)
(8)
Firstly, it should be noted that The Lost Symbol has incorporated all the elements that so transfixed readers in The Da Vinci Code: a complex, mystifying plot (with the reader set quite as many challenges as the protagonist);... (více o knize)
Naše cena: 183 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
15.
Dan Brown  ·  Argo (2010)
(1)
"Nic není tak, jak se na první pohled zdá. Nový román Dana Browna má zběsilé tempo, odehrává se během pouhých 12 hodin a hned od strany jedna nenechává čtenáře v klidu..." (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
16.
Dan Brown  ·  Argo (2014)
V Pekle se vrací na scénu proslulý harvardský symbologista Robert Langdon. Děj se odehrává v Itálii a v centru dění se ocitá jedno z nejtajemnějších děl světové literatury, Dantovo Peklo. (více o knize)
Naše cena: 473 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
17.
Dan Brown  ·  MONDADORI (2011)
Robert Langdon, professore di simbologia ad Harvard, è in viaggio per Washington. È stato convocato d'urgenza dall'amico Peter Solomon, uomo potentissimo affiliato alla massoneria, nonché filantropo, scienziato e storico, ... (více o knize)
Naše cena: 667 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
18.
Dan Brown  ·  Ikar (2014)
(407)
Najnapínavejší román Dana Browna Inferno – Peklo, inšpirovaný slávnou epickou básňou Danteho Alighieriho, teraz vychádza doplnený viac než dvoma stovkami úchvatných farebných fotografií, ilustrácií a máp. Čitateľom jedinečným spôsobom... (více o knize)
Naše cena: 603 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Inferno - peklo  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ) SK
Dan Brown  ·  Ikar (2016)
(407)
Hladaj a nájdeš! Čas sa kráti. Tieto slová znejú v hlave známemu harvardskému vedcovi ikonografovi Robertovi Langdonovi, keď sa zranený prebudí na nemočničnej posteli. Netuší, kde je a ako sa tam dostal. Nevie vysvetliť ani to, odkiaľ sa (více o audioknize)
Naše cena: 411 Kč ihned ke stažení
20.
Dan Brown  ·  Corgi Books (2009)
When a world renowned scientist is found brutally murdered, a Harvard professor, Robert Langdon, is summoned to identify the mysterious symbol seared onto the dead man’s chest... (více o knize)
Naše cena: 183 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky
Kniha má schopnost dokazovat mi o člověku to, co nevidím, co o něm nevím. (Maxim Gorkij)
Kávička