Knihy
E-knihy
Zrušit
Titulky 1

Orient

Christopher Bollen • Simon & Schuster, 2015

Posíláme do šesti dní

Suspenseful and haunting, Bollen's thrilling novel Orientis a provocative take on the troubled American dream, in the vein of Lionel Shriver or AM Homes...

-5%
474 Kč

474 Kč

Sleva 5%

Posíláme do šesti dní

Přidat do

„Kniha má schopnost dokazovat mi o člověku to, co nevidím, co o něm nevím.“

Maxim Gorkij