Knihy
E-knihy

Pro vás

Vybírá Jana Benešová

Hrdinové z knih našeho výběru to leckdy ve škole neměli jednoduché - vždycky se s tím ale dokázali poprat a našli kamarády i sebe sama. Prohlédněte si náš výběr knížek, které vás - doufáme - na ten návrat do školy jaksepatří navnadí. Kolekce obsahuje i plánek jedné velmi známé školy, kde bychom chtěli studovat i o prázdninách ;-)

Tituly v akci

Stalker - Lars Kepler
Ušetříte 68 Kč.
  • Lars Kepler
-30%
161 Kč

Bez Joony Linny je policie bezmocná. Před devíti lety byl pastor Rocky Kyrklund odsouzen za brutální vraždu a svěřen do psychiatrické péče. Z událostí si nic nemapatuje - od tragické autonehody trpí opakujícími se výpadky a ztrátou paměti... Číst víc 

Vybírá Irina Třasáková

Výběr z žebříčku nejprodávanějších knih toho léta. Top tituly, se kterými nemůžete sáhnout vedle.

Oblíbené knižní série

Země příběhů

Nejprodávanější z nabídky

Novinky v čtenářských profilech

8

Super spracovaná kniha s peknými ilustráciami, ktorá prevedie všetkými obdobiami antického Grécka a neobíde ani mytologiu. Veľmi dobre sú spracované popisy najslávnejších bitiek a taktiež podrobné opisy budov a chrámov. Odporúčam všetkým grekofilom.

Čti víc


Príbeh o dievčati Nufar, ktorej jej vlastné nečakané klamstvo zmení život. So šedej myšky sa stáva hrdinka. Vďaka tomuto klamstvu nachádza aj lásku - chlapca Lea. Dokáže žiť s tým, že jej klamstvo ovplyvňuje život iného človeka a klamať aj svojim najbližším?
Autorkin štýl sa mi páčil, v knihe je veľa obohacujúcich myšlienok.

Čti víc

Čtenářské kolekce

Lucie Krupičková

Nikol Horáková

Můj wishlist

„Nejlepší knihy jsou takové, které člověku říkají, co už sám ví.“

George Orwell