Knihy
E-knihy

Zakletý v čase

Nakladatel
Argo, 2009

V lese nedaleko domu, kde bydlí malá Clare, se zjevuje a mizí tajemný nahý cizinec. Když Clare překoná prvotní strach a se záhadným mužem jménem Henry se seznámí, začne se odvíjet napínavá romance...

Čti víc

340 Kč

Běžná cena Běžně 358 Kč

Ušetříte 5%

Posíláme do tří dní

Doporučené tituly a kolekce

Více o knize

V lese nedaleko domu, kde bydlí malá Clare, se zjevuje a mizí tajemný nahý cizinec. Když Clare překoná prvotní strach a se záhadným mužem jménem Henry se seznámí, začne se odvíjet napínavá romance. Henry trpí zvláštní chorobou - přemisťuje se v čase, aniž by mohl ovlivnit směr a cíl své cesty. Přesto je pozoruhodně často přitahován k malé, dospívající, dospělé či stárnoucí Clare. Netradiční romance s fantastickým motivem cestování v čase a propracovaným dějem okouzlila jen ve Spojených státech 2,5 miliónu čtenářů, získala několik literárních cen a byla převedena do filmové podoby s herci Ericem Banou a Rachel McAdamsovou.
Čti víc
Kupte společně
Zakletý v čase - Audrey Niffeneggerová
Do posledního dechu - Robert Bryndza
679 Kč
Ušetříte 78 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Originální název
The Time Traveler´s Wife
Rozměr
150×210 mm
ISBN
9788025702222
Naše katalogové číslo
76350
Počet stran
503
Hmotnost
750 g
Rok vydání
2009
Vazba
pevná vazba
Jazyk
český
Nakladatelství
Argo

Recenze

Jak se vám kniha líbila?

4,8 / 5

17 hodnocení

15
0
2
0
0

Andrea Skybová
7.10.2015
Krásna

Tento příspěvek prozrazuje důležité momenty děje, proto je skrytý, abychom vám nepokazili zážitek ze čtení.

Kniha je naozaj prekrásna... sympatické postavy, veľmi zaujímavý dej a najmä nádherný dojímavý koniec, pri ktorom sa nedalo neplakať... škoda, že posledná scéna, keď sa stará Clare stretáva s Henrym nie je aj vo filme...ten je inak veľmi dobrý a väčšinou sa drží knihy.. vrelo odporúčam knihu aj film :)
Čti víc
Veronika
2.2.2010
Názor čitateľa
Najprv som videla film a hned nato som si kúpila knihu a musím povedať že sa mi velmi páčila... je ovela viac obohatená o zaujímave scény ...a ten koniec bol vážne dojímavý ako je písané v predchadzajúcom komente.. odporúčam!!!
Čti víc
Janka
Janka
5.1.2010
Názor čitateľa
Super kniha, odporúčam každému, kto má rád romantické príbehy a ešte viac ak je do nich zapletené niečo netradičné a zvláštne ako tu cestovanie v čase hlavného hrdinu.
A na konci som si mohla vyplakať oči.
p.s aj film je veľmi dobre spracovaný.
Čti víc

Nakladatelství Argo vzniklo v roce 1992 a vydalo více než dva tisíce titulů. Naší hlavní zásadou je týmová práce, díky níž dokážeme seznamovat čtenářskou obec se zajímavými knihami známých autorů, ale i objevovat pozoruhodné autory nové. Samozřejmou podmínkou naší práce je úzká a pečlivá spolupráce autorů a překladatelů s redaktory při přípravě textů, kooperace technických redaktorů s grafiky a tiskárnami i zodpovědné fungování propagačního i odbytového oddělení.

Snažíme se také získávat a podporovat talentované autory a kvalitní překladatele. Také díky tomu Argo za dobu své existence získalo pověst vydavatele kvalitní beletristické, historické i jiné odborné literatury, a to českého i zahraničního původu. Přeložené beletristické tituly soustřeďujeme do reprezentativních edic AAA (edice anglo-amerických autorů) a SSP (edice současné světové prózy), případně je vydáváme mimo řady, ovšem se stejným ohledem na kvalitní grafickou úpravu. Úroveň námi vydávané současné české beletrie snad ilustruje i přehled našich oceněných titulů v rámci ceny Magnesia Litera, péče o kvalitní grafické a knihařské zpracování našich knih nám přinesla i řadu ocenění v soutěži Nejkrásnější kniha roku (kompletní seznam našich úspěchů zde). Žánrové spektrum jsme v poslední době obohatili o sci-fi a fantasy tituly. Stále se rozšiřuje nabídka odborných titulů, především z oblasti společenských věd. Velkou oblibu si získaly historické edice Historické myšlení, Každodenní život , Ecce Homo a Dějiny Evropy. Pro svou vysokou odbornou úroveň je ceněna edice kulturní antropologie Capricorn. Do svého profilu Argo čím dál tím více zahrnuje i velké obrazové publikace.

Čti víc
Kupte společně
Zakletý v čase - Audrey Niffeneggerová
Do posledního dechu - Robert Bryndza
679 Kč
Ušetříte 78 Kč