Knihy
E-knihy

Pro vás

Vybírá Jana Benešová

Hrdinové z knih našeho výběru to leckdy ve škole neměli jednoduché - vždycky se s tím ale dokázali poprat a našli kamarády i sebe sama. Prohlédněte si náš výběr knížek, které vás - doufáme - na ten návrat do školy jaksepatří navnadí. Kolekce obsahuje i plánek jedné velmi známé školy, kde bychom chtěli studovat i o prázdninách ;-)

Tituly v akci

Stalker - Lars Kepler
Ušetříte 68 Kč.
  • Lars Kepler
-30%
161 Kč

Bez Joony Linny je policie bezmocná. Před devíti lety byl pastor Rocky Kyrklund odsouzen za brutální vraždu a svěřen do psychiatrické péče. Z událostí si nic nemapatuje - od tragické autonehody trpí opakujícími se výpadky a ztrátou paměti... Číst víc 

Vybírá Irina Třasáková

Výběr z žebříčku nejprodávanějších knih toho léta. Top tituly, se kterými nemůžete sáhnout vedle.

Oblíbené knižní série

Země příběhů

Nejprodávanější z nabídky

Novinky v čtenářských profilech

5
21.08.2019 19:44

Manžel je fyzik a radi si spolu čítame knihy o fyzike, ktoré sú napísané ľahko, stručne, výstižne. Tu je navyše aj humor. Keďže ide o zbierku článkov, prečítame si jeden a zväčša potom diskutujeme alebo nás odveje do inej oblasti :) Máme všetky tieto knihy a veľmi si ich užívame. Preňho to je výstižne popísaný úplne známy a jasný jav, pre mňa skoro španielska dedina. Vo výsledku zmysluplne strávený čas.

Čti víc

5
21.08.2019 19:36

Kniha je krásna. Ilustrácie pestrofarebné a veľa zvieratiek. Dcérke sa veľmi páčil príbeh. Je o tom, že ak daruješ abstraktné veci (tu je to prirovnané k farbám) vždy len niečo získaš a nestratíš. Je to aj vtipné. Udržala pozornosť celú knihu (má 2 roky).

Čti víc

Čtenářské kolekce

Michaela Vinterová

Ježíšku? Prosím!

Nikol Horáková

Můj wishlist

„Je zoufalé nemít rozečtenou krásnou knihu, nemít v zásobě nic, co bychom mohli otevřít bez zklamání.“

Jiří Orten