Knihy
E-knihy

Akce a slevy

Kromě výhodných cen všech knih vám pravidelně přinášíme stovky titulů za ještě nižší ceny v rámci speciálních akcí. Proč? Zaprvé si myslíme, že na některé svátky, symbolické dny či týdny by se nemělo zapomenout. A za druhé chceme upozornit na dobré tituly, kterým se nedostává tolik pozornosti, kolik by mělo. Slevy jsou časově omezeny, takže hodně štěstí s vybíráním. :-)

Připravili jsme pro vás skvělé letní slevy na vybrané e-knižní tituly, ve kterých najdete to pravé ořechové opravdu každý. Na dovolené je fůra volného času a e-knihy do zásoby se hodí vždycky! A pokud náhodou nemáte čtečku a chtěli byste vědět, jak číst e-knihy na vašich běžně používaných zařízeních, bližší informace na vás čekají tu :-) :-)

různá výška slevy

Pojďme si hrát!

platí do 30.6.

Ve speciální akci vám aktuálně nabízíme výběr těch nejlepších vnímavých hraček od výrobce Hape se slevami až do výše 40%. Tyto hračky svým využitím pozitivně ovlivňují rozvoj jemné motoriky, zlepšení koordinace pohybů, kreativitu, ale hlavně přinášejí každému hodně zábavy. Učení ještě nikdy nebylo tak hravé jako teď!

různá výška slevy

Výprodej hudebních alb se slevou 50%

platí do 28.2.

Nalaďte se spolu s námi na naši hudební vlnu a vyberte si ze široké nabídky skvělých alb se slevou 50%. Každý hudební fanoušek si u nás určitě přijde na své! 🎶

různá výška slevy

Výprodej filmového skladu

platí do 30.6.

Opět jsme si připravili něco pro vás - milovníky filmových zážitků. Tentokrát můžete strávit volný čas ve společnosti skvělých filmových žánrů. Zásobit se vašimi oblíbenými filmy nebylo ještě nikdy tak výhodné! Využijte výprodeje skladových zásob filmů se slevami, které dosahují až 75%, ovšem nemeškejte, protože slevy platí jen do vyprodání zásob :)

Vyberte si ze svého oblíbeného žánru:

„Slova knih nás vždy vzruší, důležité však je, aby nás změnila. “

Konfucius