Knihy
E-knihy

Pro vás

Vybírá Jana Benešová

Na kterou knihu ze své knihovny nedáte dopustit?

Tituly v akci

Vyhnání Gerty Schnirch - Kateřina Tučková
Ušetříte 34 Kč.
  • Kateřina Tučková
-15%
195 Kč

Noc z 30. na 31. 5. 1945. Gerta Schnirch, matka několikaměsíční dcerky, je jen s osobními věcmi „odsunuta“ společně s ostatními brněnskými Němci směrem na Vídeň. Vyčerpávající pochod skončí v Pohořelicích, kde mnoho vyhnanců podlehne epidemii tyfu... Číst víc 

Vybírá Jan Keselak

Jaké jsou knižní předlohy slavných filmů a kinotrháků? Mrkněte se na jejich stránky!

Nejprodávanější z nabídky

Novinky v čtenářských profilech

6

Nečítam veľmi fantasy, ale keďže bude seriál The Witcher, tak som si chcela prečítať knižnú predlohu, a strašne sa mi páčilo, že na každom konci kapitoly boli akési ponaučenie, ktoré veľmi dobre z deja vyplynulo. Veľké plus, a dobrý štýl písania. Mňa to bavilo, odporúčam predovšetkým milovníkom fantasy, ale i ostatným, ktorí chcú čítať fantasy, tak toto je dobrá knižka. :)

Čti víc

7

Asi to bude už pravidlom, že vždy, keď siahnem po niektorej z Fitzekových kníh, budem očarená. Pacient ma ohúril veľmi a už od prvých strán som dychtivo čítala a prevracala stránky, čo sa mi pri knihách naozaj nestáva často.
Napínavý dej, ktorý vám nedovolí myšlienkami ujsť inam. Ja som síce od neho čítala zatiaľ len Pasažier 23, tá bola taktiež skvelá, no táto sa mi páčila ešte o kúsok viac. Odporúčam! A ak ste od neho predtým nič nečítali, pokojne začnite touto, pretože vás celkom určite ohúri tak ako mňa. Pokiaľ ste milovníkom trilerov, samozrejme.

Čti víc

Čtenářské kolekce

Lenka Sadílková

Pro Vojtíka


„Čteš-li knihu napoprvé, poznáš nového přítele, čteš-li ji podruhé, potkáš starého. “

Čínské přísloví