Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Bylo nalezeno 2 188 titulů vyhovujících zadaným podmínkám.

1.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2010)
(1)
Výbor obsahuje pět literárních děl Stephena Kinga, která se stala (vedle dalších) předlohou k filmovému zpracování... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
2.
Stephen King  ·  Hodder & Stoughton (2009)
(1)
For the first time in one volume, each with a fascinating introduction, come the stories of Rita Hayworth and Shawshank Redemption, Hearts in Atlantis (Low Men in Yellow Coats), 1408, The Mangler and Children of the Corn... (více o knize)
Naše cena: 416 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
3.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2015)
(3)
Plodná představivost jednoho z nejlepších vypravěčů naší doby nám opět připraví napínavé chvíle plné příjemného mrazení. Ve všech čtrnácti povídkách je hororový král Stephen King ve vrcholné formě... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
4.
Stephen King  ·  Hodder & Stoughton (2011)
By her own account she's an old Yankee bitch, Dolores Claiborne: foul temper, foul mouth, foul life. Folks on Little Tall Island have been waiting thirty years to find out just what happened on the eerie dark day her husband, ... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
5.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2014)
(5)
Stephen King v knize Doktor Spánek navazuje na svůj předchozí román Osvícení, takže se opět setkáme s jeho hrdiny - malým Dannym, který zůstává psychicky poznamenaný, i jeho matkou, již stále trápí bolesti po utrpěných zraněních... (více o knize)
Naše cena: 455 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 3 dnů
6.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2012)
(8)
Dne 22. listopadu 1963 otřásly Dallasem tři výstřely. Prezident Kennedy zemřel a svět se změnil. Kdybyste měli možnost změnit dějiny, udělali byste to? Stephen King zve čtenáře na cestu časem do 50. let minulého století až ke dni, kdy bude JFK zastřele (více o knize)
Naše cena: 522 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
7.
Koniec hliadky  E-KNIHA SK
Stephen King  ·  Ikar (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Voľné pokračovanie románov Pán Mercedes a Stratení nájdení. Detektív vo výslužbe Bill Hodges dúfal, že všetky závažné životné bitky už vybojoval. Ale mýlil sa. Tentoraz má toho najhoršieho nepriateľa priamo v sebe! (více o eknize)
Naše cena: 250 Kč  (tedy ušetříte 42%) ihned ke stažení
8.
Stephen King  ·  Hodder & Stoughton (2010)
(35)
There's a reason why Stephen King is one of the best selling writers in the world ever. He knows how to write stories that suck you in and are impossible to put down. The New York Times describes it as a 'relentless tidal pull' and Stephen King has done.. (více o knize)
Naše cena: 303 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
9.
Stephen King  ·  Hodder & Stoughton (2012)
Never trust your heart to the New York Times bestselling master of suspense, Stephen King. Especially with an anthology that features the classic stories "Children of the Corn," ... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
10.
Stephen King  ·  Hodder & Stoughton (2011)
Hodder are boosting Stephen King's backlist with new covers, new author brand lettering and a marketing campaign which directs readers to the right King title for them... (více o knize)
Naše cena: 289 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
11.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2013)
(5)
Svět měl zuby a mohl vás jimi kdykoli pokousat. Trisha McFarlandová to zjistila, když jí bylo devět let. V deset hodin dopoledne začátkem června seděla vzadu v autě své matky, na sobě měla modrý nadhazovačský dres Red Sox... (více o knize)
Naše cena: 175 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dnů
12.
Stephen King  ·  Hodder & Stoughton (2011)
Turn off the television - in fact, why don't you turn off all the lights except for the one over your favourite chair? - and we'll talk about vampires here in the dim. I think I can make you believe in them.' Stephen King, from the Introduction... (více o produktu)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
13.
Stephen King  ·  Hodder & Stoughton (2012)
(6)
In this first novel in his epic fantasy masterpiece, Stephen King introduces readers to one of his most enigmatic heroes, Roland of Gilead, the Last Gunslinger. He is a haunting figure, a loner, on a spellbinding journey into good and evil, ... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
14.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2017)
NA SKLADĚ TOP #41
Studentka žurnalistiky přijíždí na odlehlý ostrov kvůli stáži v místních novinách. Jednoho dne se dozvídá, že ostrůvek skrývá záhadu, o níž jí dosud nikdo neřekl. Nakonec jí kolegové z redakce celý příběh vyprávějí... (více o knize)
Naše cena: 165 Kč  (tedy ušetříte 17%) posíláme ihned
15.
Stephen King  ·  Hodder & Stoughton (2011)
(7)
Hodder are boosting Stephen King's backlist with new covers, new author brand lettering and a marketing campaign which directs readers to the right King title for them. (více o knize)
Naše cena: 290 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
16.
Stephen King  ·  Hodder & Stoughton (2012)
There is a reason why Stephen King is one of the bestselling writers in the world, ever. Described in the Daily Express as a fabulous teller of stories, Stephen King writes books that draw you in and are impossible to put down... (více o knize)
Naše cena: 344 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
17.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2010)
(4)
Druhý díl Temné věže úzce navazuje na díl první, na jehož konci usíná Roland na pobřeží Západního moře. Na začátku druhého dílu se probouzí, je napaden a zraněn. Roland spalovaný horečkou postupuje podél pobřeží a nachází troje dveře... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) obvykle posíláme do 3 dnů
18.
Stephen King  ·  Hodder & Stoughton (2011)
There is a reason why Stephen King is one of the bestselling writers in the world, ever. Described by Robert McCrum in the Observer as a sophisticated literary craftsman whose work anatomises, ... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
19.
Stephen King  ·  Hodder Paperback (2012)
It was not long after Halloween when Stephen King received a telephone call from his editor. 'Why don't you do a book about the entire horror phenomenon as you see it? Books, movies, radio, TV, the whole thing.' (více o knize)
Naše cena: 317 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
20.
Stephen King  ·  Hodder & Stoughton (2011)
There is a reason why Stephen King is one of the bestselling writers in the world, ever. Described by the Daily Mail as blessed with an apparently inexhaustible imagination and talent for storytelling, ... (více o knize)
Naše cena: 276 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
123456789 … 110

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky
Čteš-li knihu napoprvé, poznáš nového přítele, čteš-li ji podruhé, potkáš starého. (Čínské přísloví )
Kávička