Uhádneš, komu patří Tajemné knihovny?   Soutěžit
PocketBook 628 Touch Lux 5, PocketBook, 2020
PocketBook 628 Touch Lux 5, PocketBook, 2020

PocketBook 628 Touch Lux 5

  Čtečka PocketBook 628 Touch Lux je nástupcem dlouhodobě nejprodávanějšího modelu PocketBook 626 Touch Lux 4. Novinka přichází s vylepšeným podsvícením, které podporuje funkci... Číst víc

  3,0 2 hodnocení
  Výrobce
  PocketBook, 2020

  Čtečka PocketBook 628 Touch Lux je nástupcem dlouhodobě nejprodávanějšího modelu PocketBook 626 Touch Lux 4. Novinka přichází s vylepšeným podsvícením, které podporuje funkci SMARTlight, tedy možnost nastavení jasu a teploty světla pro ještě příjemnější čtení za každých podmínek. Druhým vylepšením je dvoujádrový procesor, díky kterému můžete očekávat rychlejší ovládání a práci se soubory. Číst víc

  od 3 254 Kč

  Nejprve prosím vyberte variantu.
  Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • Doprava zdarma k nákupu od 999 Kč
  • Více než 5 000 výdejních míst
  • Záložky ke každému nákupu

  Naši skřítci doporučují

  Více o produktu

  Čtečka PocketBook 628 Touch Lux je nástupcem dlouhodobě nejprodávanějšího modelu PocketBook 626 Touch Lux 4. Novinka přichází s vylepšeným podsvícením, které podporuje funkci SMARTlight, tedy možnost nastavení jasu a teploty světla pro ještě příjemnější čtení za každých podmínek. Druhým vylepšením je dvoujádrový procesor, díky kterému můžete očekávat rychlejší ovládání a práci se soubory.

  Displej: Čtečka elektronických knih PocketBook 628 Touch Lux 5 používá E-Ink displej, který je na bázi elektronického atramentu. Na tomto typu displeje vypadá zobrazený text jako vytištěný na papíru. Ve čtečce je nejnovější typ E-Ink Carta, který nabízí znatelně vylepšený kontrast a zvýšení rychlosti otáčení stránek oproti předchůci (E-Ink Pearl). Displej samotný nevyzařuje světlo, je pasivní, což je ideální pro čtení – nenamáhá oči, které netrpí odlesky od světelných zdrojů (světlo v místnosti, světlo venku).
  PocketBook 628 Touch Lux má navíc integrované podsvícení displeje na komfortní čtení za jakýchkoliv světelných podmínek – ve dne, v šeru i v úplné tmě. Displej je rovnoměrně osvětlený, výkon integrovaných LED diod zabudovaných ve čtečce je možné jednoduše kdykoliv plynule regulovat nebo podsvícení úplně vypnout. S tímto druhem podsvícení je čtení v noci pohodlnější na rozdíl od tabletu nebo LCD monitoru, protože podsvícení míří opačným směrem (do čtečky) a je mnohem příjemnější pro oči. Proto okolí není tolik osvětlené. E-Ink Carta je velmi kontrastní displej, přes který je tenká dotyková vrstva Film Touch se zvýšenou citlivostí.
  Displej má HD rozlišení, což při e-book čtečkách představuje 1024 x 758 bodů. Při 6“ úhlopříčce vytváří jemnost displeje poměrně detailních 212 dpi. Písmo je pěkně vykreslení a není kostrbaté jako u čteček s nižším rozlišením, kde je možno vidět jednotlivé pixely. Tady je text knihy detailní a jemný.

  Rozměry, konstrukce, menu: Vnější část čtečky je z plastu, uvnitř je čtečka vyztužená kovovou kostrou. Rozměry jsou 161,3 x 108 x 8 mm při hmotnosti jen 155 gramů. Čtečka PocketBook 628 Touch Lux 5 se proto dobře používá a bez problémů si ji vezmete kamkoliv s sebou. Ovládání je přes dotykový displej a hardwarové klávesy. Ty se nacházejí pod displejem, kromě menu a návratu do hlavní obrazovky najdete i tlačítka k otáčení stránek. Všechna tlačítka na čtečce lze navíc přeprogramovat na jinou funkci. I navzdory tomu, že čtečka nabízí skutečně spoustu možností konfigurace a nastavení, je ovládaní jednoduché a intuitivní. Menu čtečky je kromě jiných jazyků i v češtině a slovenštině.
  Čtečka PocketBook 628 Touch Lux 5 doslova vyniká v podpoře e-book formátů. Kromě podpory nejrozšířenějšího formátu ePub (i verze s ochranou DRM) podporuje další formáty: PDF, PDF (DRM), EPUB, EPUB (DRM), DJVU, FB2, FB2.ZIP, DOC, DOCX, RTF, PRC , TCR, TXT, CHM, HTM, HTML, MOBI, ACSM.

  Funkce: Čtečka PocketBook 628 Touch Lux 5 obsahuje funkce, které u některých čteček nenajdete, například nahraný anglicko-slovenský slovník od ABBYY Lingvo. V techtových formátech je možné vytvářet poznámky přes klávesnici na displeji, která podporuje slovenské znaky) či rovnou do stránky kreslit prstem. Poznámky čtečka automaticky exportuje do formátu HTML, takže poznámky můžete využívat a upravovat v počítači. Mezi další funkce patří aplikace (webový prohlížeč, prohlížeč obrázků, RSS čtečka, sociální knižní služba ReadRate, propojení s cloudovým úložištěm Dropbox) a hry ve čtečce: Sudoku, Klondike nebo šachy.

  Uhlopříčka displeje: 6" (15,24 cm)
  Podporované formáty: ACSM, CBR, CBZ, CHM, DJVU, DOC, DOCX, EPUB, EPUB (DRM), FB2, FB2. ZIP, HTM, HTML, MOBI, PDF, PDF (DRM), PRC, RTF, TXT
  Podporované formáty obrázků: JPEG, BMP, PNG, TIFF
  Paměť: 8 GB
  Typ displeje: E-ink Carta
  Rozlišení: 1024 x 758
  Osvětlení: ano
  Wi-Fi: ano, Wi-Fi 802.11 b/g/n
  Připojení: micro USB
  Podpora paměťových karet: micro SD, micro SDHC
  Senzory: Senzor otevření/otevření pouzdra
  Operační systém: Linux
  Ovládání: dotykové, tlačítka
  Jazykové menu: slovenské, české, anglické, francouzské, italské, německé, španělské, portugalské, ruské
  Kapacita baterie: 1500 mAh
  Hmotnost: 155 g
  Rozměry (Š x V x H): 161,3 x 108 x 8 mm
  Barevné verze: černá, červená
  Číst víc
  Vazba
  krabička
  Rok vydání
  2020
  Naše katalogové číslo
  772245
  Kategorizace

  Našli jste nepřesnosti? Dejte nám, prosím, vědět!

  Nahlásit chybu

  Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

  Hodnocení

  3,0 / 5

  2 hodnocení

  1
  0
  0
  0
  1

  Jak se líbil produkt vám?

  „Výzvy byly těžké jen tehdy, když jste předem čekali, že neuspějete.“

  S láskou, Lukov - Mariana Zapata, 2021
  S láskou, Lukov
  Mariana Zapata