Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Motivační literatura

Momentálně se v této nabídce nachází 4392 titulů

1.
Musela jsem zemřít  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Anita Moorjani  ·  OneHotBook (2017)
NOVINKA
Má cesta od nemoci k opravdovému uzdravení (více o audioknize)
Naše cena: 269 Kč ihned ke stažení
2.
Carol S. Dweck  ·  Jan Melvil publishing (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Světoznámá psycholožka Carol Dwecková působící na Stanfordově univerzitě přišla po desetiletích bádání se skutečně převratnou myšlenkou – upozornila na moc, kterou má nastavení naší mysli. Dwecková je přesvědčená, že za úspěchem nestojí zdaleka pouze.. (více o knize)
Naše cena: 288 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme ihned
3.
Zen a hotovo  AUDIOKNIHA (NA CD)
Leo Babauta  ·  Progres Guru (2015)
TOP #9
Soustředí se na praktické změny návyků, které lze uplatnit samy o sobě, ale které jsou vhodné i pro práci v jiných systémech. Pomůže vám vytvořit si nové návyky a změnit již používané, jeden po druhém, strukturovaně... (více o audioknize)
Naše cena: 95 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
4.
Brian Tracy  ·  Management Press (2017)
NOVINKA
Víte, kde leží váš bod X? Pokud ne, a pokud dokonce netušíte, že takový bod existuje, pak držíte v rukou správnou knihu. Bod X je totiž tím nejdůležitějším principem, základním východiskem, ze kterého by se mělo odvíjet veškeré vaše... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 7.9.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 15 dní
5.
Kelley French a Thomas French  ·  BIZBOOKS (2017)
NOVINKA
Juniper přišla na svět o čtyři měsíce dříve, ve 23. týdnu těhotenství. Vážila 570 gramů, měřila 29 centimetrů, asi jako panenka Barbie. Hlavičku měla menší než tenisový míček. Její kůže byla tak průsvitná, že bylo vidět chvějící se drobné... (více o knize)
Naše cena: 295 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 21.9.2017
6.
Nicholas D. Kristof a Sheryl WuDunn  ·  Triton (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Kniha představuje lidi, kteří ze světa tvoří lepší místo k životu, a ukazuje nám možnosti, jak totéž můžeme udělat i my sami – penězi, vlastním časem, schopnostmi či talentem nebo využitím našich firemních prostředků... (více o eknize)
Naše cena: 209 Kč  (tedy ušetříte 48%) ihned ke stažení
7.
Carrie Denny  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
Jak naplánovat, připravit a naplno prožít svůj nejšťastnější den v životě, aniž by se z vás stal uzlíček nervů! Tento manuál v kostce a s humorem pokryje všechny problémy a témata, se kterými... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 25.9.2017
8.
Ivana Miklovič  ·  GtoG (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Why should you own this book? Do you lead training sessions? Do you sometimes get the feeling that even though you handled the training well, some things could have been different? Do you recognize that there must be a way for you to do your job in... (více o eknize)
Naše cena: 379 Kč ihned ke stažení
9.
Todd Rose  ·  Omega (2017)
NOVINKA
Jak uspět ve světě, který oceňuje jednotvárnost. Jste nadprůměrní? Vaše dítě studuje? Je váš zaměstnanec introvert nebo extrovert? Každý den jsme srovnáváni a konfrontováni s průměrem – a lidé nás podle toho, co je normální (neboli průměrné) posuzují... (více o knize)
Naše cena: 254 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 28.8.2017) obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 5 dní
10.
Sebastian Junger  ·  Management Press (2017)
NOVINKA
Žijeme ve společnosti, která nám zajišťuje maximální míru pohodlí, aniž bychom přitom museli vstupovat do kontaktu s jinými lidmi. Navzdory všem moderním vymoženostem ovšem máme stále pocit, že nám něco chybí. Máme totiž v sobě bytostně zakódovanou potřeb (více o knize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 21.9.2017
11.
Patrik Nacher  ·  Plot (2017)
NOVINKA
Zdravý selský rozum musí zvítězit nad hloupostí, pokrytectvím a demagogií! Přestaňte doplácet na šmejdy a vychytralé rádobyporadce, kteří místo na vás myslí na vlastní kapsu. Zásady finanční gramotnosti vysvětlené pomocí známýc (více o knize)
Naše cena: 136 Kč  (tedy ušetříte 15%) obvykle posíláme do 8 dnů
12.
Pavel Hirax Baričák  ·  HladoHlas Group (2017)
Tretí diel Šlabikára šťastia 3 nie je určený iba pre rodičov, ktorí hľadajú spôsob, akou formou dať svojim potomkom to najlepšie, ale aj pre duše, ktoré chcú pochopiť, prečo sú v nich strachy, konajú ako konajú, či sa im v niečom n (více o audioknize)
Naše cena: 414 Kč ihned ke stažení
13.
Esther Hicks a Jerry Hicks  ·  Synergie (2015)
TOP #30
Audio verze bestselleru Esther a Jerry Hicks Sára je plachá, uzavřená desetiletá dívka, která není příliš šťastná. Má zlomyslného bratra, který ji neustále provokuje, kruté a bezcitné spolužáky a ve škole ji to moc nebaví. Je zkrátka jako mnoho.... (více o audioknize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
14.
Esther Hicks a Jerry Hicks  ·  Synergie (2016)
TOP #56
Audio verze oblíbené inspirativní knihy. Máte vrozené právo na život plný všeho, co je dobré, a tato audiokniha vám ukáže... (více o audioknize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Restart  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Jason Fried a David Heinemeier Hansson  ·  Progres Guru (2016)
TOP #39
Audiokniha Restart vám ukáže lepší a snažší způsob, jak uspět v podnikání. Je stručná, srozumitelná a zbavená plevele profesního žargonu. A především je plná jednoduchých pravidel a rad pro úspěšné podnikání a jak podnikat ve (více o audioknize)
Naše cena: 350 Kč ihned ke stažení
16.
Čtyři dohody  AUDIOKNIHA (NA CD)
Don Miguel Ruiz  ·  Tympanum (2009)
TOP #20 (2)
Kniha moudrosti starých Toltéků. Praktický průvodce osobní svobodou. Ve Čtyřech dohodách don Miguel Ruiz odhaluje zdroj našich limitujících myšlenek, které nás okrádají o radost a přinášejí zbytečné utrpení. (více o audioknize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
17.
Nikdy nedělej kompromis  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Chris Voss  ·  Jan Melvil publishing (2017)
TOP #68
Nikdy nedělej kompromis je strhující, nenahraditelná příručka vyjednávacích technik, vybroušených během zajímavé kariéry Chrise Vosse, který desítky let působil jako hlavní vyjednavač FBI s únosci. Dnes patří k nejvyhledávanější (více o audioknize)
Naše cena: 319 Kč ihned ke stažení
18.
Požádej a je ti dáno  AUDIOKNIHA (KE STAŽENÍ)
Jerry Hicks a Esther Hicks  ·  Synergie (2016)
TOP #53
Audiokniha Požádej a je ti dáno vám předkládá učení nefyzické entity Abraham. S její pomocí se naučíte zhmotňovat svá přání tak, abyste mohli žít radostným a spokojeným životem, jaký si zasloužíte. (více o audioknize)
Naše cena: 259 Kč ihned ke stažení
19.
Cesta pravého muže  AUDIOKNIHA (NA CD)
David Deida  ·  Synergie (2013)
Audio verze bestselleru Davida Deidy obsahuje nahrávku, jež je duchovním průvodcem pro muže aneb jak si poradit s výzvami, které před muže staví ženy, práce a sexuální touha. Čte Vladislav Beneš. Délka 6 h 56 min... (více o audioknize)
Naše cena: 288 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Ivo Toman  ·  Taxus International (2007)
(3)
Chcete poznat tajemství motivace a automotivace? Tato nahrávka vůbec neměla vzniknout. Chcete vědět, proč?... (více o audioknize)
Naše cena: 393 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
123456789 … 220

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Dům bez knih je jako tělo bez duše (Julius Zeyer)
Kávička