Knihy
E-knihy

Holky to někdy nemaj lehký

Radkin Honzák

Ambulantní psychiatr IKEM a REMEDIS, sekundární lékař Psychiatrické léčebny Bohnice, asistent ÚVL 1.LF UK. Narozen 1939, promoce na Fakultě všeobecného lékařství UK v Praze 1962, sekundární lékař v PL Kosmonosy, od roku 1966 psychiatr – konzultant nejprve v Ústavu pro výzkum výživy...

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Nakladatel
Mladá fronta, 2019

Další formáty

Kniha
284 Kč

Říká se, že žena vydrží víc než kůň. A kolik toho vlastně vydrží kůň? Hodně, i když se někdy splaší, začne vyvádět a občas jde dokonce hlavou proti zdi. Ať to stojí, co to stojí. Jak říká v knize Holky to někdy nemaj...

Čti víc

Další formáty

209 Kč

Okamžitě ke stažení

Proč nakupovat na Martinus.cz?
  • poštovné zdarma k objednávkám od 999 Kč
  • více než 2500 výdejních míst
  • záložky ke každému nákupu

Doporučené tituly a kolekce

Více o eknize

Říká se, že žena vydrží víc než kůň. A kolik toho vlastně vydrží kůň? Hodně, i když se někdy splaší, začne vyvádět a občas jde dokonce hlavou proti zdi. Ať to stojí, co to stojí.

Jak říká v knize Holky to někdy nemaj lehký psychiatr Radkin Honzák, je bláhové si myslet, že náš život řídí rozum. Jsou to emoce, co vedou naše kroky a občas s námi i pořádně lomcují! V rozhovoru s novinářkou Klárou Mandausovou prozrazuje mnoho dalších věcí o lásce, zdraví, vztazích, rodinných vzorcích, výchově, morálce, zkrátka o všem, čím každý den žijeme, z čeho se radujeme nebo s čím zápolíme.

Jeho vyprávění je proložené příběhy deseti žen, se kterými život pořádně zacloumal. Měly namířeno k samému dnu, ale když už bylo na dosah, dokázaly sebrat síly, nadechly se a vydaly zpátky. Jejich životní osudy komentuje s laskavým nadhledem psychiatrička Alena Večeřová Procházková: Jak je ovlivnila rodina, co udělaly špatně, co naopak dobře a v čem můžou být příkladem pro ostatní? To všechno se dozvíte. A pozor, i když jsou v názvu holky, není to zdaleka čtení pouze pro ženy. Mužům vstup na stránky téhle knihy nejenže není zakázán, je dokonce velmi žádoucí! Je vám, pánové, přece jasné, že rčení o koni a výdrži, platí i pro vás?
Čti víc

Všechny formáty tohoto titulu

Knihy

Na skladě
-5%
284 Kč

Na skladě, posíláme ihned

E-knihy a audioknihy

E-kniha
PDF
EPUB
MOBI
209 Kč

Okamžitě ke stažení

Další
Kupte společně
Holky to někdy nemaj lehký - Radkin Honzák, Alena Večeřová-Procházková, Klára Mandausová
Jan Vojáček: Umění být zdráv - Jan Vojáček
408 Kč
Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?
Dejte nám o tom vědět.

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Počet stran
256
Nakladatelství
Mladá fronta
Jazyk
český
Naše katalogové číslo
675583
Rok vydání
2019

Recenze

Jak se vám e-kniha líbila?

4,0 / 5

1 hodnocení

0
1
0
0
0

1

Študujem a užívam si voľné momenty čítaním kníh. (Niekedy aj momenty tesne pred skúškou). Je to pre mňa relax a najmä škola života. Knihy sú veľkou múdrosťou. Aj jedna veta v knihe, ktorú čítate s láskou a úprimnou radosťou vám dokáže dať nový pohľad na svet a nasmerovať vás správnym smerom (pre vás).

Viktória Fedáková
26.6.2020
oddychovka
Ověřený nákup
Veľmi príjemné čítanie. Chvíľami som sa smiala. Chvíľami som mala slzy na krajíčku. Ale takýto je život. Ak chcete prísť na iné myšlienky a zrelaxovať, táto kniha je pre vás. A tiež ak sa chcete viac venovať životu;) Čti víc

O autorech/autorkách

Čti víc
Čti víc
Kupte společně
Holky to někdy nemaj lehký - Radkin Honzák, Alena Večeřová-Procházková, Klára Mandausová
Jan Vojáček: Umění být zdráv - Jan Vojáček
408 Kč

„Pro čtenáře je dobrá kniha nejlevnějším koníčkem, pro autora nejdražším. “

Gabriel Laub