Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Bylo nalezeno 23 755 titulů vyhovujících zadaným podmínkám.

1.
Jan ze Joinvillu  ·  Argo (2014)
Jan ze Joinvillu, francouzský aristokrat, senešal v Champagni a blízký přítel Ludvíka IX., ve svém vzpomínkovém díle Kniha posvátných slov a dobrých skutků našeho krále Ludvíka Svatého vykreslil panovníka jako ideálního rytíře i vladaře a světce na trůně. (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
2.
Isidor ze Sevilly  ·  OIKOYMENH (2004)
Latinsko-české vydanie základnej stredovekej encyklopédie vedenia družujúcej témy od slobodných umení cez antropológiu a prírodovedu až po theológiu. (více o knize)
Naše cena: 258 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
3.
Isidor ze Sevilly  ·  OIKOYMENH (2010)
Latinsko-české vydání základní středověké encyklopedie významného autora raného středověku, sevillského biskupa Isidora, zahrnující témata od svobodných umění přes antropologii a přírodovědu až po theologii. Obsahem desáté knihy De vocabulis... (více o knize)
Naše cena: 369 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
4.
Isidor ze Sevilly  ·  OIKOYMENH (2004)
Latinsko-české vydání základní středověké encyklopedie vědění, zahrnující témata od svobodných umění přes antropologii a přírodovědu až po theologii. Dvanáctá kniha shrnuje základní poznatky starověkých a raně středověkých přírodovědců... (více o knize)
Naše cena: 320 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
5.
Isidor ze Sevilly  ·  OIKOYMENH (2000)
NA SKLADĚ
Latinsko-české vydání základní středověké encyklopedie vědění, zahrnující témata od svobodných umění přes antropologii a... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
6.
Isidor ze Sevilly  ·  OIKOYMENH (2009)
Rozsáhlé encyklopedické dílo Etymologie završují knihy devatenáctá a dvacátá, které mají asi nejpestřejší obsah. Sevillský biskup v nich shromáždil a pokusil se vyložit význam a původ zhruba jednoho tisíce výrazů, ... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 8 dnů
7.
Karásek ze Lvovic  ·  Volvox Globator (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Karáskovu symbolicky dekadentní trilogii Romány tří mágů tvoří Román Manfreda Mcmillena (1907), Scarabeus (1908) a Ganymedes (1925). Podle samotného Karáska se inspirací pro postavu mága v těchto knihách stal jeho tajemný vídeňský... (více o eknize)
Naše cena: 249 Kč  (tedy ušetříte 38%) ihned ke stažení
8.
Jiří Karásek ze Lvovic  ·  Volvox Globator (2012)
Karáskovu symbolicky dekadentní trilogii Romány tří mágů tvoří Román Manfreda Mcmillena (1907), Scarabeus (1908) a Ganymedes (1925). Podle samotného Karáska se inspirací pro postavu mága v těchto knihách stal jeho tajemný vídeňský přítel,... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
9.
Alissa Johnson  ·  Baronet (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Adelaide Wardová musí pomoci své rodině ze zoufalé finanční situace. Zachránit by ji mohl postarší, ale bohatý baron Robert Maxwell, který se o ni uchází. Do jejích plánů však vstoupí pohledný nemanželský syn britského šlechtice... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 40%) ihned ke stažení
10.
Darja Kubečková a Marcela Halířová  ·  Grada (2012)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Konstrukce ze sádrokartonových a sádrovláknitých desek si vydobyly své místo na trhu. Díky svým protipožárním, akustickým a tepelně izolačním vlastnostem se využívají u novostaveb i rekonstrukcích bytových i průmyslových... (více o eknize)
Naše cena: 89 Kč ihned ke stažení
11.
Lucy Maud Montgomery a Zdenka Krejčová  ·  Albatros (2017)
NOVINKA
Nejslavnější kanadská kniha (nejen) pro děti, přeložená do více než čtyřiceti jazyků, převedená na filmové plátno i na divadelní prkna, kterou čtenáři po celém světě milují už více než sto let, to je Anna ze Zeleného domu. A čím že... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 6.11.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 15 dní
12.
Anastasia Novych  ·  Ibis (2014)
(1)
Tato kniha je pokračováním předchozích dílů knih, kde Sensei odhaluje svým přátelům hluboké znalosti světových dějin zahrnující období od starověkého Egypta až po současnost... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
13.
Martin Kroupa a Veronika Vaněčková  ·  BIZBOOKS (2017)
NOVINKA
ostat se k tak atraktivnímu zaměstnání, jako je práce v americké NASA, není jednoduché! A už vůbec ne pro nás Čechy! Jak nám ukazuje pravdivý příběh mladých manželů „ze Strahova“, nestačila k tomu jen vynikající vědecká erudice Martina, který nyní jako... (více o knize)
Naše cena: 229 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 26.10.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 4 dny
14.
Anastasia Novych  ·  Ibis (2012)
(3)
Zcela výjimečná kniha, která se poněkud liší od předchozích stylů, ale zároveň je pokračováním 1. a 2.dílů Senseie ze Šambaly. Právě touto svou nevšedností je pro mnohé čtenáře ještě atraktivnější!... (více o knize)
Naše cena: 180 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
kolektiv autorů/autorek  ·  Víkend (2015)
Šumava – průzračný, voňavý horský vzduch. Nádherná příroda, úchvatná jezera, slatě, prameny řek, dokonce prales. A také místa bývalých vojenských cvičišť, kam po desetiletí nevstoupila lidská noha... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
16.
Maryrose Wood  ·  Jota (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (3)
První kniha světově úspěšné trilogie pro děti, ale i dospělé. Tajemná, napínavá a humorná četba pro všechny, kterým rodiče občas řeknou: „Ty jsi ale zvlčil!“ (více o eknize)
Naše cena: 159 Kč  (tedy ušetříte 36%) ihned ke stažení
17.
kolektiv autorů/autorek  ·  Víkend (2016)
Šumava. Horský masiv, patřící zčásti do Plzeňského, zčásti do Jihočeského kraje, region v sousedství Bavorska a Horních Rakous. Snad každý, kdo Šumavu navštívil a poznal, bude souhlasit s tvrzením, že je to jeden z krásných koutů... (více o knize)
Naše cena: 246 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Jude Deveraux  ·  Baronet (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (2)
Seznamte se s Elizabeth Bennetovou. Šéfkuchařka Casey Reddicková už má chlapů plné zuby. Když odjede do okouzlujícího městečka Summer Hill ve Virginii, nechává za sebou náročného šéfa v proslulé restauraci a rozchod s přítelem... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 46%) ihned ke stažení
19.
Vladimír Šindelář  ·  Víkend (2016)
O Šumavě bylo už mnohé napsáno. Byla by z toho docela slušná knihovna. Skoro by se zdálo, že už nic nového se nemůže z historie Šumavy vynořit, ale opak je pravdou. Dokladem toho je i tato knížka. Autor zde už ve třetím dílu... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Eva Francová  ·  Motto (2016)
NA SKLADĚ
Tři knihy receptů od Evy Francové v jednom boxu. Populární blogerka Eva Francová v souboru tří knih přináší recepty, které využívají především rostlinnou stravu, jsou zdravé, finančně nenáročné a hlavně... (více o knize)
Naše cena: 949 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
123456789 … 1 188

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky
Knihy jsou pro lidi tím, čím jsou pro ptáky křídla. (John Ruskin)
Kávička