popis
Jak nakupovat

Proč nakupovat u nás

Milujete knihy, ale nevíte zatím, proč byste je měli nakupovat právě u nás?

Řekneme vám několik důvodů:

  1. 1. Prodáváme knihy od roku 1990. Prvních deset let jsme je prodávali v kamenném obchodě ve slovenském Martině a od roku 2001 jsme našim zákazníkům nabídli také online obchod - Martinus.sk. A rosteme dál. V roce 2011 jsme otevřeli na Slovensku již čtvrtou kamennou pobočku a v roce 2012 založili také český online obchod Martinus.cz.
  2. 2. Naši zákazníci nás již prověřili. Náš starší bratr Matinus.sk je největší internetové knihkupectví na Slovensku a jeden z nevýznamnějších online obchodů vůbec. Měsíčně navštíví Martinus přes 500 000 zákazníků. Nakupují u nás lidé z celého světa a většina z nich se k nám pravidelně vrací.
  3. 3. Máme jednu z největších nabídek knih v České republice. Vybrat si u nás můžete ze 150 000 papírových knih, audioknih, e-booků a dalšího zboží.
  4. 4. Máme dlouholeté nadstandardní vztahy s dodavateli a propracovaný logistický systém. To nám dovoluje vyřizovat vaše objednávky co nejrychleji a spolehlivě a zároveň vám poskytovat lepší ceny. Tisíce titulů, které máme na skladě, expedujeme během pracovního dne již do 2 hodin od objednání.
  5. 5. Téměř veškeré zboží u nás koupíte levněji. Potěšíme vás slevami minimálně 5% na většinu zboží. Se slevou (až 23%) u nás zakoupíte i horké novinky.

A to není vše. Máme jednu z největších nabídek knih v České republice (přes 150 000 titulů)

  • Při objednávkách nad 999 Kč máte u nás poštovné zdarma.
  • Chceme, abyste měli na výběr. Platit u nás můžete platební kartou nebo dobírkou, zásilku si můžete nechat poslat Českou poštou, kurýrem PPL nebo nechat doručit na více než 400 osobních odběrů přes Zásilkovnu.
  • O objednávce bude mít vždy přehled - budeme vás informovat e-mailem i SMS zprávou.
  • Můžete pohodlně nakupovat i z mobilu. Pokud máte chytrý mobilní telefon s platformou iOS, stáhněte si na to naši iPhone aplikaci Martinus.cz.
Literatura je literaturou, když ji člověk jistí svým životem. (Eda Kriseová )
Kávička