Knihy
E-knihy

Akce a slevy

Kromě výhodných cen všech knih vám pravidelně přinášíme stovky titulů za ještě nižší ceny v rámci speciálních akcí. Proč? Zaprvé si myslíme, že na některé svátky, symbolické dny či týdny by se nemělo zapomenout. A za druhé chceme upozornit na dobré tituly, kterým se nedostává tolik pozornosti, kolik by mělo. Slevy jsou časově omezeny, takže hodně štěstí s vybíráním. :-)

různá výška slevy

Chutné lahůdky o čtvrtinu lacinější!

platí do 15. 8.

Naši milí degustátoři lahodné kávy, kvalitního čaje či neodolatelné horké čokolády, připravili jsme si pro vás jedinečnou 25% akci na všechny pochutiny, které se aktuálně nacházejí na našem vůní prošpikovaném skladu. Potěšte své smysly a dopřejte si chvilku oddychu s oblíbeným šálkem v pohodlí domova. Ale pospěšte si, zásoby se rychle tenčí.

Patříte ke sportovně založeným lidem, kteří dbají na svůj pitný režim? Jste šetrní k životnímu prostředí a máte rádi jedinečný dyzajn? V tom případě jste na správném místě! Vyberte si ze široké nabídky skleněných i plastových lahví EQUA se slevou až 30%. Tak více neváhejte, akce trvá do konce července!

různá výška slevy

Slabikáře štěstí s letní slevou!

platí do 31. 8.

V rámci letní akce jsme si pro vás připravili dodatečnou slevu na všechny tři Slabikáře štěstí! Léto je nejlepší čas na změnu a texty od Pavla Hiraxe Baričáka vám k tomu hravě dopomohou 🙂

různá výška slevy

Letní sleva s nakladatelstvím Galatea

platí do 31. 8.

Vybavte svoji čtečku na dovolenou. Nakladatelství „E-knihy jedou“ v průběhu letních prázdnin nabízí všechny své knihy jen za 99 Kč.

E-knihy vám ušetří dovolenkový rozpočet hned dvakrát: nejen, že si je můžete vybírat v této parádní akci už od 49 Kč, ale zároveň na ně nebudete potřebovat další kufr, ani vám nehrozí nadváha zavazadel na letišti. A to bez ohledu na to, jaká je vaše dovolenková spotřeba písmenek :-) Neváhejte a vybírejte!

různá výška slevy

Poslední šance na nákup končících e-knih!

platí do 2. 8.

Milí Martinusáci, přinášíme vám seznam e-knih, kterým brzy skončí licence a hrozí, že už nebude obnovena. Toto je tedy možná poslední šance, jak si tyto tituly pořídit!

Vybavte svoji čtečku na dovolenou. Nakladatelství „E-knihy jedou“ v průběhu letních prázdnin nabízí všechny své knihy se slevou 25%. Využijte této jedinečné nabídky, která se týká více než 500 titulů! Romantika, humor, historie, detektivky, fantasy… nebo třeba encyklopedie světových písem či návod na trénink lucidního snění. Každý si v naší nabídce najde to své.

„Knihy jsou nahromaděným pokladem světa, vhodným dědictvím pokolení a národů. “

Henry David Thoreau