Knihy
E-knihy

Pro vás

Vybírá Jana Benešová

Doufáme, že už to dávno víte, ale kdyby náhodou ještě ne: máme Čtenářský klub! Najdete jej jako facebookovou skupinu s názvem Čtenářský klub Martinus.cz. Sdružuje čtenáře a čtenářky, kteří jsou rádi součástí knihomolské skupiny, kde se debatuje o knihách a sdílí se názory na přečtené knihy. Každý měsíc vybereme jednu, na kterou mají členové našeho klubu celý měsíc poštovné zdarma. Najdete u nás pestrou směs různých žánrů, věříme tedy, že oslovíme co nejvíc nadšených knihomolů :-)

Tituly v akci

Tatérka - Alison Belsham, Tereza Králová (ilustrácie)
Ušetříte 92 Kč.
  • Alison Belsham
-25%
277 Kč

Když během tetovacího veletrhu v anglickém Brightonu objeví místní tatérka Marni Mullinsová podivně znetvořenou mrtvolu, ochromí celé město strach. Podle všeho tu řádí sériový vrah, který... Číst víc 

Vybírá Jana Benešová

Červen je celosvětově vyhlášen jako Pride Month. Jsme přesvědčení, že žádné diskuzi nemůže uškodit, když se začne čtením knih, neboť to je prvním krokem k porozumění. Proto jsme pro ty z vás, kteří mají chuť k této otázce přistoupit s otevřenou myslí, připravili kolekci knih s LGBT tématikou. Ať už se do nich pustíte nebo ne, respektujme se a chovejme se k sobě slušně nejen v červnu ;-)

Nejprodávanější z nabídky

„Nejlepší knihy jsou takové, které člověku říkají, co už sám ví.“

George Orwell