Knihy
E-knihy

Pro vás

Vybírá Jana Benešová

Viděli jste film, mluvili jste o nich s přáteli, přečetli jste anotace a recenze, možná jste o nich dokonce mluvili u maturity... vlastně máte pocit, že ten příběh znáte tak dobře, že už tu knížku ani číst nemusíte! :-) Měli jste u některé takový pocit? Dali jsme pro vás dohromady seznam knih, o kterých lidé nejčastěji tvrdí, že je přečetli, i když ve skutečnosti tomu tak docela není. A jestli je mezi nimi některá, kterou sice znáte, ale vlastně jste ji ještě taky nečetli, koukejte to rychle napravit! ;-)

Tituly v akci

Tatérka - Alison Belsham, Tereza Králová (ilustrácie)
Ušetříte 92 Kč.
  • Alison Belsham
-25%
277 Kč

Když během tetovacího veletrhu v anglickém Brightonu objeví místní tatérka Marni Mullinsová podivně znetvořenou mrtvolu, ochromí celé město strach. Podle všeho tu řádí sériový vrah, který... Číst víc 

Vybírá Jana Benešová

Červen je celosvětově vyhlášen jako Pride Month. Jsme přesvědčení, že žádné diskuzi nemůže uškodit, když se začne čtením knih, neboť to je prvním krokem k porozumění. Proto jsme pro ty z vás, kteří mají chuť k této otázce přistoupit s otevřenou myslí, připravili kolekci knih s LGBT tématikou. Ať už se do nich pustíte nebo ne, respektujme se a chovejme se k sobě slušně nejen v červnu ;-)

Nejprodávanější z nabídky

„Slova knih nás vždy vzruší, důležité však je, aby nás změnila. “

Konfucius