Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Bylo nalezeno 23 717 titulů vyhovujících zadaným podmínkám.

1.
Jan ze Joinvillu  ·  Argo (2014)
Jan ze Joinvillu, francouzský aristokrat, senešal v Champagni a blízký přítel Ludvíka IX., ve svém vzpomínkovém díle Kniha posvátných slov a dobrých skutků našeho krále Ludvíka Svatého vykreslil panovníka jako ideálního rytíře i vladaře a světce na trůně. (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
2.
Isidor ze Sevilly  ·  OIKOYMENH (2004)
Latinsko-české vydání základní středověké encyklopedie vědění, zahrnující témata od svobodných umění přes antropologii a přírodovědu až po theologii. Dvanáctá kniha shrnuje základní poznatky starověkých a raně středověkých přírodovědců... (více o knize)
Naše cena: 320 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
3.
Isidor ze Sevilly  ·  OIKOYMENH (2000)
NA SKLADĚ
Latinsko-české vydání základní středověké encyklopedie vědění, zahrnující témata od svobodných umění přes antropologii a... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 24 hodin
4.
Isidor ze Sevilly  ·  OIKOYMENH (2004)
Latinsko-české vydanie základnej stredovekej encyklopédie vedenia družujúcej témy od slobodných umení cez antropológiu a prírodovedu až po theológiu. (více o knize)
Naše cena: 258 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
5.
Isidor ze Sevilly  ·  OIKOYMENH (2010)
Latinsko-české vydání základní středověké encyklopedie významného autora raného středověku, sevillského biskupa Isidora, zahrnující témata od svobodných umění přes antropologii a přírodovědu až po theologii. Obsahem desáté knihy De vocabulis... (více o knize)
Naše cena: 369 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
6.
Karásek ze Lvovic  ·  Volvox Globator (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Karáskovu symbolicky dekadentní trilogii Romány tří mágů tvoří Román Manfreda Mcmillena (1907), Scarabeus (1908) a Ganymedes (1925). Podle samotného Karáska se inspirací pro postavu mága v těchto knihách stal jeho tajemný vídeňský... (více o eknize)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 38%) ihned ke stažení
7.
Jiří Karásek ze Lvovic  ·  Volvox Globator (2012)
Karáskovu symbolicky dekadentní trilogii Romány tří mágů tvoří Román Manfreda Mcmillena (1907), Scarabeus (1908) a Ganymedes (1925). Podle samotného Karáska se inspirací pro postavu mága v těchto knihách stal jeho tajemný vídeňský přítel,... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Isidor ze Sevilly  ·  OIKOYMENH (2009)
Rozsáhlé encyklopedické dílo Etymologie završují knihy devatenáctá a dvacátá, které mají asi nejpestřejší obsah. Sevillský biskup v nich shromáždil a pokusil se vyložit význam a původ zhruba jednoho tisíce výrazů, ... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
9.
Alissa Johnson  ·  Baronet (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Adelaide Wardová musí pomoci své rodině ze zoufalé finanční situace. Zachránit by ji mohl postarší, ale bohatý baron Robert Maxwell, který se o ni uchází. Do jejích plánů však vstoupí pohledný nemanželský syn britského šlechtice... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
10.
Lucy Maud Montgomery a Zdenka Krejčová  ·  Albatros (2017)
NOVINKA
Nejslavnější kanadská kniha (nejen) pro děti, přeložená do více než čtyřiceti jazyků, převedená na filmové plátno i na divadelní prkna, kterou čtenáři po celém světě milují už více než sto let, to je Anna ze Zeleného domu. A čím že... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 6.11.2017
11.
Anastasia Novych  ·  Ibis (2014)
(1)
Tato kniha je pokračováním předchozích dílů knih, kde Sensei odhaluje svým přátelům hluboké znalosti světových dějin zahrnující období od starověkého Egypta až po současnost... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
12.
Darja Kubečková a Marcela Halířová  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Konstrukce ze sádrokartonových a sádrovláknitých desek si vydobyly své místo na trhu. Díky svým protipožárním, akustickým a tepelně izolačním vlastnostem se využívají u novostaveb i rekonstrukcích bytových i průmyslových... (více o eknize)
Naše cena: 89 Kč ihned ke stažení
13.
Anastasia Novych  ·  Ibis (2012)
(3)
Zcela výjimečná kniha, která se poněkud liší od předchozích stylů, ale zároveň je pokračováním 1. a 2.dílů Senseie ze Šambaly. Právě touto svou nevšedností je pro mnohé čtenáře ještě atraktivnější!... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
Martin Kroupa a Veronika Vaněčková  ·  BIZBOOKS (2017)
NOVINKA
ostat se k tak atraktivnímu zaměstnání, jako je práce v americké NASA, není jednoduché! A už vůbec ne pro nás Čechy! Jak nám ukazuje pravdivý příběh mladých manželů „ze Strahova“, nestačila k tomu jen vynikající vědecká erudice Martina, který nyní jako... (více o knize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 26.10.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 8 dní
15.
kolektiv autorů/autorek  ·  Víkend (2015)
Šumava – průzračný, voňavý horský vzduch. Nádherná příroda, úchvatná jezera, slatě, prameny řek, dokonce prales. A také místa bývalých vojenských cvičišť, kam po desetiletí nevstoupila lidská noha... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
Maryrose Wood  ·  Jota (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (3)
První kniha světově úspěšné trilogie pro děti, ale i dospělé. Tajemná, napínavá a humorná četba pro všechny, kterým rodiče občas řeknou: „Ty jsi ale zvlčil!“ (více o eknize)
Naše cena: 159 Kč  (tedy ušetříte 36%) ihned ke stažení
17.
kolektiv autorů/autorek  ·  Víkend (2016)
Šumava. Horský masiv, patřící zčásti do Plzeňského, zčásti do Jihočeského kraje, region v sousedství Bavorska a Horních Rakous. Snad každý, kdo Šumavu navštívil a poznal, bude souhlasit s tvrzením, že je to jeden z krásných koutů... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
Vladimír Šindelář  ·  Víkend (2016)
O Šumavě bylo už mnohé napsáno. Byla by z toho docela slušná knihovna. Skoro by se zdálo, že už nic nového se nemůže z historie Šumavy vynořit, ale opak je pravdou. Dokladem toho je i tato knížka. Autor zde už ve třetím dílu... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Jude Deveraux  ·  Baronet (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (2)
Seznamte se s Elizabeth Bennetovou. Šéfkuchařka Casey Reddicková už má chlapů plné zuby. Když odjede do okouzlujícího městečka Summer Hill ve Virginii, nechává za sebou náročného šéfa v proslulé restauraci a rozchod s přítelem... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 46%) ihned ke stažení
20.
Jaroslav Hubálek  ·  Akcent (2016)
Autor, od mládí vášnivý pozorovatel přírody, píše ve své knize Ze stínů karpatských pralesů s láskou a zaujetím „letopisy“ lesních tvorů, jež sám poznal a jejichž život odpozoroval. Příběhy nejsou vymyšleny... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
123456789 … 1 186

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky
Knihy jsou němí učitelé. (Aulus Gellius)
Kávička