Knihy
E-knihy

Být či nebýt otcem

O životě bez dětí

  Na skladě
  Vydavatel
  Volvox Globator, 2010

  Jedna ze dvou knih úvah žen a mužů s odlišným kulturním a sociálním zázemím, kteří se zamýšlejí nad důvody, které vedly k tomu, že se nestali biologickými rodiči. Knihy problematizují tradiční chápání mateřství a otcovství jako povinných rolí...

  Čti víc

  189 Kč

  Běžná cena Běžně 199 Kč

  Ušetříte 5%

  Na skladě, posíláme ihned

  Doporučené tituly a kolekce

  Více o knize

  Jedna ze dvou knih úvah žen a mužů s odlišným kulturním a sociálním zázemím, kteří se zamýšlejí nad důvody, které vedly k tomu, že se nestali biologickými rodiči. Knihy problematizují tradiční chápání mateřství a otcovství jako povinných rolí a ukazují dobrovolnou i nedobrovolnou bezdětnost jako příležitost, jak rozšířit význam pojmu rodičovství o péči, kterou prokazujeme lidem, které máme rádi.
  Čti víc
  Kupte společně
  Být či nebýt otcem -
  Každý rok má svoj príbeh - Lucy Pug
  539 Kč
  Ušetříte 49 Kč
  Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
  Dejte nám o tom vědět.

  Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

  Počet stran
  260
  Hmotnost
  300 g
  Rok vydání
  2010
  Vazba
  pevná vazba
  Jazyk
  český
  Nakladatelství
  Volvox Globator
  Rozměr
  116×189 mm
  ISBN
  9788072077755
  Naše katalogové číslo
  97088

  Recenze

  Jak se vám kniha líbila?

  Nakladatelství & vydavatelství VOLVOX GLOBATOR vzniklo na počátku roku 1990. Zahájilo svou činnost vydáváním skromného literárního časopisu PLIVNÍK orientovaného na okrajovou poezii a prózu nekomerčního charakteru. Možná odtud vzešla základní orientace budoucího knižního nakladatelství. Nejprve šlo o několik málo titulů v paperbackovém vydání. Pevná vazba a cílevědomá koncepční práce byla až výsledkem několikaleté činnosti.

  Čti víc
  Kupte společně
  Být či nebýt otcem -
  Každý rok má svoj príbeh - Lucy Pug
  539 Kč
  Ušetříte 49 Kč