Vítejte z Arary. Proč jste se ocitli u nás v Martinusu? Arara.cz se stává součástí Martinus.cz :-) Více zde.
Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Ben Aaronovitch

Ben Aaronovitch je britský spisovatel narozený v roce 1964 v Londýně. Vystudoval střední školu v Holowayi. Napsal 2 řady pro televizní seriál BBC Doctor Who – Pán času, jednu epizodu do seriálu Casualty a autorsky se podílel na sci-fi seriálu Jupiter Moon. K psaní knih se dostal tím, že na motivy epizod ze seriálu Pán času napsal novely a potom se již věnoval sérii Peter Grant, jejíž první částí je kniha Řeky Londýna.

Více informací

Od autora Ben Aaronovitch máme v nabídce 10 titulů

1.
Ben Aaronovitch  ·  Argo (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Když se ve vesnici Rushpool v západní Anglii začnou pohřešovat dvě jedenáctileté dívky, konstábl Peter Grant musí vytáhnout paty z Londýna, aby zjistil, jestli se na jejich zmizení nepodílelo něco nadpřirozeného. Jde o rutinní opatření a Nightingale je... (více o knize)
Naše cena: 247 Kč  (tedy ušetříte 17%) obvykle posíláme do 24 hodin
2.
Ben Aaronovitch  ·  Argo (2016)
NA SKLADĚ (3)
Jmenuji se Peter Grant. Ještě nedávno jsem byl obyčejný četnický zelenáč v řadách londýnské Metropolitní policie. Jedné noci jsem se ale při vyšetřování vraždy zapletl s duchem, a všiml si mě tak vrchní inspektor Nightingale, poslední čaroděj Anglie... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
3.
Ben Aaronovitch  ·  Argo (2015)
NA SKLADĚ (10)
Jmenuji se Peter Grant. Do ledna jsem byl jen obyčejný četnický elév působící v řadách oné mocné armády bojovníků za spravedlnost, kterou všichni rozumně uvažující lidé znají pod označením Metropolitní policie, a všichni ostatní jako Pendrekáři... (více o knize)
Naše cena: 231 Kč  (tedy ušetříte 20%) obvykle posíláme do 24 hodin
4.
Ben Aaronovitch  ·  Argo (2017)
NA SKLADĚ (1)
Začíná to jako obvykle – mrtvolou. Ale kdo v tom má tentokrát prsty? Běžný sériový vrah, nebo společník zvráceného kouzelníka známého pod přezdívkou Muž bez tváře? Než se policejní konstábl Peter Grant v novém případu zorientuje, pod soupravu metra... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
5.
Ben Aaronovitch  ·  Argo (2016)
NA SKLADĚ (1)
Tentokrát to začne mrtvým tělem na konci stanice metra Baker Street, vším, co zůstalo po americkém studentovi Jamesi Gallagherovi. Jeho zámožná a politicky vlivná rodina se chce pochopitelně dostat této hrůzné vraždě na kloub, potíž však tkví v tom... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
6.
Řeky Londýna (2× CD MP3)  AUDIOKNIHA (NA CD)
Ben Aaronovitch  ·  Tympanum (2016)
Jmenuji se Peter Grant. Ještě nedávno jsem byl obyčejný četnický zelenáč v řadách londýnské Metropolitní policie. Jedné noci jsem se ale při vyšetřování jisté vraždy pokusil získat svědeckou výpověď od muže, který byl sice mrt (více o audioknize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
7.
Ben Aaronovitch  ·  Argo (2017)
Grant patří k velmi zvláštní londýnské policejní jednotce. Je na plný úvazek policistou, na částečný čarodějem. Pracuje na velmi neobvyklých zločinech – na těch, které zavánějí magií a nejrozmanitějšími podivnostmi, které vyhřezávají z temného... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
8.
Ben Aaronovitch  ·  Titan Books (2016)
(10)
Peter Grant, having become the first English apprentice wizard in fifty years, must immediately deal with two different but ultimately inter-related cases. In one he must find what is possessing ordinary people and turning them into vicious killers, ... (více o knize)
Naše cena: 428 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
9.
Aaronovitch Ben a Ben Aaronovitch  ·  Orion (2016)
In the fifth of his bestselling series Ben Aaronovitch takes Peter Grant out of whatever comfort zone he might have found... (více o knize)
Naše cena: 259 Kč titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
10.
Ben Aaronovitch  ·  Orion (2014)
Gollancz: Ben Aaronovitch has stormed the bestseller list with his superb London crime series. A unique blend of police... (více o knize)
Naše cena: 293 Kč titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Nejlepší knihy jsou takové, které člověku říkají, co už sám ví. (George Orwell)
Kávička