Animália (5 DVD) - David Scott
Animália (5 DVD)
49 Kč
Při nákupu nad 999 Kč máte poštovné zdarma

Animália (5 DVD)

  Na skladě
  Výprodej
  Nakladatel
  Hollywood, 2008
  Režie

  Kolekcia obsahuje 20 epizód na 5 DVD. Vitaj v kráľovstve, kde vládnu zvieratá! Čarovný svet pozýva všetkých...

  Čti víc

  49 Kč

  Běžná cena Běžně 100 Kč

  Ušetříte 51 %

  Na skladě, posíláme ihned

  Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

  Doporučené tituly a kolekce

  49 Kč

  Více o titulu

  Kolekcia obsahuje 20 epizód na 5 DVD. Vitaj v kráľovstve, kde vládnu zvieratá! Čarovný svet pozýva všetkých ďalej!

  DVD obsahuje epizódy:

  1. díl - Ahoj, už musíme jít: Alex a Zoe jsou kamarádi, kteří jednoho dne v knihovně objeví záhadnou bránu, jež vede do světa mluvících zvířat. Vejdou do čarovné říše, kde je čekají napínavá dobrodružství!
  2. díl - Sbohem, musíme zůstat: Když selže magický zdroj, který umožňuje zvířecím obyvatelům Animalie být civilizovaní, je na Alexovi a Zoe, aby všechno napravili...
  3. díl - Mlha času: Gorila G´Bubu se kvůli závadě v bráně ocitla v hluboké minulosti. Spolu se svými gorilími příbuznými bude muset bojovat se smrtelnými nepřáteli - obřími stromovými žábami.
  4. díl - Lapeni v rýmu: Během recitování básní se přihodí nečekaná věc v magickém zdroji a všichni obyvatelé jsou nuceni mluvit v rýmech. Pokud nepromluví v rýmu, na místě zamrznou.
  5. díl - Zapomnění: Když sloni Erno a Elni, kteří si pamatují vše, náhle zapomenou úplně všechno, musí se Alex a Zoe vydat na pouť do Údolí vzpomínek. Zde by měly být uloženy vzpomínky všech obyvatel Animalie...
  6. díl - Dlouhý příběh ve zkratce: Jedna malá nepozornost způsobí v Animalii málem katastrofu. Vládce Livingstone odjíždí na pár dní a sdělí to svému knihovníkovi Reeniemu. Ten ale nedává pozor, a tak ostatním řekne něco úplně jiného a každý potom předá dál svou pozměněnou verzi...
  7. díl - Náprava psaného: Jednoho dne zmizí v celé Animalii slova. Toho využije zlý Tyrannicus, aby vypudil G´Bubu z jeho stromového domu a spolu s Allegrou vnesl do celého království zmatek.
  8. díl - Motýlí zima: Tyrannicus ovládne motýlí populaci v Animalii. Jeho čin však uvrhne přírodu do chaosu a Alex se Zoe musí zasáhnout dřív, než zmizí všichni motýli.
  9. díl - Ticho v Animalii: Když se Tyrannicova reklamní kampaň na Allegřin koncert stane nesnesitelnou, vykřikne Livingstone: "Ticho!" - a dostane, co žádal. Všichni obyvatelé Animalie ztratí schopnost mluvit. Pomoci může jen Alex a Zoe.
  10. díl - Don Leguán: Iggy po vzoru své oblíbené literární postavy Dona Quijota využije převleku a stane se Donem Leguánem, mstitelem a hrdinou Animalie.
  11. díl - Daleko a ještě dál: Zebry Zed a Zee byly uneseny drakem do říše obývané fiktivními postavami. Zoe se je vydá zachránit a podobně jako Šeherezáda bude muset draka zabavit příběhy na pokračování.
  12. díl - Být Peter Applebottom: Když se G´Bubu jednoho dne uhodí do hlavy, objeví v sobě osobnost Petera Applebottoma, duchaplného, ale nepříjemného vědce. Kam se však poděla jeho vlastní, původní identita?
  13. díl - Animalská talentotopie: V Animalii se pořádá velká soutěž hudebních talentů. Allegra by se ráda zúčastnila, ale má problém - neumí totiž číst ani psát. Zoe jí však pomůže s napsáním písničky, aby se mohla také zúčastnit hudebního klání...
  14. díl - Výplach mozku: Livingstone se cítí přepracovaný a nedoceněný. Jednoho dne se však stane zvláštní věc: on a Allegra si prohodí intelekty. Allegra se tak stane bezmála géniem a Livingstone bezstarostným prosťáčkem. Jejich povahy se však nezmění, což vyvolá pořádný zmatek.
  15. díl - Zachraňte bažinu!: V Animalii chtějí vysušit bažinu, Alex a Allegra ji ale chtějí ochránit. Proti nim stojí Zoe - až do chvíle, kdy Alex onemocní těžkou horečkou. Vyléčit ho může jedině vzácná květina, která se vyskytuje hluboko v bažině. Zoe tedy musí upustit od svého plánu a vydat se s Allegrou za tajemnou rostlinou.
  16. díl - Tunelové vidění: Alex objeví tunelový systém, kde nalezne uvězněnou kunu jménem T. C. Pomůže jí dostat se ven, ale brzy se ukáže, že T. C. nemá přátelské úmysly. Pro Animalii je naopak pravou pohromou...
  17. díl - Limova výprava: Na návštěvě u dědečka zjistí leguán Iggy, že není úplný leguán, ale také zčásti chameleon. S pomocí dědečka se spojí se svým "vnitřním" chameleonem a pokusí se překonat svou noční můru...
  18. díl - Co je dobré slovo: Tyrannicus si založí vlastní zem Tyranii a spojí se se stvořením ze stínů, aby vyhlásil válku Animalii, a především vypudil Alexe a Zoe z království. Válka je však v Animalii neznámým slovem a s pomocí dětí je boj zažehnán.
  19. díl - Alexův tajný závod: Kořeny magického zdroje jsou zničeny a nespočet jejich odnoží se rozšíří. Každá z nich přitom ovládá jedinečný jazyk a jejich vlivem se zvířata vrátí ke svým původním jazykům. Děti musí dát věci do pořádku, aby spolu mohli obyvatelé Animalie opět komunikovat.
  20. díl - Hvízdání ve tmě: Alex a Zoe objeví tajemnou komnatu, která spojuje Animalii se světem lidí. Také zjistí, že kuna, kterou Alex osvobodil, je původcem mnoha problémů v království. Navíc má v držení klíč k obnově magického zdroje...
  Čti víc
  Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
  Dejte nám o tom vědět.

  Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

  Originální název
  Animalia
  Délka
  482 min.
   
  DVD papírový obal
  Dabing
  český 2.0
  Titulky
  české
  Edice
  BBC
  Naše katalogové číslo
  81244

  Recenze

  Jak se vám film líbil?


  Sona
  30.12.2020
  Animalia
  Táto úžasná sada rozprávok je úplne dokonalá. Moje deti sa nevedia na ňu vynadívať. Syn DVD dokonca vzal aj do školky a pozerali ho s detičkami s veľkou radosťou. Fakt krásna rozprávka. Čti víc

  „Dobrý román říká pravdu o svých hrdinech, špatný o autorovi.“

  Gilbert Keith Chesterton