Vítejte z Arary. Proč jste se ocitli u nás v Martinusu? Arara.cz se stává součástí Martinus.cz :-) Více zde.
Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: C.D. Payne

Od autora C.D. Payne máme v nabídce 38 titulů

1.
C.D. Payne  ·  Jota (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (2)
Nickie Davidson si žil svůj obyčejný poklidný život v zapadlém koutě Indiany. A nejspíš by se na tom nic nezměnilo nebýt objevu krevních skupin. Jeho (evidentně ne tak docela vlastní) otec totiž na internetu zjistil, že jeho krevní... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 37%) ihned ke stažení
2.
C.D. Payne  ·  Jota (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (4)
Brendě je šestnáct, je tlustá, ve škole je outsider a o kvalitách jejího společenského života svědčí fakt, že na Facebooku má čtyři přátele – autistického bratrance a tři amatérské korejské stepaře, které zná jen díky... (více o eknize)
Naše cena: 159 Kč  (tedy ušetříte 36%) ihned ke stažení
3.
C.D. Payne  ·  Jota (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (29)
Nemilosrdně otevřený humor je rafinovaně založen na kontrastu dětské naivity a stereotypního světa dospělých. Všechny Nickovy vynalézavé a dobrodružné eskapády a intriky směřují zdánlivě pouze k jedinému cíli: Zbavit se... (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 49%) ihned ke stažení
4.
C.D. Payne  ·  Jota (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (5)
Další zábavná knížka autora kultovní série Mládí v hajzlu. Helena je ve všech směrech průměrná americká žena v domácnosti a její život je jen nuda, bída, šeď, prostě opruz. Mládí zmizelo nenávratně v dál, povinnosti... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 34%) ihned ke stažení
5.
C.D. Payne  ·  Jota (2012)
(3)
Kultovní série pro všechny, kdo prožívají nebo už přežili dospívání... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
6.
C.D. Payne  ·  Jota (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (48)
Deník Nicka Twispa, předčasně vyspělého „puberťáka“, od ďábelsky inteligentního C.D. Payna. Nemilosrdně otevřený humor je rafinovaně založen na kontrastu dětské naivity a stereotypního světa dospělých. Nick je kluk s úžasnou... (více o eknize)
Naše cena: 99 Kč  (tedy ušetříte 50%) ihned ke stažení
7.
C.D. Payne  ·  Jota (2013)
(4)
Brendě je šestnáct, je tlustá, ve škole je outsider a o kvalitách jejího společenského života svědčí fakt, že na Facebooku má čtyři přátele – autistického bratrance a tři amatérské korejské stepaře, které zná jen díky YouTube... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
8.
C.D. Payne  ·  Jota (2013)
(5)
Helena je ve všech směrech průměrná americká žena v domácnosti a její život je jen nuda, bída, šeď, prostě opruz. Mládí zmizelo nenávratně v dál, povinnosti hospodyňky ji ani v nejmenším neuspokojují a s manželem už roky nic není... (více o knize)
Naše cena: 274 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
9.
C.D. Payne  ·  Jota (2016)
(2)
Nickie Davidson si žil svůj obyčejný poklidný život v zapadlém koutě Indiany. A nejspíš by se na tom nic nezměnilo nebýt objevu krevních skupin. Jeho (evidentně ne tak docela vlastní) otec totiž na internetu zjistil, že jeho krevní skupina... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
10.
C.D. Payne  ·  Jota (2007)
(29)
Nemilosrdně otevřený humor je rafinovaně založen na kontrastu dětské naivity a stereotypního světa dospělých... (více o knize)
Naše cena: 217 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
11.
C.D. Payne  ·  Jota (2006)
(17)
Vypravěčem šestého - a závěrečného - dílu kultovní řady o Nicku Twispovi je jeho patnáctiletý bratr Noel Wescott. Stejně jako Nick i Noel zjišťuje, že zamilovat se není jen tak... (více o knize)
Naše cena: 226 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
12.
C.D. Payne  ·  Jota (2002)
(48)
Deník Nicka Twispa, předčasně vyspělého „puberťáka“, od ďábelsky inteligentního C.D. Payna. Nemilosrdně otevřený humor je rafinovaně založen na kontrastu dětské naivity a stereotypního světa dospělých... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
13.
C.D. Payne  ·  Jota (2015)
(2)
Rok 1957, západní pobřeží USA a mladý muž Colm s fi lmařskými ambicemi – tak začíná nová kniha úspěšného autora C. D. Payna. Colm odchází do malého městečka, aby zde po smrti svého strýce vedl rodinnou fi rmu na výrobu plavek nadměrných velikostí... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
14.
C.D. Payne  ·  Jota (2012)
(3)
Nová kniha autora kultovní série Mládí v hajzlu. C. D. Payne tentokrát přináší lehce absurdní příběh chlapíka á la Big Lebowski, sedmatřicetiletého klasického „losera“, který jednoho dne v rozčilení zavolá popleteně na psa, čirou náhodou tak ... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
15.
C.D. Payne  ·  Jota (2005)
(10)
To si tak v klidu sedíte, pijete kvalitní sherry, kouříte, plkáte o životě a najednou se rozrazí dveře, do místnosti vtrhne banda ochránců přírody a vykopne vás na mráz. Hrozná představa! Zvlášť, když jste holub a nevíte o tom… (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
16.
C.D. Payne  ·  Jota (2006)
(20)
Stalo se, v co jsme již téměř nedoufali, co jsme si přáli a představovali už na svých nočních stolcích či poličkách v knihovně. Nick Twisp je opět s námi!... (více o knize)
Naše cena: 236 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
17.
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 30. 10. 2017
18.
Holubí mambo  E-KNIHA
C.D. Payne  ·  Jota (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (10)
To si tak v klidu sedíte, pijete kvalitní sherry, kouříte, plkáte o životě a najednou se rozrazí dveře, do místnosti vtrhne banda ochránců přírody a vykopne vás na mráz. Hrozná představa! Zvlášť, když jste holub a nevíte o tom… (více o eknize)
Naše cena: 159 Kč  (tedy ušetříte 36%) ihned ke stažení
19.
C.D. Payne  ·  Jota (2006)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (8)
Autor kultovního románu Mládí v hajzlu C. D. Payne přichází s dalším teenagerským příběhem. Hlavní postavy - dvě patnáctileté sestry - jsou identická dvojčata, což samo o sobě nabízí v momentě, kdy začínají navazovat první... (více o eknize)
Naše cena: 129 Kč  (tedy ušetříte 52%) ihned ke stažení
20.
C.D. Payne  ·  Jota (2017)
Užijte si nejnovější zábavné dobrodružství s Divočákem Flintem, který jako by byl starším bratrem ďábelsky inteligentního Nicka Twispa, a Univerzitou, skoro jeho starší sestrou se sexy hříšným tělem... (více o knize)
Naše cena: 264 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
12

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Formát
Více Méně
Jazyk
Barva obálky
Slova knih nás vždy vzruší, důležité však je, aby nás změnila. (Konfucius )
Kávička