Vítejte z Arary. Proč jste se ocitli u nás v Martinusu? Arara.cz se stává součástí Martinus.cz :-) Více zde.
Naše cena:
550 Kč
Běžná cena:
549,75 Kč

Vyprodané
Film je vyprodaný a zřejmě už nebude dostupný, proto ho není možné objednat.
Co to znamená?

Tohoto filmu se už prodaly všechny vyrobené kusy. Ani my, ani vydavatel nebo distributor už nemáme na skladě žádné kusy. Proto vám tento film už nedokážeme sehnat. Teoreticky však můžete mít štěstí v jiných obchodech, které mohou ještě mít poslední kusy na skladě.

Zadejte svou e-mailovou adresu a budeme vás informovat, jakmile bude dostupný. Co to znamená?

Až bude tento film k dispozici, budeme vás informovat na e-mail, který uvedete. Jde jen o nezávaznou informaci pro vás, ne o pevnou objednávku - když budete mít o film zájem, můžete následně přijít na naši stránku a objednat si ho.


Přidat do wishlistu
Co je to wishlist?

Wishlist je seznam vašich tajných přání. Jediným kliknutím si do něj můžete ukládat tituly, které vás zaujaly a které byste v budoucnosti možná chtěli koupit pro sebe nebo své blízké. Pro používání wishlistu musíte být přihlášení.

Více doporučení

Lidé, kteří si koupili tento film, si koupili také

Nahlásit chybu

O filmu

Avatar otvára pred nami neuveriteľný svet za hranicami našej fantázie, svet stretu dvoch úplne odlišných civilizácií. Novoobjavená vzdialená planéta Pandora je mierumilovné miesto, s obyvateľmi - Na´vi, žijúcimi v súlade s prekrásnou vegetáciou planéty. Posádka vyslaná zo Zeme objaví pri svojej prieskumnej misii na Pandore veľmi cenný minerál, ktorý by mal na Zemi nevyčísliteľnú hodnotu. Pobyt pre človeka je však na Pandore možný až po vytvorení jeho genetického dvojníka, hybridu Avatara, ktorý môže byť ovládaný psychikou oddelenou od ľudského tela a fyzicky zodpovedá pôvodnému obyvateľstvu Pandory, ktoré má fluorescentnú modrú kožu a dosahuje 3m výšky. Na túto náročnú misiu je medzi inými vybraný aj Jake Sully (Sam Worthington), bývalý námorník, ktorý bol pri jednej z predošlých misií od pása dole paralyzovaný. A práve šanca znovu chodiť Jakea presvedčila, aby sa do programu Avatar prihlásil.

Pokračovat ve čtení

Poslat doplňující údaje o filmu

Podrobnosti

 • Délka: 162 min.
 • Blu-ray obal
 • Rozměr: 134×170 mm
 • Hmotnost: 90 g
 • Dabing: český 5.1, anglický 5.1, francúzsky 5.1, nemecký 5.1 , maďarský 5.1, slovenský 5.1
 • Titulky: české, slovenské, anglické, francúzske, dánske, fínske, nemecké, holandské, norské, švédske, bulharské, chorvátske, nemecké, maďarské, portugalské, slovinské
 • Naše katalogové číslo: 82826

Hodnocení čtenářů a čtenářek       (zatím nikdo nehodnotil) Přidat hodnocení

Řekněte svůj názor na tento titul ostatním i vy!

Máte tento film? Chcete se podělit o názor?

Podělte se o něj s ostatními čtenáři! Možná jim tak pomůžete při rozhodování.

1
Vaše hodnocení knihy
2
Chcete navrhnout další vaše oblíbené filmy? Klikněte.
3
Recenze a diskuse jsou službou pro návštěvnice a návštěvníky Martinus.cz. Příspěvky jsou zveřejněné obvykle do 24 hodin, vyhrazujeme si však právo neuveřejnit a vymazat zejména příspěvky, které:
 • jsou vulgární nebo urážlivé
 • nesouvisí s titulem nebo tématem
 • porušují nebo vyzývají k porušování autorských práv
 • odkazují na nabídku nebo webové stránky konkurence
 • obsahují jakékoli URL odkazy
 • nejsou podepsané
VISA MasterCard Platba24 Česká spořitelna MojePlatba Komerční banka ePlatby Raiffeisen Bank online převod GE Money Bank mPeníze mBank online převod Sberbank online převod Fio banka online převod ČSOB Poštovní spořitelna / Era PaySec Zuno Pay PayU