Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Beletrie

Momentálně se v této nabídce nachází 50036 titulů

1.
Zdeněk Jirotka a Miroslav Macek  ·  XYZ (2017)
NOVINKA TOP #89
„Ačkoliv nemám rád všechna ta přirovnání a podobenství, kterými doktor Vlach proplétá své temperamentní řeči…“ Nevypočitatelný sluha Saturnin a jeho vynalézavost, pragmatičnost a netypický postoj k životu jsou zpět. A zároveň i všechny postavy, které... (více o audioknize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Zboží bude dostupné
16.11.2017
2.
Snad jsem zas tolik neřekl  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Jiří Štědroň  ·  Socha (2017)
NOVINKA
V tragikomické povídce Snad jsem zas tolik neřekl, kterou sám načetl, využívá autor své zkušenosti z působení v reklamní agentuře a showbyznysu. Příběh nechává posluchače nahlédnout do zákulisí těchto odvětví podnikání, které (více o audioknize)
Naše cena: 95 Kč ihned ke stažení
3.
Ransom Riggs  ·  OneHotBook (2017)
NOVINKA
Na nebezpečné výpravě za osvobozením svých druhů potkávají Jacob a Emma další laskavé i kruté podivné, poznávají zradu, nebezpečí závislosti, závist i chorobnou touhu po moci. Pokud se jim podaří své přátele zachránit, bude si mu (více o audioknize)
Naše cena: 299 Kč ihned ke stažení
4.
Mycelium 4: Vidění  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Vilma Kadlečková  ·  OneHotBook (2017)
NOVINKA
Když se össenská Loď vynoří z R-A prostoru mrtvá, pro Össeany je to důvod ke smutečním obřadům – a pro Pozemšťany drama. Členové posádky, kteří katastrofu přežili, mají být obětováni. Lucas Hildebrandt pokusy o záchranu ignoru (více o audioknize)
Naše cena: 339 Kč ihned ke stažení
5.
Bílý tesák  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Jack London  ·  Albatros (2017)
NOVINKA
Již více než sto let provází malé i velké čtenáře příběh Bílého tesáka, psa, v jehož žilách koluje i vlčí krev. Nyní máte možnost si ho poslechnout a budete poslouchat se zatajeným dechem! (více o audioknize)
Naše cena: 149 Kč ihned ke stažení
6.
Amber 1 - Devět princů Amberu  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Roger Zelazny  ·  Walker & Volf - audio vydavatelství (2017)
NOVINKA
Nekonečný je svět Amberu vrhajícího stíny, jejichž velkolepé odlesky vytvářejí všechny ostatní světy, včetně toho, v kterém žijeme. Nekonečný jako velkolepá tajemství, před kterými se nám, smrtelníkům, tají dech. Čím však je (více o audioknize)
Naše cena: 229 Kč ihned ke stažení
7.
Osudy dobrého vojáka Švejka  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Jaroslav Hašek a Dimitrij Dudík  ·  Popron music (2017)
NOVINKA
Nejznámější humoristický román české literatury všech dob v reprezentativní audio podobě. Deset excelentních českých herců a mistrů mluveného slova se podělilo v nahrávacím studiu o četbu Osudů dobrého vojáka Švejka (více o audioknize)
Naše cena: 299 Kč ihned ke stažení
8.
Mycelium 3: Pád do temnot  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Vilma Kadlečková  ·  OneHotBook (2017)
NOVINKA
Ti, jejichž světy žily celé věky ve vzájemné nenávisti, svádějí poslední bitvu o artefakt Lodí. Intriky a podloudné meziplanetární akce probíhají vskrytu, avšak veškeré nevyslovené a nepřiznané záležitosti, které odpradávna buj (více o audioknize)
Naše cena: 299 Kč ihned ke stažení
9.
Expres Inferno  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Michal Gulyáš  ·  Audios (2017)
NOVINKA
Cesta, kterou musí mladý hrdina projít k sebepoznání, k lásce svých bližních, je cestou pekla předčasného sexu, násilí, drog, ignorace a pohrdání rodiči popsaného v symbolech, které v literatuře tohoto typu nemají obdoby. Jde o hlubo (více o audioknize)
Naše cena: 129 Kč ihned ke stažení
10.
Skleněný zvěřinec  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Tennessee Williams  ·  Radioservis (2017)
NOVINKA
Příběh o touze po štěstí, osudovém míjení a průsvitné duši křehčí než sklo v klíčovém díle americké dramatiky. (více o audioknize)
Naše cena: 219 Kč ihned ke stažení
11.
Chris Kyle, Jim DeFelice a Scott McEwen  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA (75)
V letech 1999 až 2009 zaznamenal Chris Kyle z jednotky amerického námořnictva SEAL nejvíce odstřelovačských zásahů v dějinách USA. Nepřátelé mu přezdívali Ďábel, spolubojovníci ze SEALu Legenda. Tato autobiografická kniha líčí... (více o audioknize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 23.10.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Zboží bude dostupné
za 3 dny
12.
Bílá velryba  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Herman Melvill  ·  Radioservis (2017)
Píše se rok 1814. V přístavním městečku New Bedford se chystá mladý Izmael na moře. Dá se najmout na velrybářskou loď, jejíž kapitán Achab kdysi přišel o nohu v boji s bílou velrybou zvanou Moby Dick. Brzy se ukáže, že cílem nov (více o audioknize)
Naše cena: 249 Kč ihned ke stažení
13.
Lauren Graham  ·  Omega (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ TOP #3
V této knize se herečka Lauren Graham pokusila na chvíli zastavit a ohlédnout se zpět za svým životem. Podělí se s vámi o úsměvné zážitky ze svého dětství, dospívání a přiblíží své herecké začátky až po dobu, kdy si pouštěla trailer k seriálu Famílie... (více o knize)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 3 dnů
14.
Jussi Adler-Olsen  ·  Host (2017)
NOVINKA TOP #13
V kodaňském parku je nalezeno tělo staré ­ženy. Šílený řidič zahájí hon na mladé dívky. Je mož­né, ž­e spolu tyto na první pohled odlišné brutální útoky nějak souvisejí? Tuto záhadu řeší detektiv Carl Mørck z oddělení Q... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 23%) po vydání (předběžně 23.10.2017) obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 3 dny
15.
J.K. Rowling a Mlok Scamander  ·  Albatros (2017)
NOVINKA TOP #74
Nádherné nové vydání kouzelnické klasiky z pera Mloka Scamandera samozřejmě představuje pestrou směsici tvorů od Akromantule přes různé druhy draků až po Yettiho, navíc s překrásnými ilustracemi Olivie Lomenech Gillové. Léta dobrodružných putování... (více o knize)
Naše cena: 400 Kč  (tedy ušetříte 20%) po vydání (předběžně 30.10.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 10 dní
16.
Duong Nguyen Jirásková  ·  BIZBOOKS (2017)
NOVINKA TOP #83
Jsem banánové dítě – zvenku žlutá, uvnitř spíše bílá. Na svůj žluto-bílý svět se snažím dívat s nadhledem a psát o něm lehkým perem. Politicky nekorektní (sebe)ironie, švejkovský humor, nadsázka, prořízlá huba, která by ve Vietnamu byla okamžitě... (více o knize)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 9.11.2017
17.
Robert Bryndza  ·  Grada (2017)
NOVINKA TOP #58
Když dostane detektiv šéfinspektor Erika Fosterová tip, že by klíčový důkaz ve velkém drogovém případu mohl být ukryt v zatopeném lomu na okraji Londýna, nařídí jeho prohledání. Z hlubin však její kolegové vyzdvihnou nejen důkazy k tomuto případu, ale... (více o knize)
Naše cena: 339 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 7 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 7.11.2017
18.
Tereza Salte  ·  Motto (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ TOP #2 (1)
Měla kupu snů a bezhlavě se za nimi vrhla až na sever. Tereza vypráví svůj životní příběh s retrospektivou do dětství, které bylo kouzelné a zároveň plné dřiny. Propocené vzpomínky na tréninky gymnastiky se mísí s vůní šeříkové zahrady starého domu na... (více o knize)
Naše cena: 240 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 3 dnů
19.
Elena Ferrante  ·  Prostor (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ TOP #19 (12)
Po zlatých šedesátých letech přišla jako drsné procitnutí ze snu „olověná“ léta sedmdesátá, kdy se v Itálii přihlásí o slovo pravicový i levicový extremismus. Tato doba se podepisuje i na osudech Eleny a Lily, nyní už dospělých žen... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 23%) posíláme do 3 dnů
20.
Turbulence  E-KNIHA
Whitney G.  ·  Baronet (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #19 (3)
Po bolestném rozchodu s přítelem Gillian nemá zájem o vážný vztah, okouzlující Jake Weston však do jejího života vtrhne jako bouře a jedna vášnivá noc přeroste v množství nezávazných sexuálních schůzek na různých místech... (více o eknize)
Naše cena: 150 Kč  (tedy ušetříte 50%) ihned ke stažení
123456789 … 2 502

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Jestliže nemůžeme s potěšením číst knihu zas a znovu, není třeba ji číst vůbec. (Voltaire )
Kávička