Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Zvířata, chov

Momentálně se v této nabídce nachází 2421 titulů

1.
Elissa Epel a Elizabeth Blackburn  ·  Jota (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Napadlo vás někdy, proč někteří šedesátníci vypadají na čtyřicet a také se tak cítí a proč se naopak někteří čtyřicátníci cítí a  vypadají na šedesát? Mohou za to telomery, koncové části chromozomů... (více o eknize)
Naše cena: 259 Kč  (tedy ušetříte 35%) ihned ke stažení
2.
Matthias Helb  ·  Grada (2017)
NOVINKA
V této praktické příručce vám představíme nejběžnější druhy, které se pohybují ve vašem okolí – brouky, motýly, ploštice, blanokřídlý i dvoukřídlý hmyz. Zjistěte podrobnosti o světluškách, slunéčkách, jepicích, znakoplavkách, mouchách, pestřenkách... (více o knize)
Naše cena: 212 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
3.
Jenny Broom  ·  Albatros (2017)
NOVINKA
Vítejte v Animaliu! V muzeu, které je otevřené 365 dní v roce. Vystavuje ty nejkrásnější exponáty a vy do něj můžete chodit, kdy se vám zachce. Najdete zde pestrou paletu téměř dvou set živočichů, kteří okouzlí návštěvníky každého věku. Prozkoumáte... (více o knize)
Naše cena: 424 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 7 dní
CHYSTÁ SE DOTISK
Titul je vyprodaný, ale chystá se dotisk
4.
Eleonora Smékalová a Lenka Šlégrová  ·  Univerzita Palackého v Olomouci (2015)
Autorka s několikaletou praktickou zkušeností v oblasti canisterapie sumarizuje v knize teoretické náhledy na tuto terapeutickou metodu, těžiště však spočívá... (více o audioknize)
Naše cena: 294 Kč obvykle posíláme do 3 dnů
5.
Moja, Tatu a tiplíci. Gorilí pohádky  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Miroslav Bobek a Tereza Šefrnová  ·  Radioservis (2016)
Napínavé i humorné příběhy slavné gorilky Moji a jejího mladšího brášky Tatua. Hrdinové těchto příběhů jsou skuteční a jejich příběhy se odehrály - nebo se mohly odehrát. (více o audioknize)
Naše cena: 99 Kč ihned ke stažení
6.
Martin Říha  ·  Plot (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (17)
Stafordšírský bulteriér je jedním z mála plemen na světě, které má svůj emblém, jedná se o stylizovaný uzel. Tento znak, často nazývaný Stafford Knot, je ale především symbolem hrabství Stafford. Stafford Knot se poprvé objevil... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč ihned ke stažení
7.
Katharina Schlegl-Kofler  ·  Vašut (2016)
Naučit se psí řeči je tak snadné! Naši čtyřnozí miláčkové mají bezpočet možností jak vyjádřit své potřeby a pocity. Vrtí ocasem, štěkají, upřeně se na vás dívají, střídavě zvedají uši, naježí srst... Naučte se jejich rozmanité způsoby verbální i... (více o knize)
Naše cena: 123 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
8.
Irena Sehnerová  ·  Hollauer (2005)
NA SKLADĚ
Nové vydání knihy o středoasijském pasteveckém plemeni, která stejně jako kniha o kavkazanech popisuje všechny stránky těchto výjimečných psů. Máte-li o tuto knihu zájem, doporučuji si ji objednat co nejdříve. Je určena všem, kdo mají zájem... (více o knize)
Naše cena: 347 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
9.
Piotr Socha  ·  Slovart CZ (2017)
(4)
Přijměte pozvání do kouzelného království včel! Podívejte se zblízka, jak vypadají, nahlédněte do jejich domova, seznamte se s jejich zvyky. Sledujte, jak tančí, a odhalte, kdy a proč to dělají. Zjistěte, proč se ocitly na... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
10.
Turid Rugaas  ·  Plot (2007)
(9)
Turid Rugaas, norská cvičitelka psů, popsala jev, který nazvala konejšivými signály. Jedná se o řeč těla, s jejíž pomocí psi komunikují a předcházejí konfliktům a agresivním reakcím. Turid Rugaas se začala tímto jevem zabývat podrobněji... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
11.
Heike Schmidt-Röger  ·  Ottovo nakladatelství (2017)
Pokud si plánujete pořídit psího mazlíčka, nebo už s nějakým žijete a jste velkým milovníkem psů, naučte se svému čtyřnohému příteli lépe porozumět. S příručkou Co si myslí pes snáze pochopíte, co má váš psí kamarád na srdci, jak se cítí, co ho těší... (více o knize)
Naše cena: 239 Kč obvykle posíláme do 3 dnů
12.
Josef Vosátka a a kolektiv autorů/autorek  ·  Vydavatelství Druckvo (2013)
(2)
Těžko najdeme někoho, kdo se s pojmem myslivost nesetkal. Ovšem těch, kteří znají jeho význam, je podstatně méně, a tak se názor laické veřejnosti v dnešní době tvoří převážně z mediálních zdrojů, které nejsou vždy naprosto objektivní. A právě proto... (více o knize)
Naše cena: 846 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
13.
Anne Lill Kvam  ·  Plot (2012)
Využijte přirozených instiktů vašeho psa... Tato fascinující kniha je plná zábavných aktivit a her, které můžete se svým psem společně trénovat. Pachové práce jsou pro vašeho psa tím nejpříjemnějším a nejpřirozenějším způsobem, jak může trávit svůj čas. (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 4 dnů
14.
Irena Sehnerová  ·  Hollauer (2007)
NA SKLADĚ (2)
Zcela nová, velmi zajímavá exkluzívní kniha, která je věnována speciálně japonskému plemeni tosa inu. V monografii najdete vše, co je na tomto plemeni zajímavého, ale i popis, podle jakých kritérií a proč si vybrat právě toto plemeno, jaké by mělo mít... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 24 hodin
15.
Jane Killionová  ·  Plot (2012)
(3)
Proč nad vaším psem lámat hůl, když vám ji může aportovat? Někteří psi (nebo dokonce celá psí plemena) jsou řadou chovatelů a cvičitelů psů považováni za nevycvičitelné... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
16.
Michal Císařovský  ·  Altercan (2009)
(1)
Nejobsáhlejší původní česká kniha o psech od roku 1903. Poznejte historii psa od pravěku po 3. tisíciletí. Kniha obsahuje původ, vývoj a popis všech skupin a plemen FCI i stovek dalších neregistrovaných, přírodních či vyhynulých plemen psů... (více o knize)
Naše cena: 664 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
17.
Gisa Genneperová a Rolf Kamphausen  ·  Metafora (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (2)
Nový, zcela netradiční pohled na vzájemné ovlivňování zdraví… Věda, humánní i veterinární medicína ve spojení… Už jste slyšeli, že choroby a zdravotní potíže našich zvířecích miláčků nejsou jenom tak náhodné? Signaliz (více o eknize)
Naše cena: 125 Kč  (tedy ušetříte 30%) ihned ke stažení
18.
Susanne Reinerth  ·  Winterwork (2011)
Metoda Natural Dog Food znamená „přirozená potrava psa“. Vlci a divocí psi se vždy živili výhradně podle přírodních zákonitostí a i dnešní domácí pes má stejné nároky na potravu. Během domestikace se změnil vnější vzhled psa, ale trávící ústrojí ne... (více o knize)
Naše cena: 608 Kč obvykle posíláme do 8 dnů
19.
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Jste hrdým majitelem pejska nebo kočičky? Pokud ano, jistě chcete pro vašeho chlupatého člena rodiny tu nejlepší péči. Kniha je reakcí na stále se zvyšující zájem chovatelské veřejnosti o homeopatickou léčbu. Dvojice veterinářů... (více o eknize)
Naše cena: 135 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
20.
Christina Sondermann  ·  Grada (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Pes je skutečný génius v disciplíně zvané čenichání. Sami to určitě znáte, bez čenichu u země moc velkou vzdálenost většinou neujde. Proč tedy této jeho vášně nevyužít? V naší knížce najdete návody, jak psům zcela... (více o eknize)
Naše cena: 186 Kč  (tedy ušetříte 15%) ihned ke stažení
123456789 … 122

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Kniha má schopnost dokazovat mi o člověku to, co nevidím, co o něm nevím. (Maxim Gorkij)
Kávička