Knihy
E-knihy

Akce a slevy

Kromě výhodných cen všech knih vám pravidelně přinášíme stovky titulů za ještě nižší ceny v rámci speciálních akcí. Proč? Zaprvé si myslíme, že na některé svátky, symbolické dny či týdny by se nemělo zapomenout. A za druhé chceme upozornit na dobré tituly, kterým se nedostává tolik pozornosti, kolik by mělo. Slevy jsou časově omezeny, takže hodně štěstí s vybíráním. :-)

různá výška slevy

Doplňte si filmotéku o nové příběhy s Bontonem!

platí do 31.10.

Milí Martinusáci, spolu s Bontonfilmem vám nabízíme výběr jedinečných filmů na DVD a Blu-ray, z kterých si určitě vyberete. Tak na nic nečekejte a vychutnejte si slevy ve výši až 60%!

různá výška slevy

Poslední šance na nákup končících e-knih!

platí do 2.10.

Milí Martinusáci, přinášíme vám seznam e-knih, kterým brzy skončí licence a hrozí, že už nebude obnovena. Toto je tedy možná poslední šance, jak si tyto tituly pořídit!

různá výška slevy

Chutné lahůdky o čtvrtinu lacinější!

platí do 30.9.

Naši milí degustátoři lahodné kávy, kvalitního čaje či neodolatelné horké čokolády, připravili jsme si pro vás jedinečnou 25% akci na všechny pochutiny, které se aktuálně nacházejí na našem vůní prošpikovaném skladu. Potěšte své smysly a dopřejte si chvilku oddychu s oblíbeným šálkem v pohodlí domova. Ale pospěšte si, zásoby se rychle tenčí.

různá výška slevy

Výprodej filmového skladu

platí do 30.9.

Opět jsme si připravili něco pro vás - milovníky filmových zážitků. Tentokrát můžete strávit volný čas ve společnosti skvělých filmových žánrů. Zásobit se vašimi oblíbenými filmy nebylo ještě nikdy tak výhodné! Využijte výprodeje skladových zásob filmů se slevami, které dosahují až 75%, ovšem nemeškejte, protože slevy platí jen do vyprodání zásob :)

Vyberte si ze svého oblíbeného žánru:

Puzzle pro celou rodinu za výhodne ceny! Zpříjemněte si dny a zkrášlete si domov obrázky Vašich oblíbených puzzle od výrobce Castorland. V nabídce najdete i novinky na tento rok, mezi nimi i vzdělávací puzzle pro vaše ratolesti.

„Nejužitečnější jsou knihy, které nutí čtenáře k doplnění. “

Voltaire