Knihy
E-knihy

Akce a slevy

Kromě výhodných cen všech knih vám pravidelně přinášíme stovky titulů za ještě nižší ceny v rámci speciálních akcí. Proč? Zaprvé si myslíme, že na některé svátky, symbolické dny či týdny by se nemělo zapomenout. A za druhé chceme upozornit na dobré tituly, kterým se nedostává tolik pozornosti, kolik by mělo. Slevy jsou časově omezeny, takže hodně štěstí s vybíráním. :-)

různá výška slevy

Bonton Film uvádí...

platí do 31.3.

...březnové slevy až do výše 80% na vybrané filmy pro všechny kniho- a filmomoly! Na své si přijdou nejen fanoušci komedie, ale i akce a kvalitního drama. Tuto akci nepromeškejte - trvá jen do konce března!

různá výška slevy

Filmová akce s Magicboxem!

platí do 31.3.

Díky skvělé akci s Magicboxem si už nebudete muset lámat hlavu nad tím, na co se dívat dnes večer! Z naší akciové nabídky filmů na DVD si určitě vyberete, ať už hledáte rodinný film pro děti, oddechový muzikál nebo napínavé sci-fi drama. Tato speciální akce trvá jen do konce března.

různá výška slevy

Poslední šance na nákup končících e-knih!

platí do 2.4.

Milí Martinusáci, přinášíme vám seznam e-knih, kterým brzy skončí licence a hrozí, že už nebude obnovena. Toto je tedy možná poslední šance, jak si tyto tituly pořídit!

různá výška slevy

Výprodej hudebních alb se slevou 50%

platí do 28.2.

Nalaďte se spolu s námi na naši hudební vlnu a vyberte si ze široké nabídky skvělých alb se slevou 50%. Každý hudební fanoušek si u nás určitě přijde na své! 🎶

různá výška slevy

Výprodej filmového skladu

platí do 30.6.

Opět jsme si připravili něco pro vás - milovníky filmových zážitků. Tentokrát můžete strávit volný čas ve společnosti skvělých filmových žánrů. Zásobit se vašimi oblíbenými filmy nebylo ještě nikdy tak výhodné! Využijte výprodeje skladových zásob filmů se slevami, které dosahují až 75%, ovšem nemeškejte, protože slevy platí jen do vyprodání zásob :)

Vyberte si ze svého oblíbeného žánru:

„Vlastní univerzitou našeho života je sbírka knih.“

Thomas Carlyle